WINEO ROCK'N'GO: VYSOCE ODOLNÝ LAMINÁT

Samolepicí laminát Wineo Rock'n'Go nabízí vynikající kvalitu v atraktivní…

Přečtěte si více

Wineo Rock'n'go: samolepící laminátová podlaha

Wineo Rock'n'Go má celkem 12 různých provedení, které dělají každou místnost zvláštní. Přirozeně realistická vyražená povrchová struktura činí atraktivní dřevěné konstrukce ještě realističtější - což je také výhodou čtyřstranného zkosení na některých deskách. To dělá podlahu ideální pro rustikální domov. K dispozici ve velmi tmavých tónech, které přeměňují prostor na luxusní místo k pobytu, ale také ve světlých a přátelských barvách, které jsou prostorné a moderní, Wineo Rock'n'Go neponechává nic náhodě. Dřevěné konstrukce v této kolekci jsou tou správnou volbou, chcete-li použít vysoce kvalitní a uživatelsky přívětivé podlahy v jedinečném vzhledu.

CHARAKTERISTIKY, KTERÉ OVLIVNÍ VÁŠ VÝBĚR

Samolepící laminát má různé aplikace pro různé požadavky. Díky obzvláště stabilní konstrukci jej lze bez obtíží používat pro těžce využívané obytné prostory i ve velmi frekventovaných komerčních prostorách (třída 23, 33). Takže je vhodný pro obývací pokoj, kuchyňku a chodbu a samozřejmě pro všechny ostatní obytné prostory. Díky technologii Aqua-Stop je Rock'n'Go ideální i pro mokré místnosti. Ale dokonce i v obchodních centrech, školách nebo kancelářích můžete tuto podlahu použít beze strachu. Zvláštní výhodou pro podlahovou krytinu Wineo je vhodnost pro podlahové vytápění na teplé vodě - v zimě vám nikdy nebude chladno. Navíc máte záruku 25 let na instalaci v obytné zóně. Takže je to robustnost, na kterou se můžete spolehnout. 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI PODLAH WINEO

Nejen vizuálně, ale i technicky, Wineo Rock'n'Go přesvědčí po celé své délce: technické vlastnosti sbírky slibují dlouhotrvající a vysoce kvalitní produkt. Laminátová podlaha má konstrukční výšku 9 mm a sestává z celkem osmi různých vrstev. Nejnižší je integrovaná izolace proti hluku, která je opatřena lepivým povrchem. Pokud odstraňujete ochrannou fólii, přilne se k substrátu, což mnohdy zkracuje zvukovou stopu. Nad touto vrstvou je vyvažování melaminové pryskyřice, které zajišťuje rovnováhu a vysokou rozměrovou stabilitu.

Inovativní těsnění profilu Aqua-Stop chrání celý připojovací systém před vlhkostí a je proto vysoce odolný proti vlhkosti. Nad ním leží prvek, díky němuž je Rock'n'Go snadné na přemístění: zámek se sklopným principem je jedním z nejmodernějších systémů na trhu. Nakonec je v laminátové podlaze instalována podpěrná deska HDF s vysokou hustotou a redukovaným zdrojem, na níž je umístěn dekorativní papír, který obsahuje celkem 12 různých konstrukčních možností. Horní vrstvy jsou mimořádně odolná vrstva pryskyřice, která je základem pro zařazení do různých oblastí použití, jakož i povrchové struktury, dekor synchronizace je vyraženo na zvolené konstrukci dřeva, a tak vytváří realistický přirozený vzhled.

90% použitého materiálu je dřevo a dělá podlahu obzvláště udržitelným produktem prostřednictvím využití obnovitelných materiálů. Díky pečlivé konstrukci je odolná vůči skvrnám i proti látkám, jako je červené víno. Z tohoto důvodu má velmi vysokou světelnou stálost úrovně 6, která jej po celé roky udržuje dokonce i v silném slunečním světle s plnou barvou. Zvláštním plusem je odolnost vůči kolečkům a nohám nábytku: po dlouhém čase zanechávají neviditelný dojem se zbytkovým dojmem 0,05 mm. To vše dělá inovace ideálním pro domácí a podnikatelské účely. Můžete snadno čistit Wineo Rock'n'Go pomocí běžných metod pro domácnost a používat PU nebo alkoholový čistič. O vaši bezpečnost je postaráno, protože kolekce má samozřejmě velmi dobré požární vlastnosti třídy Cfl-s1.

SNADNÁ A RYCHLÁ INSTALACE

Laminátová podlaha Wineo je vyrobena z vysoce kvalitní melaminové pryskyřice v mnoha různých formátech a optice. Před pokládkou musí být laminát skladován v suchém prostředí. Při podlahovém vytápění na vodní bázi může být povrchová teplota až 26 ° C. Podlaha by si měla „zvykat“ v cílové oblasti po dobu nejméně 24 hodin za předpokladu, že teplota vzduchu v místnosti> 18 ° C, teplota podlahy 15 ° C až 25 ° C a optimální teplota podlahy je 18 až 20 ° C. Vyšší teplota by mohla změnit rozměry. Optimální vlhkost je 50% - 65%. Umístěte první panel do levého rohu místnosti, umístěte každý další prvek tak, aby strana s jazykem směřovala ke stěně. Ujistěte se, že drážka dokonale padne.

Při úpravě kloubů si můžete pomoci s lehkým kladívkem. Laminátové podlahy jsou jednoduché a dají se snadno dohromady. Patentovaný spojovací systém LocTec® znamená, že panely mohou být instalovány rychle, v systému kliknutí. Wineo je skvělé řešení pro byty k pronájmu. Pokládka podlahy probíhá rychle a bez práce s náročným provedením renovací. Panely chrání podlahu a v očích poskytují útulnou atmosféru v místnosti. Na podlaze nejsou žádné stopy pohybu nábytku chráněného plstí, například v situaci, kdy se nájemce změní. Při přestěhování stačí sundat svou oblíbenou podlahu a vzít ji s sebou! Laminátové podlahové panely jsou také odolné a snadno se čistí.

KUPUJTE WINEO ROCK'N'GO NYNÍ NA STRÁNKÁCH BRICOFLORU

Vybrali jste si inovativní podlahu Wineo Rock'n'Go? Velmi dobře! Pokud objednáváte váš nový samolepící laminát online, můžete využít naší nejlepší záruky ceny. Pokud se chcete přesvědčit všemi svými smysly, stačí využít bezplatnou ukázkovou službu. Poté vám zašleme kus oblíbeného designu poštou. Je plánován větší projekt, pro který chcete značně využít Wineo Rock'n'Go? Kontaktujte nás a uděláme Vám individuální nabídku s atraktivními podmínkami. Pro další dotazy týkající se tohoto produktu nás prosím kontaktujte. Náš přátelský personál BRICOFLORu vám rád poradí. Použijte kontaktní formulář, telefonickou linku nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na Vás!

Plus icon Přečtěte si více