Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Tarkett iD Inspiration Click 55 - vinylová podlaha zámková

V dnešním světě rostou požadavky na ochranu životního prostředí. Kromě toho jsou také technické a estetické požadavky na nebývalé úrovni. Díky tomu, že výrobci dnes staví tyto nároky do popředí, můžeme si v našich domácnostech užívat vysokých standardů zdravého a krásného kvalitního prostředí

Dozvědět se více

Tarkett iD Inspiration Click 55

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Vinylová podlaha zámková iD Inspiration Click 55 od Tarkett se hodí do každého prostoru

Vinylová podlaha zámková v řadě iD Inspiration Click 55 značky Tarkett je ideálním partnerem pro Vaši plánovanou rekonstrukci. Díky vysoké třídě opotřebení 33/42 se jedná o ideální řešení prakticky každého prostoru. Aplikovat ji můžete ve velmi intenzivně používaných komerčních prostorech, stejně jako průmyslových objektech se středním provozem. Samozřejmě velmi dobře bude tato krytina sloužit také v domácnosti. Vhodná je do jakéhokoli pokoje, který si jen vybavíte – obývák, ložnice, jídelna, chodba a další. Bez starostí ji můžete položit rovněž v obchodech, galeriích, hotelech nebo jiných veřejných budovách.

V neposlední řadě se vinylová podlaha zámková skvěle hodí do kanceláří anebo zasedacích místností, když Tarkett myslel také na vhodnost jejího použití společně s kolečkovými židlemi. Zatímco jiné podlahoviny by s tím mohly mít problém, vinylová podlaha zámková iD Inspiration Click 55 je pro to stvořená a schopná čelit dennímu náporu zatížených koleček. Částečně je to zásluha transparentní užitné vrstvy silné 0,55 mm, která je na povrchu prken. Ta dále chrání strukturu a krásný design. Užitná vrstva je navíc ošetřená povrchovou úpravou TopClean XP, která vinyl činí ještě pevnějším a snadněji udržovatelným. Tato vinylová podlaha zámková je odolná vůči poškrábání a oděru a její každodenní údržba Vám nezabere víc než pár minut. I přesto, že užitná vrstva měří víc než půl centimetru, celková tloušťka prkna není nijak nepohodlná, a tak kvůli nové podlaze nemusíte zkracovat dveře ani jinak upravovat místnost kvůli výšce dílců.

Tarkett iD Inspiration Click 55 – plovoucí vinylová podlaha, která inspiruje

Zámková vinylová podlaha v řadě Tarkett iD Inspiration Click 55 se stane ideálním partnerem pro Vaši plánovanou rekonstrukci. Díky vysoké třídě opotřebení 33/42 se jedná o ideální řešení prakticky každého prostoru. Tato vinylová plovoucí podlaha se hodí ve velmi intenzivně používaných komerčních prostorech, stejně jako průmyslových objektech se středním provozem. Samozřejmě velmi dobře bude tato plovoucí vinylová podlaha sloužit také ve Vaší domácnosti.

Prvotřídní vinylová plovoucí podlaha s click systémem značky Tarkett se hodí do kterékoli místnosti, která Vás jen napadne – obývací pokoj, ložnice, jídelna, chodba a další. Bez starostí lze vinylová plovoucí podlaha využit i pro komerční účely v obchodech, galeriích, hotelech nebo jiných veřejných budovách. V neposlední řadě se zámková vinylová podlaha skvěle hodí do kanceláří anebo zasedacích místností, když Tarkett myslel také na vhodnost jejího použití společně s kolečkovými židlemi.

Zatímco jiné levné PVC podlahy by s tím mohly mít problém, plovoucí vinylová podlaha Tarkett iD Inspiration Click 55 je pro to stvořená a schopná čelit dennímu náporu zatížení. Částečně je to zásluha transparentní užitné vrstvy silné 0,55 mm, která je na povrchu zámkové vinylové podlahy. Ta dále chrání strukturu a krásný autentický design.

Užitná vrstva je navíc ošetřená povrchovou úpravou TopClean XP, která zámkové vinylové podlahy činí ještě pevnější a snadněji udržovatelnými. Tato plovoucí vinylová podlaha s click systémem je odolná vůči poškrábání a oděru a každodenní údržba zámkové vinylové podlahy Vám nezabere víc než pár minut.

Vinylová plovoucí podlaha od firmy Tarkett je navíc velmi odolná vůči chemikáliím, které bývají obsažené v čistících prostředcích, a tak není nutné si lámat hlavu, čím podlahu umyjete. Výrobní proces je ekologický, a tak plovoucí vinylová podlaha od firmy Tarkett neobsahuje žádné ftaláty a je kompletně recyklovatelné. Můžete si tedy v klidu vychutnávat nový vzhled Vaší vinylové podlahy, aniž byste nějak poškozovali naší planetu. Tarkett svými produkty vědomě minimalizuje ekologický dopad za příznivé ceny v moderních designových dekorech.

Plovoucí vinylová podlaha se zámkovým systémem instalace? Dejte jí šanci, budete unešení

Vinylová podlaha a její pokládka už není těžkopádná, drahá ani časově náročná. Tarkett přichází s přímočarou instalací zámkové vinylové podlahy ve své řadě Tarkett Starfloor. Tato zámková vinylová podlaha má click systém montáže, čímž je její instalace hračka, jak pro kutily, tak amatéry. Z části jde o výsledek omezení používání lepidel nebo speciálního nářadí, druhá věc je nemožnost poškození povrchu PVC podlahy a dlaždic již při instalaci. Nestane se Vám tedy, že zničením některých dílců nebudete schopní dokončit pokládku v celé místnosti.

Vinylová podlaha Tarkett Starfloor je skvělým partnerem pro veškeré renovace, protože její PVC dlaždice či prkna můžou být jednoduše seřezané do velikosti pokoje bez ohledu na to, jaký má tvar. Stačí Vám k tomu například jen zatahovací nůž. Potom už jsou jednotlivé kusy zámkové vinylové podlahy spojované intuitivním systémem pomocí drážek, který pravděpodobně znáte u laminátové podlahy či kterým se vyznačují parkety.

Ačkoli to není nutné, doporučuje se dát pod podlahu položku, a to pro lepší tlumení zvuku. Dochází tím ke ztlumení šumu i hluku přenášeného ze sousedních místností, což konečně učiní Váš domov klidnějším a tišším místem. Další velkým důvodem, proč představuje plovoucí vinylová podlaha skvělou volbu pro domácí rekonstrukci, je, že vinylová plovoucí podlaha je ihned pochozí po dokončení montáže.

Nečeká se v tomto případě na zdlouhavé zaschnutí lepidla nebo sednutí si materiálu. Také nábytek hned můžete přesunou do místnosti a začít vše používat, jak jste zvyklí. Ve zkratce se dá říct, že zámková vinylová podlaha s click systémem od Tarkett je snadno instalovatelnájednoduše udržovatelná a vhodná pro amatéry, stejně jako profesionály.

Technická kvalita a výkon, pro který se zámková vinylová plovoucí podlaha vyplatí

Vinylová  podlaha s click systémem má mnoho výhod, které zjednodušují každodenní život. Kromě snadné instalace je plovoucí vinylová podlaha značky Tarkett obecně velmi pohodlně udržovatelná a nedochází u ní k poškození. To je částečně zásluha robustní užitné vrstvy s povrchovou úpravou PUR, která přispívá k dlouhé životnosti a silné odolnosti vinylové podlahy.

Dalšími skvělými technickými vlastnostmi zámkové vinylové podlahy jsou odolnost proti skluzu skupiny R9 nebo R10 v závislosti na konkrétním výrobku, odolnost proti ohni Bfl-s1 a skupina opotřebení T. Kromě toho je vinylová podlaha firmy Tarkett vhodná pro použití v místnostech s kolečkovými židlemi či jiným nábytkem.

Pokud k tomu ještě přidáte, že plovoucí vinylová podlaha přichází v této řadě v mnoha provedení, od všech odstínů dřeva až po nejzajímavější odstíny kamene a kovu, už si jste asi jistí, že si bez problému najdete to pravé, co hledáte. Navíc s malou velikostí pouhých pár milimetrů jsou dnes vinylové podlahy od Tarkett jednou z nejlepších voleb na trhu pro jakýkoli typ renovace.

Vinylová podlaha zámková, která všestranná a odolná

Pokud jste na trhu s podlahami, snažíte se najít kolekci, která zaujme Vás i všechny budoucí uživatele. V tom je řada Tarkett iD Inspiration Click 55 skvělá, díky zajímavému mixu extrémně realistických a a abstraktních designů hned získáte nápady na obnovu Vašeho prostoru. Budou Vám k tomu stačit právě vzory, které obsahuje tato řada. Například Antique Oak Dark Grey  má velký městský šarm a všude vytvoří rafinované sofistikované prostředí. Tento styl navíc může být kombinovaný s mnoha odlišnými interiéry a stále bude vypadat úchvatně. Větší velikost prken, v nichž je kolekce dodávaná, vytváří dojem prostornějších místností.

Vinylová podlaha Tarkett - Úžasné technické přednosti

Zatímco o nádherném designovém zpracování vinylových podlah s click systémem v řadě iD Inspiration Click 55 už jsme psali, nyní je nutné zmínit kvalitní technické vlastnosti. Ty totiž mají na svědomí, že vinylová podlaha Tarkett zde prezentuje flexibilní krytinu s mnoha výhodami a četnými možnostmi aplikace. Pyšní se odolností proti ohni Bfl-s1, což znamená, že se podlaha při požáru jen velmi obtížně vznítí a zároveň vypustí jen minimum kouřem, dále odolností proti opotřebení skupiny T a odolností proti skluzu R9. Díky pečlivě vybíraným materiálům při výrobním procesu, je tento vinyl odolný proti chemikáliím, které jsou běžně obsažené v čistících prostředcích, a zároveň vhodný pro použití s kolečkovými židlemi. Všechny tyto parametry přispívají k extrémní trvanlivosti a širokému spektru použití v domácnosti i veřejných budovách. Při výrobě těchto podlahových prken používá Tarkett 37 % recyklovaného materiálu a omezuje emise pod zákonnou hranici. Kromě výrobky, které jsou samy o sobě kompletně recyklovatelné, vykazuje firma ekologický a udržitelný přístup k produkci.

Už jste si to zkusili - vinylová podlaha zámková

Vinylová podlaha je dnes díky novým snadným systémům opravdu snadné instalovat. Jen několik „kliknutí“ Vás čeká při pokládce podlah z kolekce Tarkett iD Inspiration Click 55. Namísto složité a těžké práce je před Vámi spíš zábava, která Vám ušetří čas i peníze. Vinylová podlaha se dá položit bez speciálních nástrojů nebo lepidel. Pomocí standardního zatahovacího nože je možné řezat jednotlivé díly podle potřeby, to zmamená, že je můžete přizpůsobit jakémukoli tvaru místnosti. Samotný systém pak funguje na základě spojení pera a drážky, což je podobné systému kliknutí u parket či laminátových podlah.

Pod podlahu je vhodné dát podložku, ta pomáhá pokoj zvukově izolovat proti krokům, nárazům a od hluku ve spodních podlažích. Jelikož zde nepoužíváte žádné pojivo, nýbrž jen prkna nebo dlaždice, ihned po dokončení místnosti je podlaha pochozí. Nečeká se na žádné zaschnutí nebo až si podlaha „sedne“. Platí to i pro nábytek, který můžete okamžitě vrátit na své místo. Tyto výhody dělají z vinylové podlahy vynikající volbu pro profesionály i amatéry.

Objevte celou kolekci zaklikávacího vinylu Tarkett iD Inspiration Click 55 v eshopu BRICOFLOR

Koupit si novou podlahu, jakou nabízí například kolekce Tarkett iD Inspiration Click 55 i mnoho dalších, můžete rychle a pohodlně v eshopu BRICOFLOR. Získáváte tím od nás navíc speciální servis, jako je garance nejlepší ceny a zasílání vzorků zdarma. Už dnes si tedy řekněte, jaký produkt preferujete, ať si jej můžete co nejdřív užívat ve svém vlastním prostoru. Pokud budete renovovat víc místností nebo jen velkou plochu, ochotně Vám připravíme nabídku na míru. Kontaktujte nás tedy nezávazně ještě dnes s Vašimi osobními požadavky, uděláme vše, co je v našich silách, abyste byli spokojení a své sny mohly uskutečnit.