AMTICO SPACIA WOOD vinylová podlaha – lepený vinyl přírodního vzhledu

Pokud vás baví přirozený vzhled dřeva, ale nechcete podlehnout nevýhodám klasický…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

UŽIJTE SI PŘÍRODU - DŘEVĚNÁ KOLEKCE AMTICO SPACIA lepený vinyl

Zajímá vás, jak by si vaši sousedé mohli dovolit lepený vinyl a jsou překvapeni robustními podlahami ze skutečného dřeva v komerčních prostorách? V mnoha případech to není původně podezřelá vinylová podlaha, ale spíše lepený vinyl! Lepený vinyl je materiál, který má nyní mnohem více pohodlí než čistou praktičnost.

Díky nejmodernějším tiskovým technikám a nejjemnějším detailům vám lepená vinylová podlaha z kolekce Amtico Spacia Wood nabízejí skvělé reprodukce dřeva s nejmodernější technologií. Lepený vinyl, která vám poskytne všechny potřebné vlastnosti pro bezstarostný každodenní život a příjemný zážitek z chůze!

POWERHOUSE PRO LEPENÍ – Lepený vinyl Z AMTICo

Každý den je na podlaze neočekávaný stres. Aby byla vinylová podlaha k lepení z kolekce Amtico Spacia Wood připraveny na všechny případy, jsou vinylové podlahy vybaveny řadou funkcí, díky nimž jsou skutečnými všestrannými uživateli. Tímto způsobem si můžete kdykoli užít plnou celistvost vaší lepené vinylové podlahy bez obav z poškrábání nebo odřenin.

Vinylová podlaha z kolekce Amtico Spacia Wood přicházejí s instalační výškou 2,5 mm. To, co se na první pohled může zdát velmi tenké, se při renovaci ukazuje jako bezkonkurenční výhoda. Tenký materiál lze jednoduše položit pod stávající dveře, aniž byste je museli brousit. To je praktické zejména u skleněných dveří nebo bezbariérového používání místnosti. Kontinuální povrch nepředstavuje nebezpečí zakopnutí a ušetří vám spoustu času a úsilí.

Lepený vinyl Amtico má navíc otěruvzdornou vrstvu 0,55 mm. Díky tomu je elastická designová vinylová podlaha extrémně robustní a obratně nabízí otlaky a škrábance na čele. I po letech intenzivního používání můžete těžit z dalekosáhlého rovnoměrného a hladkého povrchu, který vždy působí dojmem nového vzhledu.

Lepený vinyl do všech oblastí

Stejně jako u laminátové podlahy je oblast použití lepené vinylové podlahy charakterizována třídou použití. Malá čísla v produktovém listu udávají, pro jaký typ použití je vinylová podlaha zvláště vhodná a jak silně může být vinylová podlaha namáhána.

Lepený vinyl z kolekce Amtico Spacia Wood byla oceněna nejvyššími užitnými třídami pro rezidenční i komerční použití (NK 23/33). Konvertibilní designová vinylová podlaha může být dokonce použita ve středně frekventovaných průmyslových oblastech a také zde se vyznačuje vynikající stabilitou a trvale krásným povrchem.

Lepený vinyl AMTICO - KREATIVNÍ SVOBODA PRO KOUPELNU A Kuchyň

Zatímco lepený vinyl není kvůli svým dřevěným komponentům vhodný pro instalaci ve vlhkých místnostech, vinylová podlaha lze bez ohledu na dřevěný dekor snadno pokládat do kuchyně a koupelny. Lepicí vinylová podlaha kolekce Amtico Spacia Wood se skládá téměř výhradně z plastu, a proto je obzvláště necitlivá na vlhkost. Ani hrubé čištění přídavkem vody nezpůsobí, že se elegantní designová vinylová podlaha odlepí, takže se nemusíte obejít bez přirozenosti dřevěného povrchu ani v koupelně!

AMTICO SPACIA Wood lepený vinyl - NASTAVTE INOVATIVNÍ NORMY

Kromě široké škály kreativních možností, které vyplývají z kolekce lepený vinyl Amtico Spacia Wood, získáte lepený vinylové podlahy s mnoha výhodami. Pro britského výrobce je nesmírně důležité neustále zdokonalovat své odborné znalosti a technické provedení a vyvíjet tak produkty, které se vyznačují trvanlivostí a účinností. Prostřednictvím přísných testů a kontroly kvality společnost Amtico zajišťuje, že obdržíte vysoce kvalitní lepené vinylové podlahy, které stanoví nové standardy v interiérovém designu.

Prvotřídní kontrola - Amtico Spacia Wood vinylová podlaha pro každou místnost

Aby se vám otevřela ještě komplexnější perspektiva pokládky, jsou vinylové podlahy Amtico pokryty otěruvzdornou vrstvou o tloušťce 0,55 mm. To chrání dekor před poškrábáním a poškozením oděrem, takže váš povrch vypadá vždy jako nový a rovnoměrný.

Zároveň kolekce Amtico Spacia Wood rozšiřuje možnosti využití vaší vinylové podlahy. Lepený vinyl, která získala nejvyšší třídu použití, splňuje podmínky pro použití ve vysoce frekventovaných obytných a komerčních prostorách i pro středně využívané průmyslové oblasti (NK 23/33/42)!

KREATIVITA PRO VLHKÉ POKOJE – Lepený vinyl pro koupelnu a kuchyň

Protože lepená vinylová podlaha Amtico je převážně plastovým výrobkem, lze ji bez problémů použít ve vlhkých místnostech, jako je koupelna nebo kuchyň. Na rozdíl od konvenčních dlaždic, praktické vinylová podlaha zajišťuje nejen úplnou odolnost proti vlhkosti, ale také vám nebude zima na nohy. I v chladných zimních měsících měkký materiál vinylové podlahy obejme stélku a přenáší teplo nejlepším možným způsobem. Vinylová podlaha díky své dobré vodivosti je také možné lepený vinyl ze sbírky Amtico Spacia Stone položit na teplovodní podlahové topení!

Lepený vinyl - ZVLÁŠTNÍ OCHRANA POVRCHU Z AMTICO

Jako vrchol slávy svých odolné lepené vinylové podlajy poskytl britský výrobce značky kolekci Amtico Spacia Stone exkluzivní ochranu povrchu. Takzvaný Quantum Guard je vyroben z robustního polyuretanu, díky kterému je vinyl ještě odolnější vůči lepení. Kromě toho výrazně zlepšuje vlastnosti péče a protiskluznost podlahy a vytváří se ještě pohodlnější produkt.

UDRŽITELNÁ lepená VINYLOVÁ PODLAHA Z AMTICO – ochrana přírody je velmi důležitá

Ochrana přírody se stává stále důležitějším problémem. Amtico to poznalo před lety a od té doby se zaměřuje na ekologický design své vinylové podlahy. Recyklací a přepracováním se známému výrobci daří produkovat méně odpadu a současně podporovat ochranu přírodních zdrojů. Společnost Amtico, která se zavázala k udržitelnému řízení a vytváření řešení podlah, která lze efektivně využívat, vytváří lepené vinylové podlahy, které zlepšují kvalitu vzduchu a vytvářejí zdravější budovy pro život. Vyvarování se škodlivých ftalátů je podpořeno používáním plastifikátorů na bázi biologických materiálů, proto můžete pokládat stylové designové vinylové podlahy i v citlivých oblastech, jako je dětský pokoj, aniž byste se museli starat o jeho emise.

AMTICO SPACIA Wood vinylová podlaha - OBJEVTE lepený vinyl na obchodě BRICOFLOR

Už se nemůžete dočkat, až svůj projekt renovace vezmete do ruky a koupíte lepený vinyl od Amtico? Nechte se inspirovat celou kolekcí v našem online obchodě BRICOFLOR a objevte nepředstavitelné možnosti designu pro vaše pokoje. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat některého z našich přátelských a kompetentních zaměstnanců. Jsme na vaší straně telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře a poradíme vám s vaším projektem.

Na požádání rádi podpoříme nákup většího množství kolekce Forbo Allura Flex 1.00 s individuální nabídkou, ve které můžete samozřejmě využít naší záruky nejlepší ceny. Nenechte si ujít šanci a dejte svým pokojům zcela nový vzhled s volně položeným vinylem od BRICOFLOR!

Plus icon Přečtěte si více