Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Gerflor Senso Rustic: Samolepicí vinylová podlaha vypadající jak reálné dřevo

Tato luxusní vinylová podlaha je perfektní možnost, pokud chcete mít pocit, že doma máte opravdové dřevo, ale nechcete za něj hodně zaplatit a nelíbí se Vám jeho nevýhody. Kolekce Gerflor Senso Rustic je zaměřená na navozování dojmu, že doma máte skutečné dřevo, to je ovšem šetrnější k Vašemu rozpočtu, a navíc jde díky odolnosti o trvalejší řešení. S touto krytinou se navíc nemusíte obávat ani o škrábance či skvrny. Jedná se o samolepicí vinylovou podlahu, která je také jednoduše instalovatelná a poradí si s ní i laik. Pokud uvažujete o tom, že Váš dům renovujete s rozumnými náklady, tento druh vinylu je tu právě pro Vás.

Dozvědět se více

Gerflor Senso Rustic

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Krásné přírodní dřevěnné textury a designy

Samolepicí vinyl Senso Rustic od firmy Gerflor bezvadně napodobuje vzhled přírodního dřeva, a my se vsadíme, že nebudete schopni poznat rozdíl. Má totiž textury i rýhy stejně jako reálné dřevo, ale s přidanou odolností. Nabízí nádherné odstíny jako tmavě šedou Hudson Perle, neutrální Candlenut, tmavě hnědou Cacao nebo náš nejoblíbenější odstín Pecan. Tato krytina bude skvěle sedět do každého domova, přičemž hodí se do ložnice, obývacího a dětského pokoje, kuchyně, koupelny chodby i suterénu či prádelny.

Odolnost a bezpečnost na jednom místě

Tato podlaha na Vás neudělá dojem pouze skvělým vzhledem, jelikož je také velmi odolná, Její povrch je ošetřený ochrannou vrstvou PUR a zabraňuje jejímu poškrábání, oděru a vzniku skvrn. Šířka užitné vrstvy je 0,2 mm, která zabezpečuje ochranu podlahy před poškozením z náhlého nárazu. Spadá do užitné třídy 22, což z ní činí vhodnou podlahu pro obytné prostory s běžným používáním. Pro udržení čistého vinylu stačí dlažbu pouze zamést nebo vysát. Pokud je na podlaze nějaká větší nečistota, po vytření mopem bude opět vypadat jako úplně nová. Podlaha je rovněž odolná proti světlu a vyblednutí, takže se nemusíte obávat toho, že ji umístíte do prostoru, kam celý den svítí slunce. Je tak praktická i pro zimní zahrady či jiné místnosti s velkými okny. Senso Rustic se však hodí do jakéhokoli pokoje v domě, Vaše bezpečí zajišťuje odolnost proti ohni i vodě. K její výrobě nejsou používané žádné škodlivé chemikálie (těžké kovy, olovo, rozpouštědla ani toxické plasty), a z toho důvodu patří do emisní třídy A+. Je kompletně recyklovatelná.

Snadná instalace i bez předchozích zkušeností

Dílce z kolekce Senso Rustic se díky své samolepicí zadní straně velmi snadno instalují. K montáži není potřeba žádné další pojivo ani speciální nářadí. Právě jednoduchost je největší předností tohoto systému, s nímž si hravě poradí opravdu každý (ano, i bez dřívější zkušenosti s pokládkou podlahy). Důležité je pouze, abyste se před instalací ujistili, že zem je bez nerovností, prachu a mastnot. Následně můžete z dlaždic či prken odstranit ochranný film, který chrání lepidlo, a kus po kusu připevnit k podlaze. Díky lepidlu na jednotlivých dílech, nová podlaha výborně přilne k podložce.

Objednejte si Gerflor Senso Rustic v eshopu BRICOFLOR

V online obchodě BRICOFLOR Vám nabízíme všechny styly Senso Rustic za nejlepší ceny. Máme desítky let zkušeností v oblasti podlahářského průmyslu a vždy sledujeme nejnovější trendy a události v tomto odvětví. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte bezplatné služby vzorky zdarma a garanci nejlepší ceny. Máte-li jakékoli dotazy ohledně některého z našich produktů, neváhejte nám zavolat anebo nám pošlete e-mail. Náš kompetentní tým Vám vždy rád pomůže. Těším se na naši spolupráci.