Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Garance nejlepší ceny
Vzorky zdarma
Quick-Step

Laminát

Quick-Step Largo "LPU1505 Dub původní"


 • Laminátová podlaha v extra dlouhých, širokých panelech

 • Snadná pokládka díky click systému

 • Ošetření povrchu Scratch Guard

 • Vysoká odolnost i v komerčním prostoru (užitná třída 32)

x
1 149,00 Kč za m²
odpovídá
2 897,20 Kč
za balení
Vč. DPH
Cena doručení: 600 Kč za objednávku
Doba doručení: 7-10 pracovních dní
Celková cena2 897,20 Kč
 • Minimální velikost objednávky 6 balení = 17 383,20 Kč
Podobné produkty
Přednosti produktu
 • Antistatické
  Antistatické
 • Označení CE
  Označení CE
 • DS
  DS
 • E1
  E1
 • Kompatibilní se systémem podlahového vytápění
  Kompatibilní se systémem podlahového vytápění
 • Odolnost vůči vyblednutí
  Odolnost vůči vyblednutí
Quick-Step Largo "LPU1505 Dub původní"

Se širokou nabídkou Quick-Step laminátových podlah si můžete napříč všemi kolekcemi vybrat požadovaný design, díky němuž si vytvoříte skutečně netradiční prostředí doma i v kanceláři. Neobyčejná kvalita produktů je daná desetiletími zkušeností, kdy firma v podstatě nastavovala trend podlahových krytin. Kolekce Quick-Step Largo se vyznačuje přitažlivými strukturami, realistickými dekory a odolností. Nabízí opravdu velké množství nejrůznějších možností, které pokryjí prakticky všechny typy vkusu. Laminát je k dispozici v 14 různých dekorech, přičemž všemu dominuje dub na spoustu způsobů. Imitace přírodních dřevin jsou realistické zejména díky speciálnímu tiskařskému procesu, při němž se používá fotografie vysokého rozlišení pevné dřevěné podlahy, která je následně aplikovaná do dekorativní vrstvy laminátu, který tak působí extrémně realisticky.

Laminátová podlaha z kolekce Quick-Step Largo díky průhledné ochranné vrstvě, která se nachází na nášlapné vrstvě prken, je produkt extra robustní a snadno udržovatelný. Kombinace ochranné vrstvy a stabilizační HDF desky pak zajišťuje odolnost vůči poškrábání a oděru. Laminátové podlahy jsou dále vybavené technologií Scratch Guard, která zajišťuje podlaze tzv. ultraochránařskou vrstvu, která ještě přidává na odolnosti. Oproti krytinám bez této technologie jsou ještě 10x odolnější.

Ať už máte zkušenost s pokládkou podlahy nebo nemáte, laminát Quick-Step můžete snadno instalovat sami, protože pokládka laminátové podlahy je v tomto případě poměrně jednoduchá. Inovativní a do jisté míry revoluční Uniclic zámkový systém Vám umožňuje položit podlahu, jako byste byli profesionálové. Systém je navržený pro usnadnění celého procesu, jak je to jen možné. Umí to, co jiné systémy neumí, a to je horizontální zaklikávání. Ani v omezeném prostoru tak nebudete mít s instalací problém. Dalšími přednostmi je ohnivzdornost a protiskluznost

Tato společnost bere ochranu životního prostředí opravdu vážně. Naprosto si uvědomuje, že celý proces výroby představuje nadměrnou zátěž pro naše okolí, a proto se snaží dbát na jeho zachování v co nejvyšší kvalitě. Vědomě usiluje o minimalizaci dopadu své produkce na životní prostředí a redukuje odpad. Investuje do nových technologií a používá jen surové materiály. Její kolekce pak splňují standardy a jiné regule, které mají na starosti zachování zdravého prostředí. Pouze laminát, který projde všemi testy a podléhá všem certifikacím, může skončit ve Vašem doměLaminátové podlahy Quick-Step jsou vysoce kvalitní a přicházejí na trh s jedinečným poměrem cena/výkon.

Informace o produktu
Properties
Minimální velikost objednávky
4
Dekor
Venkovské prkno
Vzor dřeva
Dub
Barva
Šedá
Design
Dřevo střední
Počet panelů v balení
6 panelů = 2,5215 m²
Rozměry
20,5 cm x 205 cm
Celková tloušťka
9,5 mm
Celková hmotnost
8,2 kg/m²
Užitná třída
NK 23, NK 32
Třída odolnosti proti opotřebení
AC4
Zkosení
Obvodové zkosení (V-4)
Třída požární ochrany
Cfl-s1 (B1)
Zlepšení izolace kročejového hluku
18 dB (3 mm PE Uniclic)

Osobně se o Vás postaráme!

Náš kompetentní BRICOFLOR team Vám rád poradí s Vaším projektem a pomůže Vám s hladkým procesem až po úspěšný nákup. 

+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin

Moritz Linden
Konzultant