Close icon

Tarkett Starfloor Trend: Udržujte se s nejnovějšími trendy

Současná podoba kolekce Starfloor Trend od společnosti Tarkett, jak už naznačuje sám název, udržuje k…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

Design této luxusní vinylové podlahy je navíc navržený tak, aby dlažba vyžadovala co nejjednodušší údržbu a vypadala stále jako nová. Na rozdíl od mnoha dalších řešení, je kolekce Starfloor Trend zaměřená rovněž na minimalizaci celkového i nárazového zvuku. Německý výrobce si klade za cíl, aby tento druh podlahy mohl konkurovat těm nejlepším na trhu, a proto reaguje na všechny nejnovější podlahářské trendy. Německá výroba Vám pak zajistí nejen stylovost, ale zejména praktičnost, kterou je náš západní soused známý. Vinylové díly jsou navíc ohleduplné k životnímu prostředí, když jsou vyráběné bez odpadu, a navíc s nejnižšími emisemi v průmyslu, a přitom jsou samy kompletně recyklovatelné. Pokud tedy na trhu hledáte špičkové trendy podlahy, které jsou zároveň praktické, vinylové dlaždice z kolekce Tarkett Starfloor Trend jsou pro Vás ideální možnost.

Moderní podlahy pro Váš domov

Tarkett nabízí řadu plnou barev, které budou sedět libovolnému prostředí. Jde o moderní vzhledy, jež se zavděčí každému vkusu. Najdete si od dekoru klasického dubu až po módní červené tóny. Kombinace stylů společně s odolností dělá z této krytiny skvělou možnost dlažby pro každý prostor. Samolepicí vinyl je lehký a odolný s celkovou tloušťkou 2 mm, její součástí je také 0,2 mm široká užitná vrstva, která z něj činí ještě silnější a výkonnější podlahu. Kromě zvýšené síle je celá kolekce Starfloor Trend odolná proti ohni, proti světlu, je protiskluzná a má antistatické vlastnosti. Jedná se o perfektní přirozeně vypadající vinyl od Tarkett.

Praktická rychlá instalace

Starfloor Trend jsou vysoce kvalitní samolepicí vinylové podlahy, které se vyznačují moderním systémem instalace. K montáži není potřeba shánět žádné speciální nářadí ani pokladače, díky důmyslnému systému ji zvládne každý sám. Německá podlaha skvěle kombinuje důležité parametry designu, životnosti a praktičnosti. Ani v jedné kategorii nezaostává. Před samotnou pokládkou udělejte základní přípravu, ujistěte se, že podložka je čistá a bez nerovností. Následně už můžete ze zadních stran jednotlivých dlaždic postupně sundávat ochrannou fólii bránící lepidlo, a položit jednu vedle druhé na zem. Celou místnost hravě zvládnete sami nebo s pomocí někoho blízkého, aby Vám šla práce hezky od ruky. Tato bezproblémová instalace je ohleduplná, když šetří Váš čas i peníze při zachování nejvyšší kvality.

Zodpovědný výběr pro Váš domov i životní prostředí

Zodpovědná volba. Tak by se dala shrnout kolekce Starfloor Trend, a to z pohledu ideální podlahy pro Váš domov i životní prostředí, k němuž je velmi šetrná. Zatímco téma udržitelnosti se dostává stále do většího zájmu většiny firem, pro Tarkett už jde dlouho dobu o prioritu. Firma je ochotná zajít dokonce tak daleko, že svůj vinyl vyrábí v továrně s nízkými emisemi, které jsou dokonce výrazně nižší, než je evropská norma. Kromě toho jsou jejich produkty vyráběné z recyklovaného materiálu, a i samy jsou následně 100% recyklovatelné. Jde tedy o podlahovinu, která je finančně úsporná a zároveň ekologicky nezávadná. Luxusní vinylové podlahy kromě svého krásného vzhledu také dbají na udržitelnost. Tarkett Vám navíc při běžném používání na celou řadu garantuje 10 let záruky. Tím, že tyto podlahy také neobsahují ftaláty, chrání naše zdraví a hodí se tak do každého obytného prostoru. Vše podtrhují zařazením do emisní třídy A+, vinyl nevypouští žádné těkavé látky do vzduchu a je tedy bezpečným řešením pro každou místnost.

Objednejte si cenově dostupné Tarkett Starfloor Classic nyní v eshopu BRICOFLOR

V našem online obchodě BRICOFLOR Vám nabízíme nejnižší možné ceny kolekce Starfloor Trend při zachování nejvyšší kvality. Máme více než 40 let zkušeností v podlahářském průmyslu a vždy sledujeme nejnovější trendy a události v tomto odvětví, abychom Vám mohli nabízet pouze nejlepší aktuální produkty. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte bezplatné služby vzorky zdarma a garanci nejlepší ceny. Máte-li jakékoli dotazy ohledně některého z našich produktů, neváhejte nám zavolat anebo nám pošlete e-mail. Náš kompetentní tým Vám vždy rád pomůže. Těšíme se na naši spolupráci.

 

 

Plus icon Přečtěte si více