Tarkett Starfloor Classic: Kombinace elegance s praktičností

Starfloor Classic značky Tarkett je vkusná řada podlah, které charakterizuje autentický vzhled dřevěn…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Povrchová úprava Extreme Protection prodlužuje životnost dlažby a zvyšuje pevnost, která je také příčinou lehké údržby. Extreme Protection v kombinaci s užitnou vrstvou širokou 0,22 mm dělá tuto krytinu odolnější, než je u vinylové podlahy obvyklé. Vinylové díly jsou navíc ohleduplné k životnímu prostředí, když jsou vyráběné bez odpadu, a navíc s nejnižšími emisemi v průmyslu, a přitom jsou samy kompletně recyklovatelné. Tato samolepicí vinylová podlaha tedy splňuje všechny požadavky, které se kladou na moderní krytinu.

Vinylová podlaha s realistickým dřevěným vzhledem

Kolekce Starfloor Classic od Tarkett Vám umožní vychutnat si kouzlo přírodního dřeva bez jakýchkoli nepříjemností, a hlavně zbytečných výdajů. Tyto vinylové podlahy jsou obsahově plné, mají teplé zbarvení a realisticky přirozený vzhled, což je perfektní řešení v podstatě každé podlahy. S mnohačetnými texturami a rozmanitostí barev můžete vytvářet útulnou atmosféru či jednoduše klasiku ve Vašem pokoji, najde si opravdu každý i stylově vyhraněnější uživatel. Tyto samolepicí vinylové dlaždice či prkna jsou vyráběné v Německu, což s sebou přináší dobře známou německou praktičnost a stylovost dohromady. Dílce z řady Tarkett Starfloor Classic lze tedy považovat za elegantní, stylové, a především za skvělou repliku přírodního dřeva.

Zodpovědný výběr pro Váš domov i životní prostředí

Zodpovědná volba. Tak by se dala shrnout kolekce Starfloor Classic, a to z pohledu ideální podlahy pro Váš domov i životní prostředí, k němuž je velmi šetrná. Zatímco téma udržitelnosti se dostává stále do většího zájmu většiny firem, pro Tarkett už jde dlouho dobu o prioritu. Firma je ochotná zajít dokonce tak daleko, že svůj vinyl vyrábí v továrně s nízkými emisemi, které jsou dokonce výrazně nižší, než je evropská norma. Kromě toho jsou jejich produkty vyráběné z recyklovaného materiálu, a i samy jsou následně 100% recyklovatelné. Jde tedy o podlahovinu, která je finančně úsporná a zároveň ekologicky nezávadná. Luxusní vinylové podlahy kromě svého krásného vzhledu také dbají na udržitelnost. Tarkett Vám navíc při běžném používání na celou řadu garantuje 10 let záruky. Tím, že tyto podlahy také neobsahují ftaláty, chrání naše zdraví a hodí se tak do každého obytného prostoru. Vše podtrhují zařazením do emisní třídy A+, vinyl nevypouští žádné těkavé látky do vzduchu a je tedy bezpečným řešením pro každou místnost.

Kvalitní technické zpracování

Tarkett se stále snažil zlepšovat kolekci Starfloor Classic, a je nutné říct, že ji přivedl k dokonalosti. Vinyl je opatřený antistatickými vlastnostmi, odolností proti ohni, a dokonce odolností proti skluzu, což z něj dělá velmi bezpečné zařízení pro Váš domov. Odolná a zátěžová vrstva Extreme Protection zvyšuje každodenní odolnost proti opotřebení a zároveň zajišťuje prodloužení životnosti podlahy. Vrstva má ještě jednu nespornou výhodu a tou je usnadnění čistících prací. Obyčejná údržba Vám zajistí, že podlaha bude vypadat dlouhé roky jako nová. Kromě toho výborně pohlcuje zvuk, což zajišťuje tichost v místnosti. Dlaždice této řady pak spadají do užitné třídy 22, hodí se tak do regulérně používaných obytných prostor a optimálně se adaptují na každodenní život.

Rychlá a snadná montáž samolepicího vinylu

Projekty, který může dotáhnout do cíle každý sám, se staly revolucí, a to i v mnoha tradičních profesionálních zaměstnáních. Také pokládka samolepicí vinylové podlahy se může stát zábavou, s níž si poradíte sami, aniž byste museli někomu hodně zaplatit nebo si kupovat drahé vybavení. Vše spočívá pouze v tom, abyste se před instalací ujistili, že podložka je rovná, bez nečistot a mastnot. Následně z každého dílu sundáte ochrannou fólii a umístíte je těsně vedle sebe na připravenou podložku. Jakmile máte celou místnost hotovou, podlaha je ihned pochozí.

Objednejte si cenově dostupné Tarkett Starfloor Classic nyní v eshopu BRICOFLOR

V našem online obchodě BRICOFLOR Vám nabízíme nejnižší možné ceny kolekce Starfloor Classic při zachování nejvyšší kvality. Máme více než 40 let zkušeností v podlahářském průmyslu a vždy sledujeme nejnovější trendy a události v tomto odvětví, abychom Vám mohli nabízet pouze nejlepší aktuální produkty. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte bezplatné služby vzorky zdarma a garanci nejlepší ceny. Máte-li jakékoli dotazy ohledně některého z našich produktů, neváhejte nám zavolat anebo nám pošlete e-mail. Náš kompetentní tým Vám vždy rád pomůže. Těšíme se na naši spolupráci.

 

Plus icon Přečtěte si více