Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

QUICK-STEP PERSPECTIVE: ODOLNÉ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Díky širokému výběru produktů Quick-Step v laminátových podlahových konstrukcích můžete vytvořit skutečně mimořádný domov. Dokonalá kvalita výrobků je podpořena desetiletími zkušeností jako značka pro trendy. Laminátové podlahy Quick-Step vynikají svou čistou kvalitou a snadnou obsluhou, ale to, co okamžitě vidíte, je úžasné. Tajemství? Skutečný perfekcionismus, pokud jde o design, a oko pro detail. Je to právě tato myšlenka, která přiměje pracovníky firmy Quick-Step k výrobě podlahových kolekcí, které baví a inspirují rok od roku. Proto můžete svůj snový interiér splnit ihned.

Dozvědět se více

Quick-Step Perspective

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

Designéři aplikace Quick-Step se inspirují různými zdroji: od inovativní architektury, trendů v módě, designu interiérů až po nejnovější blogy, nejkrásnější města a nejvýznamnější vycházející umělce. Sledují nově vznikající materiály, stejně jako nejnovější módní paletu. Takto ukazují trendy dlouho předtím, než se projeví, a dokáží rozlišovat mezi humbukem a nadčasovostí, mezi módními a dobře promyšlenými koncepty. Výsledkem je, že laminátové podlahy Quick-Step nejsou dnes pouze trendy, ale zítra budou klasikou.

 

Z KLASIKY NA STYLOVÉ PODLAHY: LAMINÁTOVÉ PODLAHY QUICK-STEP

Quick-Step Perspective je laminátová podlaha s všestranným a širokým výběrem dekorů, které jsou vylepšeny technicky přesvědčivými vlastnostmi. Výrobce Quick-Step je spolehlivou a dobře zavedenou společností. Sbírka Quick-Step Perspective je vyrobena z dlouhých prken se zkosenými hranami, které prodlužují prostor. Nabízí nejen krásné podlahy, ale i řadu značek, které pokrývají nejnovější trendy a nejmodernější technologie. Quick Step je známý výrobce laminátových podlah a vždy poskytuje vysoce kvalitní kolekce.

 

Quick-Step Perspective obsahuje 12 barev, které se pohybují od bílých, tradičních dubových tónů až po hnědou čokoládu. Designy laminátu jsou díky speciálnímu tisku velmi neuvěřitelné, realistické a věrné reálnému vzhledu přírody. Na dekorativní vrstvu laminátu se aplikuje obraz s vysokým rozlišením skutečného povrchu dřeva. Reálný design je zdokonalován zkosenými hranami, což dává hloubku dřevu a celkovému vzhledu podlahy. Se všemi typy konstrukcí, od tradičního dřeva až po moderní černé a bílé, existuje barva a design, která doplní každý prostor. Existují i ​​rozdíly v dokončovacích strukturách. Některé barvy jsou dokončeny matným lakem, zatímco jiné mají lesk. Tato volba vám nabízí řadu možností, ze kterých si můžete vybrat.

 

ROBUSTNÍ, POHODLNÉ A KOMFROTNÍ: QUICK-STEP PERSPECTIVE

Quick-Step Perspective je silně testován a navržen tak, abyste si mohli vychutnat trvanlivou, vysoce kvalitní podlahu, která je vyrobena tak, aby vydržela. Tato laminovaná podlaha Quick-Step je dodávána s evropskou certifikací 32 pro obytné i komerční využití, což vám nabízí možnost volby pro obě příležitosti. Díky tloušťce 9,5 mm jsou podlahy odolné vůči opotřebení. Na povrchu silná a trvanlivá vrstva zesílí tyto podlahy tak, aby byly odolné proti poškrábání, odřeninám, zabraňují usazování nečistot a skvrn do podlahy. Navíc tato podlaha si udrží stále stejné barvy, což je vhodná volba pro použití v jasných slunečních pokojích s okny, které jim dodávají barevný a živý průběh. Laminátová podlaha je odolná proti rozlití vody díky voděodolné základně. Kolekce Quick-Step Perspective nabízí vynikající ochranu proti vlhkosti povrchu. Laminát Quick-Step je antistatický, který nejen zabraňuje otravnému zásahu elektrickým proudem při dotyku na kliku, ale také zajišťuje, že podlaha přitahuje méně prachu a nečistot. Podlahy jsou vhodné pro použití s ​​podlahovým vytápěním a jsou protiskluzové a protipožární, takže tyto podlahy mají všestranný vysoce kvalitní stav.

 

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE S UNICLIC SYSTÉMEM

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic Multifit vám dává příležitost položit nové podlahy jako profesionál. Řada Quick Step Perspective je pro tento konkrétní systém navržena. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic Multifit umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže. Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Navíc, vzhledem k šířce těchto prken, existuje třetí metoda drop down, která dovoluje, aby se krátká strana prkna snadno spojila dohromady. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy.

 

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Perspective se musí přizpůsobit prostředí po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny. Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci.

 

PÉČE O PODLAHU JE NYNÍ JEDNODUCHÁ

Laminátové podlahy Quick-Step se skládají z desek s vysokou hustotou vlákniny (HDF), které vyrábíme ve vlastním podniku. Kromě toho má horní vrstva patentovanou vrstvu Scratch Guard, díky níž laminátové podlahy dosahují nejvyšší možné úrovně ochrany před padajícími předměty, špičatými podpatky a dalšími ostrými předměty. Dokonce i pálivé cigarety, které spadnou na podlahu, nemají šanci na tuto ultra odolnou horní vrstvu.

Suchá údržba je možná pomocí mikrovlákna Quick-Step® nebo vysavačem. Ujistěte se, že je opatřena měkkými koly a speciálním kartáčem na parkety, aby nedošlo k poškrábání na podlaze. Nikdy nepoužívejte parní čistič. Mokrá údržba je absolutně zakázána a v případě kontaktu s laminátovou podlahou Quick-Step by měla být okamžitě odstraněna. U mírně vlhké údržby doporučujeme produkty pro údržbu Quick-Step®. Uvědomte si, že použití jiných čistících prostředků může poškodit podlahu. Vždy okamžitě osušte, dokud nebude na podlaze vidět vlhkost. Chraňte nábytek a nohy židle. Vyvarujte se přenášení nečistot, vody a písku v interiéru tím, že na dveřích budete mít vhodnou podlahovou rohož. Zdvihněte nábytek a nikdy jej netáhněte po podlaze. Každá podlaha Quick-Step byla ošetřena antistatickým povrchem. Tímto způsobem se nemusíte starat o nepříjemné elektrostatické výboje. A co víc, díky podlahovému zpracování bude vaše podlaha přitahovat podstatně méně prachu než ostatní podlahy.

 

OBJEDNÁVEJTE QUICK-STEP PERSPECTIVE NYNÍ V BRICOFLORU

Když si objednáte Quick-Step laminát Perspective od společnosti BRICOFLOR, nebudete mít jen užitek z naší nejlepší záruky ceny, ale také z velkého výběru kompletních kolekcí Quick-Step Laminate Flooring. Pokud byste se díky tomuto velkému výběru nemohli rozhodnout, není to problém. Nabízíme bezplatnou ukázkovou službu, která vám pomůže přiblížit produkty. BRICOFLOR nabízí nejlepší kvalitu podlahových doplňků za bezkonkurenční ceny.

✓ Laminátové podlahy s garancí nejlepší ceny

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru