vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

Gerflor Creation 70 X'Press: Vysoce kvalitní samoležící vinylová podlaha, která sbírá ocenění

Samoležící vinylové podlahy z kolekce Gerflor Creation 70 X'Press otevírají zcela …

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

S možnostmi přesvědčivě přirozeného dřeva, kamene či textilními dekory kolekce Creation 70 X'Press od firmy Gerflor zaujme každého. Do pečlivě vybrané sady se zaměřením na detail povrchu se velmi rychle zamilujete. Objevte možnost pohotové renovace s vysoce kvalitní a oceněnou designovou krytinou, celou kolekci najdete samozřejmě v eshopu BRICOFLOR.

Na samoležící vinyl Gerflor Creation 70 X'Press se můžete opravdu spolehnout

Luxusní vinylové podlahy v kolekci Gerflor Creation 70 X'Press jsou téměř vždy a všude na svém místě. Jsou vhodné pro instalaci ve všech nejvíce frekventovaných prostorech – komerčních i průmyslových. Jsou řazené do užitné třídy 23/34/43, což z nich dělá všestranný nástroj pro renovaci. Neohlížejte se tedy na to, zda renovujete výstavní plochu, kancelář, obchod, hotel nebo školu, robustní a trvanlivá krytina z řady Gerflor Creation 70 X'Press je skvělou volbou pro každý takový prostor, bohatě se Vám sázka na ni vyplatí. Současně systém pokládky loose-lay zajistí, že podlaha je položená mrknutím oka, a tak prostor dostane velmi rychle nový vzhled a Vy můžete místnost opět používat. Navíc díky své nízké konstrukční výšce pouhých 5 mm je renovace ještě jednodušší, nemusíte zkracovat dveře nebo je nastavovat do větší výšky, ani jinak upravovat podloží, podlaha se přizpůsobí prakticky každému místu aplikace. Neznamená to však, že by tím utrpěla odolnost proti optřebení, naopak vinylové dlaždice jsou vybavené 0,7 mm širokou užitnou vrstvou, která společně s polyuretanovou povrchovou úpravou PUR+ umožňuje zvládat denní nápor a jakýkoli intenzivní provoz. S těmito a mnoha dalšími technickými rysy je tato řada velmi spolehlivé řešení pro každý typ použití.

Úplně nový level interiérového designu. Představují jej vinylové podlahy kolekce Gerflor Creation 70 X'Press

Od chvíle, kdy se kolekce Gerflor Creation 70 X'Press dostala na trh, interiérový design dostal výrazný impuls. Díky tomuto všestrannému řešení podlahy je možnost osobního projevu ve Vašem prostoru posunutá na zcela novou úroveň. To, že kolekce vyhrála Red Dot Design Award v roce 2016, v níž 41 odborníků vybírá z více než 5 tisíc položek, nebyla náhoda. Klíčové pro její korunovaci mezi ostatními krytinami je velmi důkladný realismus, s nímž napodobuje povrchové struktury dřeva, kamene a textilu. Vzhledem k tomu, ře jiné výrobky jsou jen pás vinylu s potiskem, kolekce loose-lay vinylu Gerflor Creation 70 X'Press se může pochlubit realisticky vyraženými vnějšky, které vytvářejí skutečně trojrozměrný povrch, který až neuvěřitelně připomíná skutečnou věc. V této řadě najdete moderní i klasické dřevěné a kamenné dekory, stejně jako nadčasové textilní vzory v chladných i teplých odstínech, které Vašemu prostoru poskytnou zcela nový pohled na svět. Objevte tuto oceněnou kolekci hned teď a nechte se inspirovat její všestranností. Získejte dechberoucí realistické řešení podlahy v eshopu BRICOFLOR ještě dnes.

Vzhled jako absolutní přednost – ne jen na první pohled

Desginová řada Gerflor Creation 70 X'Press Vás neočaruje jen na první letmý pohled. Také při druhém, třetím a dalších pohledech nezalitujete volby, když jste se rozhodli pro tuto podlahu. Ani při detailnějším zkoumání totiž nenajdete nedostatky. Zkuste například návrh Somerset, tento kamenný dekor v klasickém odstínu šedé s realistickou strukturou připomíná cement a má sílu vnést do jakéhokoli prostoru průmyslové nebo urbanistický šarm. Tento styl navíc perfektně harmonizuje s moderním nebo futuristickým nábytkem a interiérovým designem s jasnými, zredukovanými liniemi. A pokud pokukujete po nadčasových textilních dekorech, určitě stojí za pozornost styl Barma Mystery, který je zárukou, že každého zaujme. Díky jemným liniím a textilnímu vzhledu může dodat každé místnosti lákavý vzhled, a také opticky měnit tvar prostoru, aby vypadal širší, užší, delší a tak dále. Zvláště se pak hodí například do zasedacích místností a podobně využívaných prostor pro svoje decentní tóny, kterými se vyhýbá kliše obyčejné šedé podlahy.

