Wineo laminátová podlaha: Odolné řešení

I když bývaly považované za nežádoucí, dnes jde o velmi módní, oblíben&ea…

Přečtěte si více
20 / 61 Produkty

Wineo laminátová podlaha: Odolné řešení

Ověřený výrobce tak na trh přivádí kvalitní německé výrobky, které nesou oficiální označení „Made in Germany“. Pokud si tedy pohráváte s myšlenkou vytvoření zcela nové atmosféry ve Vaší nemovitosti, rozhodně stojí za to kouknout se na tyto zdařilé produkty. V našem online obchodě BRICOFLOR najdete širokou nabídku laminátových podlah z dílny Wineo. Od těch, které jsou vhodnější do obytných prostor až po ty, které můžete položit i v komerčním sektoru s největším provozem. Řada z nich odolá také vlhkému prostředí, a to díky integrované ochraně. Vskutku pozoruhodné vlastnosti, které má laminátová podlaha - přesvědčte se sami s novými kolekcemi tohoto německého výrobce. 

Wineo 300: Výchozí, cenově dostupná laminátová podlaha

Nejnižší řada mezi novějšími krytinami poskytuje modely příznivé vstupní úrovně, které Vás zavedou do světa Wineo laminátu. Pokud hledáte hezkou laminátovou krytinu s čistými barvami a skvělým poměrem cena/výkon, laminátová podlaha z kolekce Wineo 300 je pro Vás bezvadnou volbou.

Wineo 500: Rozmanité formáty a dekory nabízí možnost vytvoření originálních prostor

Jsou pro Vás důležité rozměry jednotlivých prken, zkosení či zajímavé dekory tím nejdůležitějším při výběru laminátové podlahy? Jsme si jistí, že se můžete spolehnout na kolekce Wineo 500, která nabízí obrovské spektrum nejrůznějších provedení. Každé zpracování je něčím odlišné, z více než 90 designů si určitě vyberete ten správný pro Vás prostor. Nespokojte se s průměrem, když nemusíte, tato laminátová podlaha Vás nezklame. 

Wineo 550: Vysoce odolná laminátová podlaha se vzhledem dlaždic 

Preferujete-li spíš něco výjimečnějšího, projděte si celou kolekci Wineo 550. Najdete zde prakticky bezúdržbovou laminátovou podlahu, kterou si můžete objednat v matných i lesklých barvách, která Vás však přesvědčí také svými technickými vlastnostmi. Pokud si navíc chcete pořídit něco opravdu jedinečného, vězte, že tato laminátová podlaha může být vyrobena se speciálními motivy nebo například logy dle Vašeho přání. Vsadíme se, že Vaši konkurenti zrudnou závistí, až uvidí Vaše firemní logo zasazené do podlahy.

Když se potká praktičnost s elegancí. Wineo laminátové podlahy přesvědčí všechny na plné čáře

Společnost Windmöller Flooring Group se velmi zajímá o to, jak zákazník produkt vnímá a jeho příjemný domácký pocit. Koneckonců, všichni by se měli cítit pohodlně a dobře mezi svými čtyřmi zdmi, a na příchod domů se vždy těšit. Pomocí působivých dekorů a struktur povrchů upravených podle potřeb zákazníka Wineo zaznamenává úspěch v měnícím se prostředí obývaných prostor. Laminátová podlaha tohoto výrobce je totiž vhodná do všech typů bydlení i pracovních místností.

Stejná podlaha může být použitá v domácí kanceláři, stejně jako v kuchyni, chodbě nebo u krbu. Tento identický laminát je možné použít i v místnostech s kolečkovými židlemi a jiným denním zatížení. Před vnějšími vlivy je chrání jejich síla, z čehož pramení odolnost. Další jejich příjemnou vlastností je izolace kročejového hluku, která je u spousty produktů přímo zabudovaná do konstrukce panelu. Některé z nich pak mají také voděodolnou vrstvu, a tak je možná jejich instalace do prostor podléhajících zvýšené vlhkosti. Vyražený povrch je pak ošetřený melaminovou pryskyřicí, což dle expertů dodává produktům extrémní odolnost a trvanlivost.

