vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 - Tuhý vinyl se širokou škálou aplikací!

Vinylová podlaha z kolekce Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 je polotuhý vinyl, který přesvědč&ia…

Přečtěte si více
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
982,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
20 / 42 Produkty

Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 - větší stabilita, více možností aplikace!

Díky vinylu z kolekce iD Inspiration Click Solid 55 společnost Tarkett dále zvýšila tuhost designové podlahy a spoléhá na dvojité vyztužení skleněnými vlákny, díky nimž patentovaná technologie skelných vláken společnosti Tarkett dosahuje maximální rozměrové stability. To znamená, že zámková vinylová podlaha může být pokládána na dlaždice, ale je vhodná i pro oblasti vystavené slunci a místnosti se zasklením od podlahy ke stropu.

Díky vysoké rozměrové stabilitě nejsou při pokládce do 150 m² nutné žádné dilatační profily. Otěruvzdorná vrstva potažená PU nátěrem o tloušťce 0,55 navíc dodává stabilnímu tuhému vinylu vysokou odolnost proti opotřebení a necitlivost na škrábance a nerovnosti. Kromě své vynikající odolnosti dává povlak Tectanium vinylové podlaze od Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 ultra matnou povrchovou úpravu pro stylové místnosti.

Stabilní ve všech ohledech: Vinylová podlaha Tarkett s optimálními vlastnostmi produktu

Vinylová podlaha Tarkett z kolekce iD Inspiration Click Solid 55 se vyznačuje zejména zvýšenou stabilitou díky dvojitému vyztužení skleněnými vlákny, ale je přesvědčivá i z praktického hlediska. Polotuhá vinylová podlaha od společnosti Tarkett nabízí obzvláště rychlý a spolehlivý click systém, který vyžaduje malou přípravu povrchu. Click vinylová podlaha má tloušťku 5 mm a nabízí obzvláště vysokou rozměrovou stabilitu ≤ 0,10%. To znamená, že se podlaha nekroutí ani na přímém slunci a nejsou tam žádné spáry. Dobré chování zbytkového otisku je také působivé, protože nábytkové nožky a jiné předměty umístěné na podlaze nemohou poškodit zámkový vinyl.

Vinylová podlaha od Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 je vhodná pro kolečka, světlostálá a vyznačuje se nízkým tepelným odporem. To znamená, že vinylovou podlahu Tarkett s click systémem lze instalovat i na teplovodní podlahové topení do 27 °C. Designová podlaha je navíc odolná vůči běžným chemikáliím a v závislosti na dekoru ji lze přiřadit protiskluzovým vlastnostem podle R9 nebo R10. Třída požární ochrany Bfl-s1 naznačuje, že tuhý vinyl v případě požáru vytváří malý nebo žádný kouř. Kromě toho může výrobek poněkud tlumí kročejový zvuk a zajišťuje příjemný komfort při chůzi. Kolekce obsahuje vinylové podlahy ve formátu prken i zámkové vinylové dlaždice v kamenných a kovových dekorech.

Tarkett iD Inspiration Click Solid 55: Click vinyl pro každou oblast

Tuhý vinyl z kolekce Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 lze zařadit do užitných tříd 23, 33 a 42, a proto není vhodný pouze do soukromého obývacího pokoje. Vinylovou podlahu Tarkett s click systémem lze použít v intenzivně využívaných soukromých prostorách, v silně frekventovaných komerčních prostorách a při běžném použití v lehkém průmyslu. Vinyl je stejně vhodný jako vinylová podlaha v chodbách, halách, kuchyních a hobby místnostech, ale také ve školách, domovech důchodců, obchodech a obytných budovách, stejně jako v hotelech a restauracích.

Přesvědčivé v technologii a estetice: Vinylové podlahy v autentické paletě dekorů

Zámková vinylová podlaha Tarkett z kolekce iD Inspiration Click Solid 55 přesvědčí nejen svými technickými výhodami, ale také esteticky. Kolekce obsahuje řady AUTHENTIC a CLASSICS a nabízí tak řadu klasických a realistických dekorů. Řada AUTHENTIC inspiruje díky synchronizovanému ražení s obzvláště přirozeným vzhledem. Zrna, uzlové otvory a strukturální rozdíly dřeva jsou napodobeny klamně realistickým způsobem a pocit je také velmi autentický. Některé vinylové podlahové krytiny mají také zkosené hrany všude kolem, což zdůrazňuje vkusný dekor dřeva, který vypadá tak velmi přirozeně.

Tuhý vinyl pro každý vkus: Buďte kreativní s Tarkett iD Inspiration Click Solid 55!

