Wineo 1000 Stone lepený vinyl – Německá udržitelnost a kvalita

Lepený vinyl Wineo je velmi typický pro svou udržitelnost. Vedle výroby šetrné k ž…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

KOLEKCE WINEO 1000 STONE VÁS PŘESVĚDČÍ SVÝM REÁLNÝM VZHLEDEM

Lepený vinyl Wineo 1000 Stone nabízí kamenné dekorace v mnoha atraktivních provedeních. Ty se pohybují od světlé kamenné dekorace až po tmavě šedou verzi, čili pro každého něco – a to i pro vás! Realistický design prospěje vzhledu ušlechtilého kamene a výhodám designové podlahy. Lepený vinyl je levný, lehce položitelné, které nabízí příjemný pocit. A navíc: s ekologickou podlahou získáte alternativu bez znečištění a bez zápachu, která přináší pocit přírody do vašich pokojů.

Ať už hledáte novou podlahu pro svoje bydlení nebo pro komerční objekt, tato sbírka vám nabízí odpovídající lepený vinyl Wineo. Díky svým vhodnostem pro použití třídy 23-32 je také možné ji instalovat v obtížně využívaných prostorách. V obchodním sektoru je vhodná pro běžně používané místnosti, jako jsou kanceláře nebo butiky. Tento produkt je k dispozici ve dvou montážních variantách: a to ve velikosti 86.2 x 40,2 cm při tloušťce výrobku 2,2 mm a u click-systému ve velikosti 85,9 x 39,7 cm při tloušťce výrobku 5 mm.

S designovým pokrytím kolekce 1000 Stone z dílny Wineo získáte podlahovou krytinu, kterou si budete užívat dlouho. Její prokázaná technická kvalita slibuje robustní a odolnou podlahu. Přesvědčí vás odolností opotřebení nejvyšší kategorie, světelnou stálostí nejvyšší třídy, vhodností pro židle, stejně jako testem nohou nábytku, který nezanechal žádné viditelné škody. Má také odolnost proti skluzu R9. Její chování kategorie Cfl-s1 ukazuje, že je těžko hořlavá a dá se očekávat jen s nízkým kouřem. Podlaha je velmi snadno čistitelná: lze ji čistit domácími čisticími prostředky. Další výhodou této podlahy je její ekologická výroba. Skládá se převážně z obnovitelných surovin a přírodních plnidel.

POKUD MÁTE DOST KAMENE, ZKUSTE KOLEKCI WINEO 1000 WOOD

S kolekcí Wineo 1000 Wood dostanete Bio podlahu se vzhledem přírodního dřeva. Konstrukce této podlahy je pouze s nízkým obsahem emisí, a tím přispívá ke zdravému vnitřnímu klimatu. Kolekce zaujme jak příjemnou atmosférou, tak přirozeným vzhledem. Paleta zahrnuje různé dřevěné vzory, které obsahují jejich realisticky vypadající a atraktivní barevné vzory. Ať už jsou to světelné borové optiky, klasický dub dekor či středomořské Teakdekor - s lepený vinyl Wineo 1000 Wood máte na výběr!

Tato vinylová podlaha je k dispozici v různých verzích. Existuje varianta, kterou je možno aplikovat metodou lepidla; Je k dispozici v rozměrech 129,8 x 20 cm. Kromě toho je designová podlaha k dispozici s praktickým click systémem. Tato varianta je k dispozici ve velikosti 129,5 x 19,5 cm. Vybrané dekory také obdržíte jako XXL vícevrstvé provedení s click systémem o velikosti 184,5 x 23,7 cm. S tloušťkou výrobku 9 mm, tato vlastnost zvláště pohlcuje zvuk. Bez ohledu na to, kterou možnost zvolíte, všechny jsou vhodné pro třídy použití 23-32, a proto mohou být instalovány v mnoha místnostech. Jsou vhodné i pro vysoce frekventované oblasti, jako je obývací pokoj a předsíň. V komerčním sektoru, jsou vhodné pro běžné pracovní plochy, jako jsou kanceláře a kavárny.

Nechte se přesvědčit technickou kvalitu designové podlahy. Lepený vinyl v kolekci Wineo 1000 Wood jsou velmi trvanlivé: V kategorii odolnosti proti opotřebení se dostanou do nejvyšší kategorie. Kolekce má vysokou odolnost proti UV záření, takže její barva nezmizí ani po letech působení slunečního záření. Lepený vinyl je přiřazena protiskluznost R9 a také skóre z jejího chování při hoření. Vzhledem k tomu ji klasifikace označuje jako CFL-S1. Další plus je, že konstrukce podlahy může být také položena na podlahové topení. Vyberte si Bioboden z kolekce Wineo 1000 Wood a budete se moci těšit na vysoce kvalitní podlahu s přírodním vzhledem!

JEDNODUCHÁ INSTALACE VHODNÁ I PRO LAIKY - LEPENÝ VINYL WINEO

Na trhu flexibilních podlahových krytin dnes existuje mnoho různých systémů ukládání, které umožňují i ​​amatérským řemeslníkům a laikům položit designové podlahy rychle a snadno. Nicméně klasická cesta k novému obrazu by neměla být zapomenuta díky lepený vinyl. Tento systém ukládání je považován za původ všech systémů renovace a díky nejmodernějším materiálům a nástrojům je nyní k dispozici všem. Takže i designový lepený vinyl Wineo může být několika jednoduchými kroky umístěna na své nové místo.

NAJDĚTE PERFEKTNÍ LEPENÝ VINYL V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

BRICOFLOR nabízí širokou škálu lepený vinylv našem rozsáhlém online obchodě. Jsme vybaveni všemi hlavními značkami a všemi různými technologiemi a poskytujeme vám ty nejlepší možnosti. Navíc jsme v BRICOFLOR věřili, že skvělé nabídky a spokojení zákazníci jsou to, co udržuje naši firmu v provozu! Naším cílem je proto zajistit, abyste získali nejvyšší kvalitu produktu za co nejnižší cenu. Takže se neváhejte podrobně seznámit s našimi produkty. Nabízíme bezplatnou ukázkovou službu, což znamená, že si budete moci objednat vzorky všech vinylových dlaždic (a všech ostatních produktů), které by vás mohly zajímat, a dobře si je prohlédněte v pohodlí svého domova. Věříme v produkty, které prodáváme a myslíme si, že nejlepší způsob, jak skutečně vidět a cítit, co kupujete, je držet produkt ve vašich rukou. Objednejte si dnes a nespokojíte se s druhými nejlepšími možnostmi!

Plus icon Přečtěte si více