Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Garance nejlepší ceny
Vzorky zdarma
Quick-Step

Laminát

Quick-Step Impressive Ultra "IMU3105 Dub bílý lakovaný"


 • Laminátová podlaha v extra dlouhých, širokých a tenkých panelech

 • Snadná pokládka díky click systému

 • Ošetření povrchu Scratch Guard

 • Voděodolnost zajišťuje technologie HydroSeal Coating

 • Vysoká odolnost i v komerčním prostoru (užitná třída 33)

x
1 059,00 Kč za m²
odpovídá
1 388,35 Kč
za balení
Vč. DPH
Cena doručení: 600 Kč za objednávku
Doba doručení: 7-10 pracovních dní
Celková cena1 388,35 Kč
 • Minimální velikost objednávky 6 balení = 8 330,10 Kč
Podobné produkty
Přednosti produktu
 • NK 23
  NK 23
 • NK 33
  NK 33
 • A+
  A+
 • DS
  DS
 • E1
  E1
 • Odolnost vůči vyblednutí
  Odolnost vůči vyblednutí
Quick-Step Impressive Ultra "IMU3105 Dub bílý lakovaný"

Se širokou nabídkou Quick-Step laminátových podlah si můžete napříč všemi kolekcemi vybrat požadovaný design, díky němuž si vytvoříte skutečně netradiční prostředí doma i v kanceláři. Neobyčejná kvalita produktů je daná desetiletími zkušeností, kdy firma v podstatě nastavovala trend podlahových krytin. Kolekce Quick-Step Impressive Ultra se vyznačuje přitažlivými strukturami, realistickými dekory a odolností. Nabízí opravdu velké množství nejrůznějších možností, které pokryjí prakticky všechny typy vkusu. Laminát je k dispozici v 16 různých dekorech, přičemž jedním všemu dominuje dub na spoustu způsobů. Imitace přírodních dřevin jsou realistické zejména díky speciálnímu tiskařskému procesu, při němž se používá fotografie vysokého rozlišení pevné dřevěné podlahy, která je následně aplikovaná do dekorativní vrstvy laminátu.

Laminát z kolekce Quick-Step Impressive Ultra díky průhledné ochranné vrstvě, která se nachází na nášlapné vrstvě prken, je produkt extra robustní a snadno udržovatelný. Kombinace ochranné vrstvy a stabilizační HDF desky pak zajišťuje odolnost vůči poškrábání a oděru. Laminátové podlahy jsou dále vybavené technologií Scratch Guard, která zajišťuje podlaze tzv. ultraochránařskou vrstvu, která ještě přidává na odolnosti. Oproti krytinám bez této technologie jsou ještě 10x odolnější.

Ať už máte zkušenost s pokládkou podlahy nebo nemáte, laminát Quick-Step můžete snadno instalovat sami. Inovativní a do jisté míry revoluční Uniclic click systém Vám umožňuje položit podlahu, jako byste byli profesionálové. Systém je navržený pro usnadnění celého procesu, jak je to jen možné. Umí to, co jiné systémy neumí, a to je horizontální zaklikávání. Ani v omezeném prostoru tak nebudete mít s instalací žádný problém. Dalšími přednostmi je ohnivzdornost, protiskluznost a HydroSeal Coating, které zajišťuje vhodnost instalaci i do vlhkých prostor.

Tato společnost bere ochranu životního prostředí opravdu vážně. Naprosto si uvědomuje, že celý proces výroby představuje nadměrnou zátěž pro naše okolí, a proto se snaží dbát na jeho zachování v co nejvyšší kvalitě. Vědomě usiluje o minimalizaci dopadu své produkce na životní prostředí a redukuje odpad. Investuje do nových technologií a používá jen surové materiály. Její kolekce pak splňují standardy a jiné regule, které mají na starosti zachování zdravého prostředí. Pouze laminát, který projde všemi testy a podléhá všem certifikacím, může skončit ve Vašem domě.

Laminátové podlahy z dílny Quick-Step jsou vysoce kvalitní a přicházejí na trh s jedinečným poměrem cena/výkon. Přesvědčte se sami, s naší garancí nejlepší ceny nezaplatíte nic navíc, než je nutné.

 

Informace o produktu
Properties
Minimální velikost objednávky
8
Dekor
Venkovské prkno
Vzor dřeva
Dub
Barva
Bílá
Design
Dřevo světlé
Počet panelů v balení
5 panelů = 1,3110 m²
Rozměry
19 cm x 138 cm
Celková tloušťka
12 mm
Celková hmotnost
10,2 kg/m²
Třída odolnosti proti opotřebení
AC4
Zkosení
Obvodové zkosení (V-4)
Třída požární ochrany
Cfl-s1 (B1)
Zlepšení izolace kročejového hluku
16 dB (2 mm Quick-Step Unisound)

Osobně se o Vás postaráme!

Náš kompetentní BRICOFLOR team Vám rád poradí s Vaším projektem a pomůže Vám s hladkým procesem až po úspěšný nákup. 

+420 608 900 010
Po – Pá: 8-17 hodin

Moritz Linden
Konzultant