Tarkett Starfloor Ceramic: Působivá keramika pro Váš interiér

Starfloor Ceramic od firmy Tarkett je elegantní podlahová kolekce, která obsahuje autentické p…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Tento typ samolepicí vinylové podlahy je velmi silný produkt, který je navíc hladký a neskutečně příjemný na dotek. Pro ještě úžasnější dojem má textura celé kolekce lesklý efekt přírodního kamene. Za roky, v nichž se Tarkett propracoval k nesporné odbornosti v odvětví, si všiml nutnosti vyrábět důmyslný samolepicí vinyl, který Váš domov promění v oázu klidu, relaxu, a probudí všechny Vaše smysly. Kromě toho jde o velmi rychlé a účinné řešení renovace jakéhokoli prostoru. Pokládka je totiž neobyčejně snadná, stačí ze zadní strany dlaždice strhnout ochrannou fólii a následně jednotlivé kusy připevnit těsně vedle sebe na podložku.

Kombinace elegance a praktičnosti

Starfloor Ceramic od Tarkett jsou špičkové luxusní vinylové podlahy dostupné v dlaždicích či prknech. Montáž těchto dílů je pak velmi jednoduchá a nepotřebujete k ní žádné speciální nářadí ani pomoc pokladače. Prostým strhnutím fólie z podkladu je dlaždice připravená, následně už stačí ji pouze položit na místo určení a stejně udělat celou místnost, za chvíli máte hotovo. Nebojte se, nečeká Vás stres, ale jen zábava. Tento druh vinylu je také velmi odolný a snadně udržovatelný. Dílce jsou pak navržené tak, aby byly protiskluzné a odolné proti opotřebení. Samolepicí podlaha je vyráběná v Německa, což s sebou přináší dobře známou německou praktičnost a stylovost dohromady. To, že vypadá dobře, je výsledkem dokonalé replikace betonu a kamene.

Výhody – nekončící seznam

Samolepicí vinylová podlaha, která spadá do kolekce Starfloor Ceramic je navržená tak, aby byla pohodlná pod nohami a odolná proti skluzu. Kromě toho výborně pohlcuje zvuk, což zajišťuje tichost v místnosti. Povrchová úprava Extreme Protection prodlužuje životnost dlažby a zvyšuje pevnost, která je také příčinou lehké údržby. Extreme Protection v kombinaci s užitnou vrstvou širokou 0,2 mm dělá tuto krytinu sedmkrát odolnější, než je u vinylové podlahy obvyklé. Vinylové díly jsou navíc ohleduplné k životnímu prostředí, když jsou vyráběné bez odpadu, a navíc s nejnižšími emisemi v průmyslu, a přitom jsou samy kompletně recyklovatelné. Tyto 2 mm silná vinylové prkna jsou ideální řešení pro rychlou a účinnou renovaci, manipulace s nimi včetně pokládky je opravdu hračka. Pokud tedy na trhu hledáte vysoce kvalitní vinylovou podlahu, pak u řady Starfloor Ceramic jste na správném místě.

Zodpovědný výběr pro Váš domov i životní prostředí

Zodpovědná volba. Tak by se dala shrnout kolekce Starfloor Ceramic, a to z pohledu ideální podlahy pro Váš domov i životní prostředí, k němuž je velmi šetrná. Tarkett je ochotný zajít hodně daleko, aby zajistil udržitelnost svých výrobků. Svůj vinyl vyrábí v továrně s nízkými emisemi, které jsou dokonce výrazně nižší, než je evropská norma. Kromě toho jsou jejich produkty vyráběné z recyklovaného materiálu, a i samy jsou následně 100% recyklovatelné. Jde tedy o podlahovinu, která je finančně úsporná a zároveň ekologicky nezávadná. Luxusní vinylové podlahy kromě svého krásného vzhledu také dbají na udržitelnost. Tarkett Vám navíc při běžném používání na celou řadu garantuje 10 let záruky. Tím, že tyto podlahy také neobsahují ftaláty, chrání naše zdraví a hodí se tak do každého obytného prostoru. Vše podtrhují zařazením do emisní třídy A+, vinyl nevypouští žádné těkavé látky do vzduchu a je tedy bezpečným řešením pro každou místnost.

Objednejte si Tarkett Starfloor Ceramic nyní v eshopu BRICOFLOR

V našem online obchodě BRICOFLOR Vám nabízíme nejnižší možné ceny kolekce Starfloor Ceramic při zachování nejvyšší kvality. Máme více než 40 let zkušeností v podlahářském průmyslu a vždy sledujeme nejnovější trendy a události v tomto odvětví, abychom Vám mohli nabízet pouze nejlepší aktuální produkty. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte bezplatné služby vzorky zdarma a garanci nejlepší ceny. Máte-li jakékoli dotazy ohledně některého z našich produktů, neváhejte nám zavolat anebo nám pošlete e-mail. Náš kompetentní tým Vám vždy rád pomůže. Těšíme se na naši spolupráci.

 

Plus icon Přečtěte si více