Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

QUICK-STEP ELIGNA WIDE: DESIGN PRO VÁŠ DOMOV A KANCELÁŘ

Quick-Step Eligna Wide přidává do této sbírky další rozměr. Tyto přirozené podlahy mají mimořádně široké prkna, které dokážou nejlépe předvést své rustikální vzory. S širokým výběrem Quick-Step v laminátových podlahových konstrukcích můžete vytvořit skutečně mimořádný domov. Dokonalá kvalita výrobků je podpořena desetiletími zkušeností jako značková podlaha, která je trendy. Laminátové podlahy Quick-Step vynikají svou čistou kvalitou a snadnou obsluhou, ale to, co okamžitě vidíte, je úžasné. Tajemství? Skutečný perfekcionismus pokud jde o design. Je to právě tato myšlenka, která přiměje pracovníky firmy Quick-Step k výrobě podlahových kolekcí, které baví a inspirují rok od roku.

Dozvědět se více

Quick-Step Eligna Wide

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

Toto podlaží má zajímavý vzhled: účinek přírodních prasklin a dřevokazů zvyšuje jeho autenticitu. V kombinaci s bezkonkurenčními rozdíly v lesklosti tato podlaha přináší přirozenou třídu. Podlaha je ideální pro domácí i průmyslový styl interiérů. Designéři Quick-Stepu se inspirují různými zdroji: od inovativní architektury a trendů v oblasti módy nebo interiérů po nejnovější blogy, nejhezčí města a nejpozoruhodnější - a nadcházející umělce. Sledují nově vznikající materiály, stejně jako nejnovější módní paletu. Takto ukazují trendy dlouho předtím, než se projeví, a dokáží rozlišovat mezi humbukem a nadčasovostí, mezi módními a dobře promyšlenými koncepty. Výsledkem je, že laminátové podlahy Quick-Step nejsou dnes pouze trendy, ale zítra budou klasikou.

 

DEKORY S PŘÍRODNÍ KONSTRUKCÍ

Quick-step Eligna Wide je navržen tak, aby přinášel plnou spravedlnost rustikálním designům s dalšími rozměry. Quick Step je známý výrobce laminátových podlah a ukazuje to s 25letou zárukou na kolekci Quick-Step Eligna Wide. Tyto prkna jsou v rozměrech 138 x 19 cm, s tloušťkou 8 mm. Plovoucí desky jsou jednoduché, všestranné a odolné, díky čemuž je Quick-Step Eligna Wide perfektním řešením pro každou podlahovou potřebu. Nabízí nejen krásné podlahy, ale i řadu výrazů, které pokrývají nejnovější trendy a nejmodernější technologie. Tyto laminátové podlahy jsou nejvyšší kvality a krásně navržené.

V této kolekci můžete vybrat z 8 různých vzorků. Zahrnuty jsou imitace dubu i kaštanu. Dekor je neuvěřitelně realistický díky speciálnímu tisku, při kterém se na dekorativní vrstvu laminátu aplikuje fotografie skutečného dřeva extrémně vysokého rozlišení. Kontrastní barvy v dekorech této kolekce nabízejí širokou škálu od krémově bílé až po silné tmavě hnědé. Nejen ve výběru dřeva a barev, které dávají této sbírce všestrannost. Povrchy se liší mezi matnými povrchy, a dokonce i intenzitou struktury dřeva. Od normálních dřevěných konstrukcí až po intenzivní konstrukci je laminát vyroben tak, aby replikoval skutečný povrch a strukturu dřeva. Se všemi těmito charakteristickými dřevěnými konstrukcemi určitě najdete takové, které dokonale padnou do vašeho prostoru.

 

JEDNODUCHÁ PÉČE, ROBUSTNOST A KOMFORT: QUICK-STEP ELIGNA WIDE

Kolekce Quick-Step Eligna Wide není charakterizována pouze svou krásnou designovou optikou; technické vlastnosti Quick-Step Eligna jsou navrženy tak, aby zlepšovaly odolnost a všestrannost podlah. Podlaha je klasifikována jako třída použití 32, což znamená, že jsou dostatečně silné, aby byly vhodné pro komerční využití. Pokryté ochranou proti poškrábání, existuje vynikající odpor, který vám umožní užívat si podlahu už léta. Laminátové podlahy Quick Step jsou desetkrát odolnější proti poškrábání než podlahy bez tohoto povlaku. Laminátová podlaha je vrstvená podlaha postavená kolem vodotěsné lepené desky s vysokou hustotou vláken (HDF). Eligna Wide je odolná proti opotřebení a má HDF jádrovou desku odolnou proti nárazu. Kombinace těchto dvou vlastností chrání laminát před mikroskopickými škrábanci, stejně jako před poškozením nárazem, který můžou způsobit padající předměty. Navíc je obložení antistatické, což nejen zabraňuje otravnému úrazu elektrickým proudem při dotyku na kliku, ale také zajišťuje, že podlaha přitahuje daleko méně prachu než jiné kryty. Quick-Step Eligna Wide je také odolná proti blednutí způsobenému sluncem. Ochranné vrstvy udržují přirozené barvy laminátové podlahy živé a bohaté. Pokud máte podlahové vytápění, není to žádný problém, neboť laminátové podlahy Quick-step jsou vhodné pro použití s ​​vodou vytápěnými systémy. Vybaveny zvukovými technologiemi, vaše pokoje budou příjemné a bez nadměrného zvuku díky podlahám. Quick-Step Eligna Wide je vybavena mnoha funkcemi, které vylepšují podlahy tak, aby pokryly veškeré potřeby a uklidily všechny obavy.

 

Suchá údržba je možná pomocí mikrovlákna Quick-Step® nebo vysavačem. Ujistěte se, že je opatřen měkkými koly a speciálním kartáčem na parkety, aby nedošlo k poškrábání na podlaze. Nikdy nepoužívejte parní čistič. Mokrá údržba je absolutně zakázána a v případě kontaktu s laminátovou podlahou Quick-Step by měla být okamžitě odstraněna. U mírně vlhké údržby doporučujeme produkty pro údržbu Quick-Step®. Uvědomte si, že použití jiných čistících prostředků může poškodit podlahu. Vždy okamžitě osušte, dokud nebude na podlaze vidět vlhkost. Chraňte nábytek a nohy židle. Vyvarujte se přenášení nečistot, vody a písku v interiéru tím, že na dveřích budete mít vhodnou podlahovou rohož. Zdvihněte nábytek a nikdy jej nepřehněte po podlaze. Každá podlaha Quick-Step byla ošetřena antistatickým povrchem. Tímto způsobem se nemusíte starat o nepříjemné elektrostatické výboje. A co víc, díky podlahovému zpracování bude vaše podlaha přitahovat podstatně méně prachu než ostatní podlahy.

 

LAMINÁTOVÁ INSTALACE ZAJIŠTĚNÁ SYSTÉMEM UNICLIC

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic vám dává příležitost položit nové podlahy jako profesionál. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je znovu upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže. Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy.

 

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Eligna Wide se musí v neuzavřeném obalu aklimatizovat po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny. Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci.

 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A PŘÍRODNÍ PŘÍSTUP

Quick-Step bere životní prostředí velmi vážně, chápe tlak, který výrobní proces může mít na životní prostředí, a usiluje o respektování přírodního prostředí a jeho zachování. Společnost Quick-Step podniká vědomé úsilí, aby minimalizovala jejich dopady na životní prostředí a omezila jejich odpad. Používají suroviny a investují do zařízení, které pomáhají aktivně omezovat energii používanou při výrobě. Sbírky jsou také v souladu s mnoha environmentálními normami a předpisy, které zajišťují, že se podílejí na ochraně životního prostředí. Záruka na laminátové podlahy nejvyšší kvality se nedostaví přes noc. Ve výzkumném centru Quick-Step jsou prováděny podrobné technické testy, které ověřují, zda podlahy splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu. Pouze pokud úspěšně absolvují test v různých podmínkách, skončí ve vašem domě.

 

VYHLEDEJTE VŠECHNY KOLEKCE QUICK-STEP ARTE V BRICOFLOR ONLINE STORE

Pokud si objednáte Quick-Step Laminate Eligna Wide nyní u společnosti BRICOFLOR, budete mít nejen naše nejlepší záruky ceny, ale také velký výběr kompletních kolekcí Quick-Step Laminate Flooring. Pokud byste se díky tomuto obrovskému výběru nemohli rozhodnout, není to problém. Nabízíme bezplatnou ukázkovou službu, která vám pomůže přiblížit produkty. BRICOFLOR nabízí nejlepší kvalitu podlahových doplňků za bezkonkurenční ceny. Objednejte si nyní z online obchodu Bricolfor.

✓ Laminátové podlahy s garancí nejlepší ceny

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru