Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

QUICK-STEP EXQUISA: KVALITNÍ LAMINÁT V OBLÍBENÉM FORMÁTU

Díky širokému výběru produktů Quick-Step v laminátových podlahových konstrukcích můžete vytvořit skutečně mimořádný domov. Dokonalá kvalita výrobků je podpořena desetiletími zkušeností jako značková podlaha pro trendy. Laminátové podlahy Quick-Step vynikají svou čistou kvalitou a snadnou obsluhou, ale to, co okamžitě vidíte, je úžasné. Tajemství? Skutečný perfekcionismus, pokud jde o design a detail. Toto myšlení přiměje pracovníky firmy Quick-Step k výrobě podlahových kolekcí, které baví a inspirují rok od roku. Proto můžete svůj snový interiér splnit.

Dozvědět se více

Quick-Step Exquisa

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

Inovativní struktura podlahy, unikátní koncept s velkou deskou (120 x 40 cm) sloužící jako základ pro 4 možné pohledy. Objevíte 1, 2 nebo 3 samostatné dlaždice na desku díky jemným křížovým spojům. Verze s různými vzorky jde ještě dále s extra hlubokými klouby, které vytvářejí atraktivní souhru linek, které dávají přednost vašim podlahám. Výtvarníci z kuchařského designu čerpají inspiraci z nejrůznějších zdrojů: od inovativní architektury a trendů v oblasti módy a interiérů na nejnovější blogy, nová města a nejvýznamnější vycházející umělce. Sledují nově vznikající materiály, stejně jako nejnovější módní paletu. Takto ukazují trendy dlouho předtím, než se projeví, a dokáží rozlišovat mezi humbukem a nadčasovostí, mezi módními a dobře promyšlenými koncepty. Výsledkem je, že laminátové podlahy Quick-Step nejsou dnes pouze trendy, ale zítra budou klasikou.

 

DOSTUPNOST QUICK-STEP LAMINÁTU V RŮZNÝCH PODOBÁCH

Kolekce laminátů Quick-Step Exquisa je podlaha s deskovým designem. Dostupné dekorace zahrnují imitace různých materiálů v klasických kamenných barvách. Tyto dlaždice mají rozměry 122,4 x 40,8 cm a mají tloušťku 8 mm, což jim dává jedinečný obdélníkový tvar dlaždic. Různé možnosti této kamenné kolekce jsou vysoce odolné laminátové dlaždice, které Quick-Step sebejistě nabízí. Kamenné designy jsou vyrobeny z obdélníkových dlaždic, které obsahují jednu, tři nebo více dlaždic na prkno. Nabízí nejen krásné podlahy, ale řadu designů, které pokrývají nejnovější trendy a nejmodernější technologie.

 

Quick-Step Exquisa je inovativní laminátová podlaha, která má tvar obdélníkových dlaždic a napodobuje kamenné konstrukce. Realistické návrhy jsou vytvářeny inovativním a sofistikovaným vysoce kvalitním potiskem kamenného povrchu. Pro doplnění pravosti kamenných konstrukcí je povrch opravdového kamene. S drážkami a hrbolky, které replikují přirozený a tvarovaný vzhled kamenných podlah. Řada Quick-Step Exquisa obsahuje kameny hnědé a dokonce i šedé, aby vám poskytly všechny možnosti designu z přírodního kamene. Dlaždice také přicházejí v jedné dlaždici s více dlaždicemi, aby poskytly větší škálu a výběr v designu. Dlaždice se liší velikostí a vzorem. Navíc tento dekor má pravé hrany, takže keramická dlažba vypadá ještě realističtěji.

 

QUICK-STEP EXQUISA LAMINÁT: TRVANLIVOST A POKRAČOVÁNÍ

Struktura a rozsah barevných odstínů v této dlaždici přinášejí do vašeho domova skutečně autentický styl. V kombinaci s unikátním vícenásobným vzorem je podlaha univerzální a stylová. Krása není jediným důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu při rozhodování o laminátové podlaze. Quick Step Exquisa byl navržen a vyroben tak, aby měl všestranné a trvanlivé vlastnosti. S třídou použití 32 je tento výrobek vhodný pro použití ve vaší domácnosti i v obchodních prostorách. Průhledný potah chrání vrchní část podlahy proti mikroskopickým poškrábáním a odolává opotřebení povrchu. Tato funkce Scratch Guard není jedinou prevencí proti poškození těchto podlah. Laminátové podlahy Quick-Step se vyrábějí s deskou HDF ve středu podlahy. Toto pevné jádro pomáhá předcházet poškození nárazem z podpatků a padlých předmětů. Tyto podlahy jsou také opatřeny antistatickými vlastnostmi, které snižují nepříjemné statické účinky na podlahách a místnostech. Často krát, když instalujete podlahu, můžete vidět barevný rozdíl poté, co byl pokryt nábytkem nebo vystaven slunci. To se nestane u aplikace Quick-Step Exquisa, protože laminát je chráněn před působením běžného slunečního záření. To zajišťuje, že vaše podlahy budou zachovávat svou přirozenou a originální barvu po celá léta. Pokud jste vlastníkem podlahového vytápění a obáváte se, že laminátová podlaha je nevhodná, můžete si být jisti, že není. Quick-Step Exquisa je nejen laminát, který je silný a odolný, ale také praktický a pohodlný.

 

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE S UNICLIC SYSTÉMEM

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic Multifit vám dává příležitost položit nové podlahy jako profesionál. Řada Quick Step Exquisa je pro tento konkrétní systém navržena. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic Multifit umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže. Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Navíc, vzhledem k šířce těchto prken, existuje třetí metoda drop down, která dovoluje, aby se krátká strana prkna snadno spojila dohromady. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy.

 

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Exquisa se musí přizpůsobit prostředí po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny. Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci.

 

OBJEDNÁVEJTE PODKLADY QUICK-STEP EXQUISA Z BRICOFLORU

BRICOFLOR usiluje o to, aby nabízel pouze ty nejlepší produkty od špičkových výrobců. Díky širokému sortimentu laminátových výrobků, které jsou k dispozici online, společnost BRICOFLOR ví, že budete potřebovat výrobek vidět, abyste věděli, jakou barvu si přejete, a proto nabízí bezplatnou ukázkovou službu. Vzhledem k tomu, že trh je zaplněn spoustou nabídek, BRICOFLOR také nabízí nejnižší záruku ceny. Můžete procházet všechny laminátové podlahy Quick-Step a podlahy od jiných výrobců.

✓ Laminátové podlahy s garancí nejlepší ceny

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru