Close icon

BASE.59 PARKETY - ATRAKTIVNÍ DOMÁCÍ MODELY PODLAH

Mezi podlahovými krytinami mají parketyPřečtěte si více

1 - 7 z 7 Produkty

PARKETy V PŘÍJEMNÝCH BARVÁCH

Nic není víc nepříjemné, než když se průběh rekonstrukce zadrhne a nastanou problémy. To se vám nestane, když koupíte dřevěné parkety Base.59! Protože jsou k dispozici mimo jiné v celkové tloušťce 11 mm, což je spolehlivý partner pro projekty a renovace. S tímto formátem si můžete vybrat mezi devíti designy v domácím nebo v lodním podlahovém vzhledu. Zatímco dekory parkety díky svému designu naplní místnost energií, zaujmou vás i prkna s klasickým elegantním vzhledem. Barvy se zaměřují na lehké a střední nuance, které vyzařují lehkost a harmonii. Proto můžete tyto varianty snadno kombinovat s různými styly nábytku. Přirozená struktura dřeva je zdůrazněna, což ještě přidá na kráse.

OPTIMÁLNÍ KOMBINACE AUTENTICKÝCH VZHLEDŮ A TRVANLIVOSTI - Parkety Base.59

Měly by být navrženy tak, aby se vešly do bytu, který byl navržen tak, aby měl 14mm design. Jedná se o 3 mm silný odlitý hák, který lze použít velmi snadno. Všechny návrhy v tomto formátu jsou navrženy jako prkna, a to prostřednictvím zvláštních detailů z původní verze: Desky jsou opatřeny podélnou hranou nebo obvodovým okrajem a zkosením, které vytvářejí dojem světelných kloubů. Tímto způsobem zůstává samostatná podlahová deska rozeznatelná jako taková, což dává prknům autentický celkový obraz. V tomto výběru najdete varianty ve středních a tmavě hnědých odstínech, které jsou ideální pro rustikální styl. Nejen, že vaše oči budou potěšeny atraktivností parkety - dokonce i vaše nohy budou mít pohodlí díky dokonalému povrchu.

SNADNÁ A RYCHLÁ INSTALACE - parkety Base.59

Abyste si mohli nainstalovat podlahu sami, je potřeba být maximálně zručný, anebo mít systém, který vám celou práci značně ulehčí. Dřevěné parkety Base.59 jsou také vybaveny takovým systémem s názvem ClickTec. To vám umožní spojit jednotlivé desky s malým úsilím, abyste mohli po krátké době vstoupit na novou podlahu. Tento typ plovoucí instalace funguje bez lepidla, ale vyžaduje izolační vrstvu proti kroucení, aby se předešlo silným zvukům. Před renovací byste měli zkontrolovat plochu, na kterou budete podlahu pokládat. Podlaha by měla mít vzdálenost 15 mm od všech stěn a konstrukčních prvků. To můžete dosáhnout použitím několika oddělovacích klínů. 

VYSOKÁ FLEXIBILITA POUŽITÍ - parkety 59

Pokud byste chtěli více stability na podlaze, můžete použít i lepidlo-down místo plovoucích podlah. Ano, můžete si vybrat varianty palubky, které vám vyhovují a vytvořit pevné spojení, nepotřebujete zvukovou izolaci. Investovat peníze do vytápěné podlahy se vyplatí - díky nízkému tepelnému odporu je umožněno podlahu bez problémů použít s podlahovým topením. Takže vy a vaše nohy vždy doprovází příjemné teplo, které slibuje ještě více uvolnění v každodenním životě, což zajišťují parkety base.59.

OBJEDNÁVEJTE PARKETY BASE.59 NA ESHOPU BRICOFLOR

Parkety base.59 dodají Vašemu domovu přírodní kouzlo, aniž byste museli ubírat na funkčnosti. Chcete-li získat představu o kvalitě a vzhledu desek, můžete vždy využít bezplatnou ukázkovou službu. Vybíráte až osm dekorů a my vám zašleme odpovídající vzorky. Už jste se rozhodli? Pak objednejte prostřednictvím našeho internetového obchodu a těšte se na bezkonkurenční cenu díky naší nejlepší cenové záruce. Pokud potřebujete velké množství produktu, můžete ušetřit ještě více! Kontaktujte nás a požádejte o individuální nabídku. Jsme k dispozici pro Vás telefonicky, poštou nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách BRICOFLOR. Dokonce i s otázkami nebo problémy týkajícími se vaší objednávky nás můžete vždy kontaktovat. Těšíme se na Vás!

Plus icon Přečtěte si více