Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Gerflor Senso Lock 30: Pevná, odolná a stylová zaklikávací podlaha

Díky zkušenostem v oblasti vinylových krytin s click systémem, Gerflor obnovuje a zlepšuje stávající a nové výrobky každý rok. Gerflor nabízí inovativní nové řady, které jsou vždy měkké a pohodlné pod nohama a zároveň vypadají neuvěřitelně stylově. Kolekce Senso Lock 30 je jedinečná svými autentickými lesními barvami a nádhernými texturami. Tato podlaha přidává dlažbě živelnost a styl, každý prostor s ní navíc získá okamžitý senzační vzhled. Navíc vinyl je díky svému jedinečnému zaklikávacímu systému instalace jednoduché položit.

Dozvědět se více

Gerflor Senso Lock 30

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Celá kolekce pak zdatně kombinuje sílu, design, eleganci a spolehlivost ve Vašem interiéru. Gerflor je jediná společnost, která kombinuje inovativní výrobní technologii a přitom poskytuje zákazníkům vysoce kvalitní produkt za výhodnou cenu.

Unikátní přirozené barvy a designy

Tato vysoce kvalitní luxusní vinylová podlaha Vám nabízí širokou škálu barev a textur, které budou sedět ke všem typům dekorací a stylů. Senso Lock 30 má krásné dřevěné struktury a neutrální tóny měkkého rustikálního dřeva, jenž ve Vás vzbudí dojem, že je vyrobený ze skutečného dřeva. Kolekce nabízí venkovský, opotřebovnaný vintage styl, který je stále velmi moderní. Se všemi různými odstíny dřeva i kamene můžete zajistit celému domu neskutečně perfektní vzhled. V řadě je jedenáct designů dřeva a pět kamene. Zatímco dřevené návrhy se skládají z klasických tónů, kámen má nádech moderny, která lehce zapadna i do minimalistického prostoru. Zaklikávací vinyl značky Gerflor zkrátka vnese do Vašeho domova novodobost a autenticitu, oproti jiným kolekcím vynikne vysokou kvalitou zpracování a skvělými detaily.

Vysoká výkonnost s trvanlivostí

Senso Lock 30 je vysoce výkonná zaklikávací vinylová podlaha, která se díky svým vrstvám stává extrémně spolehlivým produktem. Patří do užitné třídy 23 a 31, což jí umožňuje použít v širším rozsahu. Současně je zvukotěsná, což znamená, že se můžete rozloučit s hlasitým klapáním podpatků anebo podáním předmětů. Vinyl s click systémem se také hodí pro podlahové vytápění, což je skvělá zpráva pro všechny milovníky teplé podlahy v zimě. Tuto podlahu pak můžete použít ve všech obytných prostorech, tedy ložnici, obývacím pokoji, ale i koupelně či kuchyni. A protože je podlaha odolná vůči vlhkosti a vodě, můžete mít bez obav krásný dřevěný vzhled také zde. Další výhodou je odolnost proti světlu, a tak nehrozí vyblednutí a vzhled krásné nové podlahy si budete moct užívat dlouhou dobu. Je navíc ochráněná povrchovou úpravou PUR, která je zároveň protiskluzná. Tento povlak pak rovněž usnadňuje čištění, jelikož je velmi odolný vůči nečistotám a skvrnám.

Bezpečná a ohleduplná k životnímu prostředí

Kolekce Senso Lock 30 od Gerflor má emisní třídu A+, což znamená, že je velmi zdravá pro vnitřní prostory a vzduch v našem domě. Neobsahuje navíc olovo ani jiné škodlivé chemikálie. Společnost Gerflor se totiž zavázala chránit životní prostředí, a proto všechny její produkty jsou 100% recyklovatelné. Tím, že při výrobním procesu nepoužívá škodlivé chemikálie, minimalizuje právě dopad na životní prostředí. Gerflor také proto má program Second Life, jehož prostřednictvím se snaží snížit množství odpadu v našem okolí tím, že staré podlahy recykluje za účelem vytvoření nových.

Pohodová instalace

Inovativní zaklikávací systém, který nabízí kolekce Senco Lock 30 a který umožňuje rychlou snadnou instalaci, zvládne v celé místnosti bez problému jeden člověk. To znamená, že to dokáže opravdu každý bez ohledu na to, zda už s pokládáním podlahy má daná osoba zkušenost. Je to skvělé především v té chvíli, pokud máte omezený rozpočet, nebo zkrátka nechcete platit třetí osobu zbytečně. Click systém navíc nevyžaduje koupi žádného speciálního lepidla ani jiného speciálního vybavení nutného k instalaci. Jednotlivé vinylové dlaždice či prkna jsou propojovací a lze je lehce řezat pomocí zatahovacího nože a následně spojit tak, aby odpovídaly přesné velikosti místnosti. Jediné co tedy musíte při montáži udělat, je spojení všech dílců pomocí drážek k tomu určených, hýbat se bude už pouze ve chvíli, pokud Vy budete potřebovat.

Objednejte si Gerflor Senso Lock 30 nyní u BRICOFLOR

Kolekci Senso Lock 30 nyní najdete v online obchodě BRICOFLOR, kde pro Vás máme produkty od všech předních výrobců vysoce kvalitních podlah. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte naši službu vzorky zdarma a řeknete si o naši garanci nejlepší ceny. Potřebujete-li větší objednávku, rádi  a bez problému Vám připravíme individuální nabídku na míru. Pokud máte jakoukoli otázku ohledně našich produktů, prosím zavolejte nám anebo pošlete e-mail. Těšíme se na naši spolupráci.