Žádný stres, jen radost

Renovace se samoležícími vinylovými podlahami se stává radostí. Časy, kdy jste na tento druh práce museli najímat pokladače, jsou už dávno pryč. Vlastnosti loose-lay systému společně s lepidlem reagujícím na tlak, se z obtížné montáže podlahy stává procházka růžovou zahradou, a to i pro ty nejméně zkušené. Celý projekt je navíc velmi rychlý. Samoležící v překladu znamená, že jednotlivé dlaždice jsou pokládané na podloží postupně jedna po druhé. Nemusíte je nejprve pospojovat dohromady a pak složitě slepit, jednoduše je pouze poskládáte na zemi vedle sebe a přizpůsobíte je velikosti místnosti. Důvod je prostý, jde o těžší podlahu (8 960 g/m2) a má protiskluznou, tlakem aktivovanou lepicí zadní stranu. To způsobí, že podlaha velmi silně a těsně přilne k zemi nebo podložce, čímž předchází klouzání a jiným pohybům z daného místa. Díky tomuto instalačnímu systému je pokládka Creation 70 X'Press velmi příjemná při domácím použití, ale i komerčním, kde má za důsledek výrazné ušetření penět i času.

Expresní pokládka – krok za krokem

Tyto vinylové podlahy nabízí velmi rychlou instalaci bez námahy, kterou zvládne každý sám, přičemž může jít o úplného laika či „hobbíka“. Celá instalace lze popsat v pár krocích, z nichž ani jeden není složitý. Pro přímočarou montáž bude lepší, pokud si uchováte manuál přímo od výrobce u sebe, abyste do něj mohli kdykoli nahlédnout. Před začátkem si ještě připravte koště, pravítko a zatahovací nůž.

První krok instalace je tvorba vhodného podloží. To znamená zajištění rovné země, která je suchá a čistá. Jakékoli praskliny či jiné otvory je potřebné zaplnit vhodnou pastou. Pokud jste pastu museli použít, počkejte na její zaschnutí. Jakmile je podlaha znovu suchá, bez mastnot a bez nečistot, můžete začít s instalací.

Nyní je vhodná chvíle pro přesně změření pokoje. Podle rozměrů si pak předřízněte dlaždice nebo prkna, které použijete. To optimalizuje pracovní postup, a tedy šetří Váš čas a potíže později. V tomto kroku také proveďte výřezy pro statické překážky, jako jsou podpěrné tyče nebo topení.

Následně už je vše připravené pro samotnou pokládku. Čeká Vás úhledné položení dlaždic na zem, jedna vedle druhé. Tlakově aktivovaná zadní strana nepotřebuje nic víc, než abyste na dlaždici přitlačili. Výhodou je, že položením posledního dílce v místnosti, je podlaha ihned pochozí. Nemusíte čekat na zasychání lepidla nebo něco podobného, zkrátka můžete si své nové dlažby ihned začít užívat.

Svými výhodami Vám tato vinylová podlaha zamotá hlavu

Desginové podlahy v kolekci Gerflor Creation 70 X'Press neupoutají Vaši pozornost pouze krásným vzhledem a snadnou instalací, důvěru u uživatelů vzbuzují také svým dlouhým seznamem žádaných technických vlastností. Zajišťují optimální bezpečnost a pohodlí při každodenním používání a přispávají k dlouhé životnosti. Jinými slovy, kvalita trvající dlouhé roky. Technické přednosti, jimiž se tato řada pyšní, je nepříklad požární klasifikace Bfl-s1, zvuková izolace až do 8dB nebo voděodolnost. To znamená, že jde o velmi tichou a pohodlnou krytinu, která by jen velmi obtížně mohla vzplanout, a zároveň omezuje vznik kouře. Při použití v kancelářích nebo dětských pokojích Vás určitě potěší vhodnost této podlahy pod kolečkové židle (typ W), které tak velmi pravděpodobně nezpůsobí žádné trvalé poškození této krytiny. Ta je navíc zařazená do odolné třídy proti skluzu R9/R10, což z ní dělá také velmi bezpečnou variantu pro jakýkoli prostor. Řekněte si o tuto vysoce kvalitní loose-lay podlahu hned teď.

Objednejte si oceněnou kolekci Gerflor Creation 30 X'Press nyní v eshopu BRICOFLOR

Zde v BRICOFLOR máme vždy velmi dobré zkušenosti s podlahami Gerflor Creation 70 X'Press, a tak Vám můžeme srdečně doporučit, abyste se podívali na tuto vzrušující kolekci. Pokud si ještě nejste stoprocentně jistí, který z nabízených dekorů Vám vyhovuje nejvíce, využijte naší možnosti objednat si vzorky zdarma. Pokud jste už připravení udělat objednávku, neváhejte využít naší garanci nejlepší ceny, abyste neutráceli zbytečně víc peněz, než je nutné. Máte-li jakékoli otázky k nákupu anebo ohledně našich produktů, ozvěte se našemu kompetentnímu přátelskému zákaznickému servisu. Budete u nás dělat větší objednávku? Kontaktujte nás ještě dnes a my pro Vás rádi připravíme bezplatnou nabídku na míru. Vždy jsme tu pro Vás, těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více