Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Gerflor Senso Rustic Antique Style: Nádherné a elegantní designy samolepicí vinylové podlahy

Tato vinylová podlaha je až neuvěřitelně realistická, kombinuje precizní úpravu a textury na každém dílu, což vytváří souvislou a přirozeně vypadající podlahu. Kolekce Senso Rustic Antique Style se od ostatních luxusních vinylových podlah liší svou matnou povrchovou úpravou a žebrovanou strukturou, což společně slibuje nádherné a vysoce kvalitní produkty. Tyto samolepicí vinylové podlahy jsou rovněž protiskluzné, voděodolné a nenáročné na údržbu, což může být velmi přínosné, pokud máte hravé děti či domácí mazlíčky.

Dozvědět se více

Gerflor Senso Rustic Antique Style

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

V této řadě najdete různé barevné varianty podlahy, od ošuntělé módní White Pecan až po tmavé dřevěné odstíny nazvané Story Brown. Tato kolekce velmi dobře imituje skutečné dřevo, ačkoli do Vašeho domu nepřináší jeho nevýhody.

Jednoduchá instalace, kterou zvládne každý

Dílce z kolekce Senso Rustic Antique Style se díky své samolepicí zadní straně velmi snadno instalují. K montáži není potřeba žádné další pojivo ani speciální nářadí. Právě jednoduchost je největší předností tohoto systému, s nímž si hravě poradí opravdu každý (ano, i bez dřívější zkušenosti s pokládkou podlahy). Důležité je pouze, abyste se před instalací ujistili, že zem je bez nerovností, prachu a mastnot. Následně můžete z dlaždic či prken odstranit ochranný film, který chrání lepidlo, a kus po kusu připevnit k podlaze. Díky lepidlu na jednotlivých dílech, nová podlaha výborně přilne k podložce.

Bezpečné a přátelské životní prostředí

Tato podlaha je naprosto ideální řešení pro rodinné domy, jelikož neobsahuje žádné škodlivé kovy (těžké kovy, olovo, rozpouštědla nebo toxické plasty). Tato skutečnost pak přispěla k zařazení do emisní třídy A+, produkt je rovněž 100% recyklovatelný. Gerflor se už roky pyšní výrobou z přírodních materiálů a udržitelným výrobním procesem. Ve snaze snižování odpadu jsou všechny podlahy znovu použitelné.

Odolnost a bezpečnost na jednom místě

Samolepicí podlahy z kolekce Senso Rustic Antique Style od firmy Gerflor jsou velmi odolné pro domácí používání, jsou pokryté ochrannou vrstvou PUR, která zajišťuje odolnost proti poškrábání a oděru. Šířka užitné vrstvy je 0,2 mm a zabezpečuje ochranu podlahy před poškozením z náhlého nárazu a jejímu opotřebení. Spadá do užitné třídy 22, což z ní činí vhodnou podlahu pro obytné prostory s běžným používáním. Pro udržení čistého vinylu stačí dlažbu pouze zamést nebo vysát. Pokud je na podlaze nějaká větší nečistota, po vytření mopem bude opět vypadat jako úplně nová. Výhody, které podlahové krytiny Senso Rustic Antique Style nabízejí, Vám umožní si novou dlažbu víc užívat než se obávat o její zničení. Podlaha je rovněž odolná proti světlu a vyblednutí, takže se nemusíte obávat toho, že ji umístíte do prostoru, kam celý den svítí slunce. Je tak praktická i pro zimní zahrady či jiné místnosti s velkými okny.

Objednejte si Gerflor Senso Rustic Antique Style v eshopu BRICOFLOR

V online obchodě BRICOFLOR Vám nabízíme všechny styly Senso Rustic Antique Style za nejlepší ceny. Máme desítky let zkušeností v oblasti podlahářského průmyslu a vždy sledujeme nejnovější trendy a události v tomto odvětví. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte bezplatné služby vzorky zdarma a garanci nejlepší ceny. Máte-li jakékoli dotazy ohledně některého z našich produktů, neváhejte nám zavolat anebo nám pošlete e-mail. Náš kompetentní tým Vám vždy rád pomůže. Těším se na naši spolupráci.