Kolekce Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 obsahuje mnoho atraktivních dekorů pro stylový design interiéru. Od klasického vinylu ve vzhledu dřeva po moderní vinylové podlahy v betonovém vzhledu můžete také očekávat neobvyklé vinylové podlahové krytiny v rezivém a kovovém provedení. Od romantického stylu venkovského domu přes čisté designové interiéry až po rustikální zámek lze realizovat všechny představitelné styly bydlení. Vyberte si moderní vinylovou podlahu v šedém dubu nebo se rozhodněte pro živou vinylovou podlahu s parketovým vzhledem - u vinylu Tarkett Click nejsou žádné kreativní limity!

Tuhý vinyl na dlaždicích - tato designová podlaha přemosťuje každou překážku

Specialitou zámkové vinylové podlahy Tarkett s click systémem z kolekce iD Inspiration Click Solid 55 je její vysoká stabilita. Dvojitá výztuž ze skleněných vláken vám umožňuje pokládat vinyl na dlaždice, protože podlaha může překlenout drobné nerovnosti. V zásadě by měl být povrch suchý, rovný, čistý a stabilní. Maximální tolerance rovinnosti je 3 mm pod dvoumetrovým kovovým pravítkem. Pokládka na staré textilní krytiny obecně není možná. Click vinylovou podlahu od Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 můžete pokládat na lepené parkety, ploché kamenné podlahy, mramor a kameniny, dlažbu se šířkou spáry 4 mm a hloubkou 2 mm, kompaktní linoleum a PVC podlahy a potěr.

Nainstalujte vinylovou podlahu Tarkett iD Inspiration Click Solid 55

Vinylová podlaha od Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 přesvědčí jednoduchým uzamykacím systémem úhlového tlaku, který zvyšuje technický výkon a nabízí vysokou úroveň odolnosti. Proto se pokládka vinylových podlah Tarkett Click obzvlášť snadno provádí. Pro pokládku potřebujete nůž s rovnou čepelí, ochranné rukavice, gumovou paličku se světlou hlavou, měřicí pásku, tužku a pravítko s pravým úhlem, jakož i distanční podložku a obrys.

Před pokládkou musí být designová podlaha alespoň 24 hodin aklimatizována v pokládané místnosti. Chcete-li to provést, vezměte vinylové podlahové krytiny z palety a rozdělte je do nejmenších možných stohů asi 50 cm od zdi v místnosti. Během aklimatizace a instalace musí být udržována teplota mezi 18 a 25 °C. Podklad musí mít teplotu minimálně 15 °C. Relativní vlhkost vzduchu by měla být 35 až 65%. Podpovrchová vrstva musí splňovat normy.

Zámková vinylová podlaha Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 je položena zleva doprava. Vhodnými distančními vložkami udržujte vzdálenost alespoň 5 mm od všech pevných předmětů a stěn v místnosti. Neplňte je silikonem! Výjimkou jsou vlhké místnosti s maximálním počtem 12 metrů čtverečních. Vinylové dlaždice nebo prkna nejblíže ke stěnám by měla být alespoň 10 cm vysoká nebo 30 cm dlouhá. První deska je položena jazykovou stranou ke zdi.

Hlavové spoje s perem a drážkou by měly přesně sedět na sobě a jsou zajištěny lehkým poklepem gumovou paličkou. Zbývající prkno pro další řadu by mělo být alespoň 30 cm dlouhé. Umístěte prkno do podélné drážky již ležící řady pod úhlem 30° a lehkým tlakem proti přední řadě jej spusťte. Aby byla zajištěna optimální instalace, prkna by měla být vždy instalována s přesahem 30 cm. Poslední řada by měla být alespoň tak široká jako polovina prkna.

Kupte si polotuhý vinyl od Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 online

Nechte se přesvědčit vlastnostmi produktu tuhého vinylového vinylu od Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 a objednejte si novou vinylovou podlahu se systémem click pro snadnou instalaci v soukromých, komerčních a smluvních oblastech ještě dnes. V našem internetovém obchodě můžete získat vysoce kvalitní vinylovou podlahu Tarkett! Kromě toho můžete požádat o individuální nabídku, pokud byste potřebovali větší množství vinylových podlah. Jsme rádi, že se můžeme pokusit sestavit nabídku přizpůsobenou vám. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi vinylovou podlahou s rezavým vzhledem a dřevěným vinylem, může vám pomoci naše bezplatná ukázková služba.

V případě dotazů týkajících se tuhého vinylu se na náš příslušný zákaznický servis můžete obrátit, a to e-mailem, telefonicky a pomocí našeho kontaktního formuláře. Rádi vám poradíme na téma Tarkett iD Inspiration Click Solid 55 a těšíme se na vaši odpověď!

Plus icon Přečtěte si více