Tarkett Starfloor Vintage: Perfektní samolepicí podlaha pro Váš domov

Kolekce Starfloor Vintage od značky Tarkett je elegantní řešení podlahy, které svým aut…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Užitná vrstva je pak ošetřená povrchovou úpravou Extreme Protection, která podlaze prodlužuje životnost, dodává pevnost a zajišťuje snadnou údržbu. Ochrana v kombinaci s užitnou vrstvou 0,2 mm z této luxusní vinylové podlahy činí sedmkrát odolnější dlažbu než je u podobného typu obvyklé. Podlaha je tedy mimo jiné velmi vhodná pro renovace, který může udělat každý sám. Tyto krásné vinylové dlaždice jsou zároveň ohleduplné k životnímu prostředí, když jsou vyráběné bez odpadu, a navíc s nejnižšími emisemi v průmyslu, a přitom jsou samy kompletně recyklovatelné. Pokud tedy na trhu hledáte špičkové samolepicí vinylové podlahy, které jsou zároveň krásné a odolné, dlaždice z kolekce Tarkett Starfloor Vintage jsou pro Vás ideální možnost.

Módní opotřebované vintage dekory

Starfloor Vintage od Tarkett Vám umožní přenést kouzlo přírodního dřeva bez potíží a zbytečných výdajů do Vašeho domova. Tato vinylová krytina má venkovský a opotřebovaný styl, čímž vyniká realistický přirozený vzhled. S mnohačetnými barvami a texturami, jež kolekce nabízí, můžete jednoduše vytvořit útulnou atmosféru s nádechem klasiky v jakémkoli prostoru. Díky rozmanitost této řady Starfloor Vintage si v ní každý najde svůj oblíbený dekor, který mu stylem padne do zamýšlené místnosti. Vinylové dlaždice jsou vyráběné v Německu, což kromě dobře známé praktičnosti s sebou přináší také krásné designy, které v tomto případě perfektně replikují skutečné dřevo. Právě bezchybné textury a reálně vypadající rýhy jsou tím nejhodnotnějším faktorem u těchto podlah.

Zodpovědný výběr pro Váš domov i životní prostředí

Zodpovědná volba. Tak by se dala shrnout kolekce Starfloor Vintage, a to z pohledu ideální podlahy pro Váš domov i životní prostředí, k němuž je velmi šetrná. Zatímco téma udržitelnosti se dostává stále do většího zájmu většiny firem, pro Tarkett už jde dlouho dobu o prioritu. Firma je ochotná zajít dokonce tak daleko, že svůj vinyl vyrábí v továrně s nízkými emisemi, které jsou dokonce výrazně nižší, než je evropská norma. Kromě toho jsou jejich produkty vyráběné z recyklovaného materiálu, a i samy jsou následně 100% recyklovatelné. Jde tedy o podlahovinu, která je finančně úsporná a zároveň ekologicky nezávadná. Luxusní vinylové podlahy kromě svého krásného vzhledu také dbají na udržitelnost. Tarkett Vám navíc při běžném používání na celou řadu garantuje 10 let záruky. Tím, že tyto podlahy také neobsahují ftaláty, chrání naše zdraví a hodí se tak do každého obytného prostoru. Vše podtrhují zařazením do emisní třídy A+, vinyl nevypouští žádné těkavé látky do vzduchu a je tedy bezpečným řešením pro každou místnost.

Instalace spojující jednoduchost s praktičností

Kolekce Starfloor Vintage od Tarkett poskytuje špičkové vinylové podlahy dostupné v samolepicích dlaždicích anebo prknách. Tyto dílce jsou opravdu snadno instalovatelné, když k pokládce je nutný pouze jeden nástroj. Tím je zatahovací nůž, kterým jednotlivé díly můžete řezat podle potřeby, aby Vám seděly přesně na rozměry místnosti. Následně už jen ze zadní strany každého kusu odstraníte ochrannou fólii, která chrání lepidlo, a můžete je postupně pokládat těsně vedle sebe, přičemž každý díl zlehka přitiskněte k podložce. Povrch tohoto vinylu je pokryty 0,2 mm širokou užitnou vrstvou  a speciální povrchovou úpravou Extreme Protection od firmy Tarkett. Podlaha je díky tomu extrémně odolná a snadno se čistí a udržuje. Tato řada luxusních vinylovch podlah je navrhnutá tak, aby byla příjemná a tichá pod nohama a zajišťovala bzepečnost, v podobě protiskluznosti

Pohodová instalace

Tato samolepicí vinylová podlaha je v továrně Tarkett vyráběná s myšlenkou na uživatele. Nejde totiž pouze o vysoce kvalitní výrobek, který Váš má uspokojit co se funkčnosti týče, je dodávaná se snadným systémem instalace. Nebudete k ní potřebovat žádné speciální vybavení ani drahé pokladače. Jelikož dokonce i ten, kdo ještě nikdy pokládku nerealizoval, jí bude bez obtíží schopný. Navíc samolepicí dlaždice nevyžadují žádnou další aplikace tekutých lepidel, takže Vaše práce bude vskutku rychlá a čistá. Před pokládkou se ujistěte, že na zemi není žádná nerovnost ani jiná nečistota.

Objednejte si cenově výhodný Tarkett Starfloor Vintage nyní v eshopu BRICOFLOR

V našem online obchodě BRICOFLOR Vám nabízíme nejnižší možné ceny kolekce Starfloor Vintage při zachování nejvyšší kvality. Máme více než 40 let zkušeností v podlahářském průmyslu a vždy sledujeme nejnovější trendy a události v tomto odvětví, abychom Vám mohli nabízet pouze nejlepší aktuální produkty. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte bezplatné služby vzorky zdarma a garanci nejlepší ceny. Máte-li jakékoli dotazy ohledně některého z našich produktů, neváhejte nám zavolat anebo nám pošlete e-mail. Náš kompetentní tým Vám vždy rád pomůže. Těšíme se na naši spolupráci.

 

Plus icon Přečtěte si více