Top kvalita vzniká ze skvělé péče. Pro Wineo laminát naprostý standard

Už při výrobě musí laminátová podlaha naplňovat jisté standardy kvality. Mezi tyto dobře známé normy patří třeba certifikáty FSC nebo Modrý anděl (šetrné a ekologické hospodaření). Takový požadavek je považovaný za naprostou samozřejmost, a proto jej společnost naplňuje při produkci všech výrobků. A stejně tomu je i u požadavků, které na výrobu klade náročný zákazník.

Proto Wineo laminát nabízí široké spektrum nejrůznějších textur a designů. Ať už tedy toužíte po lesklém či matném povrchu, klasických nebo exotických dekorech, buďte si jistí, že vždy najdete přesně to, co hledáte. To znamená, že sázkou na tento laminát začnete kompletně novou kapitolu krásného a příjemného bydlení. Navíc podlaha je připravená pro velmi rychlou a jednoduchou pokládku, když jednotlivé panely jsou vybavené patentovaným zámkovým systémem LocTec®

Laminátová podlaha S CHARAKTERISTICKÝM ÚČINKEM: STYL A BEZPEČNOST S BERRYALLOC ORIGINAL

Berry Alloc vám nabízí doživotní záruku výrobce na obytný prostor a také komerční desetiletou záruku na silně frekventované smluvní plochy. Díky odolnému povrchu proti skvrnám a světlostálému povrchu vysokotlakový laminát nevybledne, ani když je vystaven intenzivnímu světlu. Další pozoruhodnou vlastností je silný hliníkový uzamykací systém a silný vysokotlaký laminátový povrch. Laminát vykazuje přesvědčivé hodnoty v rozsahu znečišťujících látek. BerryAlloc Original HPL tím, že klasifikuje emise formaldehydu do třídy E1, nesplňuje všechny požadavky evropských norem velmi uspokojivým způsobem, ale dokonce dokáže tyto požadavky překročit. V případě požáru se tento laminát HPL vyhýbá vysoké hořlavosti a vysokému kouři.

INSTALUJTE BERRYALLOC Originals JAKO PROFESIONÁL

Pomocí high-tech systému hliníkových klik Loc musí být pokládka plovoucí. Použití lepidla je přísně zakázáno. Implementace proběhne rychle a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Pokládka BerryAlloc Original HPL tak vede ke zcela uspokojivému výsledku i pro laika. Během instalace není nutná izolace proti kročejovému hluku, protože systém BerryAlloc Silent System je umístěn na zadní straně, což snižuje hluk způsobený chůzí. Vysokotlakový laminát lze snadno instalovat v kombinaci s podlahovým vytápěním. Pamatujte, že podlahové topení by se nemělo během instalace používat a ještě týden poté zahřívat nad 22 stupňů.

Objednejte si Wineo laminátové podlahy na eshopu BRICOFLOR

Pokud hledáte elegantní a nadprůměrně funkční podlahu, podívejte se na nabídku BRICOFLOR. Chceme, abyste se rozhodli, které řešení funguje nejlépe v pohodlí Vašeho domova nebo firmy, a proto jsme vytvořili příležitost získat bezplatnou ukázku zvoleného vzoru. Wineo má pro Vás celou řadu zajímavých řešení, moderní laminátové podlahy budou jistě oživení Vašich místností. Díky individuálnímu přístupu k našim klientům Vám rádi připravíme nabídku na míru, která splní Vaše očekávání, kontaktujte nás ještě dnes. Máte-li jakékoli otázky ohledně našich produktů, ozvěte se nám prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, rádi o Vás uslyšíme. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší produkt pro Vás. Naše výrobky pocházejí od nejlepších evropských výrobců, klienti na Západě nám věří už více než 10 let, přidejte se k nim. Těšíme se na Vás.

Plus icon Přečtěte si více