vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

FORBO ALLURA EASE vinylová podlaha – Designová svoboda

Pokládka nové vinylové podlahy je obvykle spojena s velkým úsilím. Složité…

Přečtěte si více
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
1 199,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku

PRAKTICKÁ VARIANTA - SAMOSTATNĚ VINYLOVÁ PODLAHA Z FORBO

Samoležící vinylová podlaha kolekce Forbo Allura Ease má nejen obzvláště jednoduchou metodu připevnění, ale také se vyznačuje svými technickými a optickými výhodami! Chcete-li vzít projekt renovace do svých rukou, už nemusíte být profesionálním řemeslníkem. Uživatelsky přívětivá volně položená vinylová podlaha od společnosti Forbo také umožňuje domácím a hobby řemeslníkům vytvářet vysoce profesionální designy vinylové podlahy, které jsou stejně jednotné a stabilní.

Aby vám každý krok pomohl, kolekce Forbo Allura Ease má nejen obzvláště jednoduchý mechanismus připojení, ale známý výrobce se spoléhá na sofistikovanou kombinaci různých technických funkcí. V kombinaci se širokým výběrem různých designů a dekorů vám Forbo umožňuje volně realizovat vaše individuální designové projekty.

I vy můžete těžit z mnohaletých zkušeností a osobitého repertoáru známého výrobce a najít ty správné vinylové podlahy pro vaše potřeby a požadavky. Projděte si kolekci Allura Ease v našem online obchodě BRICOFLOR a objevte řadu perspektiv, které se vám otevírají s univerzálním volně položenými vinylové podlahy od Forbo!

Vytvoření krásných pokojů s kvalitní podlahou - Forbo Allura vinylová podlaha

Pokud jde o vinylové podlahy, nejprve věnujte pozornost jejímu povrchovému designu. Kolekce vinylové podlahy Forbo Allura Ease obsahuje kolem 18 různých dekorů dřeva a kamenů, takže nemusíte ustupovat ve své kreativitě. Designy samonosných designových podlah odpovídají jejich přírodním modelům a jsou stejné jako dlaždice z měkkého kamene a jemné parkety až do nejmenšího zrna. Aby vám prospěly obzvláště autentické povrchy, používá vinylová podlaha Forbo nejmodernější výrobní postupy, aby zajistila, že žádná dvě prkna nebo vinylové podlahy nebudou stejné. Výsledná rozmanitost dodá vašim pokojům odpovídajícím způsobem kvalitní vzhled a díky nim budou napodobeniny materiálu vypadat ještě realističtěji a podrobněji.

Kromě řady různých reprodukcí dřeva, můžete získat také kabrioletovou vinylovou podlahu ve vysoce kvalitním kamenném vzhledu. Pokud se chcete rozhodnout pro jinou metodu pokládky, ale nemusíte se vzdát zvoleného dekoru, Forbo má pro vás obzvláště praktické řešení. Většina dekorů v kolekci Forbo Allura Ease je k dispozici také jako vinylová podlaha zámková nebo samolepicí vinylová podlaha!

FUNKČNÍ VINYLOVÁ PODLAHA S VOLNÝM ROZLOŽENÍM

Kromě vynikajícího vzhledu mohou samoležící vinylové podlahy od společnosti Forbo bodovat také svým technickým vybavením. Díky celkové tloušťce 5 mm je volně položená vinylová podlaha ideálním společníkem při renovaci. Díky tenkému materiálu nemusí být dveře obvykle broušeny, což vám ušetří drahocenný čas ve vašem projektu. Kromě toho 0,70 mm silná otěrová vrstva zajišťuje, že vybraný dekor vinylové podlahy je chráněn před poškrábáním a poškozením oděrem.

Odolnost vinylové podlahy také ukazují její třídy použití. Volně položená vinylá podlaha z kolekce Forbo Allura Ease byla oceněn nejvyššími cenami třídy užitné třídy (NK 23/33) pro rezidenční a komerční sektor. Pokládání do těžce využívaných obytných prostor nebo do kanceláře je tedy možné bez problémů. I středně frekventované průmyslové oblasti lze bez váhání obložit flexibilním materiálem (NK 41). Nemusíte se obejít bez všestranných vlastností kolekce Allura Ease ve svém pracovním nebo životním prostředí!

CÍTTE SE DOMA BEZPEČNĚ – KOLEKCE VINYLOVÉ PODLAHY FORBO ALLURA EASE

Aby bylo možné ve všech situacích vyhovět moderním stavebním požadavkům, vybavila společnost Forbo samoležící vinylové podlahy kolekce Allura Ease několika cennými bezpečnostními prvky. Aby byl váš život příjemnější při každém kroku, je vinylová podlaha vhodná pro kolečková křesla a podlahové topení. Elastické vinylové podlahy je navíc protiskluzové, izolované proti kroutí a antistatické. V případě požáru se uvolněný vinyl osvědčuje jako nehořlavý (Bfl-s1) a těžíte z výrazné rozměrové stability i pod silnými vlivy. PUR povrchová úprava vám usnadní čištění a údržbu, takže skvrny a nečistoty budou brzy minulostí.

STÁLÉ DESIGNOVÉ VINYLOVÉ PODLAHY - SPRÁVNÁ PŘÍPRAVA

Než začnete pokládat samoležící vinylové podlahy z kolekce Forbo Allura Ease, měli byste zvážit několik kroků přípravy. Tímto způsobem následně získáte výrazně kvalitativnější a stabilnější konečný výsledek, který se bude jevit jako nový i po letech používání. Aby se termoplastický materiál mohl dostatečně aklimatizovat, měli byste vinylové podlahy nebo prkna uložit na malé hromádky v místnosti, které je třeba předem pokládat při pokojové teplotě po dobu 24 hodin. V zásadě lze samolepicí vinylové podlahy připevnit k podkladům, které jsou připraveny k pokládce; jsou pevné, suché, stabilní, rovné, čisté, bez trhlin a odolné proti napětí a tlaku.

Jelikož se jedná o vinylové podlahy s nízkou instalační výškou, měli byste veškeré nerovnosti zcela vyrovnat. Jinak by se na povrchu mohly objevit nejmenší nerovnosti a nepravidelnosti, které by mohly způsobit nevzhledné poškození. Kdokoli, kdo usiluje o optimální konečný výsledek, si může na začátku vytvořit plán pokládky, do kterého zahrne reliéfní, zrnitý a směrový vzor a zarovná ho podle svých individuálních přání.

PŘIJÍMEJTE ČINNOST - OD KAŽDÉHO DO KAŽDÉHO PO PROFESIONÁLNÍ S VINYLEM VO VELIKOSTI

Položení samonosné vinylové podlahy od společnosti Forbo je proto snadné. Díky své vysoké hmotnosti se vinylové podlahy nebo dlaždice samy drží na příslušném podkladu a pokud jsou správně připevněny, bez problémů vydrží vysoké zatížení. Na jednotlivých plochách do 250 m² by měla být vinylová podlaha pokládána bez dilatačních spár, přičemž maximální délka nejdelší strany nesmí být větší než 20 m a podlaha by měla být dokola omezena stěnami. Plochy, které nejsou omezeny stěnami, by měly být také k okrajovým dlaždicím připevněny oboustrannou lepicí páskou odolnou proti změkčovadlům. Podle toho musí být odpovídajícím způsobem spojeny také prahy dveří a řezané plochy.

RUKA V RUCE S PŘÍRODOU - UDRŽITELNÁ VINYLOVÁ PODLAHA OD FORBO

Jako jeden z největších výrobců řešení elastické vinylové podlahy věnuje společnost Forbo zvláštní pozornost ekologické kompatibilitě svých výrobků. Všechny vinylové podlahy v kolekci Allura jsou vyrobeny výhradně z obnovitelných zdrojů energie a jejich podklad tvoří 60 procent recyklovaného materiálu. Forbo nepoužívá škodlivé ftaláty, takže můžete dýchat zhluboka, dokonce i v citlivějších oblastech. Místo toho se výrobce spoléhá na použití změkčovadel, které jsou zdravé pro život a které dodávají podlaze charakteristickou pružnost bez škodlivých emisí.

OBJEVTE SAMOLEŽÍCÍ VINYLOVÉ PODLAHY FORBO ALLURA EASE V BRICOFLOR

Chcete hned zahájit projekt renovace, ale ještě si nejste jisti, které z mnoha vinylové podlahy bude nejlépe odpovídat vašemu interiéru? Pak objevte své oblíbené v našem online obchodě BRICOFLOR a nechte si vybrané kopie poslat domů díky naší bezplatné vzorové službě. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat některého z našich přátelských a kompetentních servisních pracovníků. Spolehlivě je můžete kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo pomocí našeho kontaktního formuláře.

Na požádání rádi podpoříme nákup většího množství kolekce Forbo Allura Ease individuální nabídkou s naší zárukou nejlepší ceny. Získejte svou novou designovou podlahu ještě dnes a vytvořte rozmanité místnosti s volně položeným vinylem v BRICOFLORU!

Plus icon Přečtěte si více