Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

QUICK-STEP LAMINÁT ARTE: ČTVERCOVÉ DLAŽDICE S CHARAKTEREM

Díky širokému výběru produktů Quick-Step v laminátových podlahových konstrukcích můžete vytvořit skutečně mimořádný domov. Dokonalá kvalita výrobků je podpořena desetiletími zkušeností jako značka pro trendy podlahy. Laminátová podlaha Quick-Step vyniká svou čistou kvalitou a snadnou obsluhou, ale to, co je okamžitě viditelné, je úžasné. Tajemství? Skutečný perfekcionismus pokud jde o design. Je to právě tato myšlenka, která přiměje pracovníky firmy Quick-Step k výrobě podlahových kolekcí, které baví a inspirují rok od roku.

Dozvědět se více

Quick-Step Arte

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

Návrháři Quick-Stepu se inspirovali různými zdroji: od inovativní architektury a trendů v oblasti módy nebo interiérů až po nejnovější blogy, nejhezčí města a nejvýznamnější nadcházející umělce. Sledují nově vznikající materiály, stejně jako nejnovější módní paletu. Takto ukazují trendy dlouho předtím, než se projeví, a dokáží rozlišovat mezi humbukem a nadčasovostí, mezi módními a dobře promyšlenými koncepty. Výsledkem je, že laminátové podlahy Quick-Step nejsou dnes pouze trendy, ale zítra budou klasikou.

 

KOŽENÉ, PARKETOVÉ A KAMENÉ DESIGNY QUICK-STEP LAMINÁT ARTE

Quick-Step Arte je laminát ve formátu obkladů s kamennými vzhledy. Sbírka obsahuje imitace betonových a mramorových kamenů a dvě univerzální dlaždice, které jsou skutečnými uměleckými díly. S dlažbou o rozměrech 62,4 x 62,4 cm a tloušťkou 9,5 mm je klasická čtvercová dlažba dokonalou alternativou k tradiční laminátové desce. Quick Step je známý výrobce laminátových podlah a vždy poskytuje vysoce kvalitní kolekce.

 

Vizuálně má tento laminát co nabídnout. Kolekce obsahuje 7 krásných dekoračních kamenů a dřeva. Mezi nimi jsou imitace betonu, mramoru, kožených dlaždic a dokonce i parket. Napodobování parket je navrženo v konkrétním vzoru, což je způsobeno předstíraným vzorem pokládky panelového parketu Versailles. Vzorek přináší do prostoru stylový, ale elegantně klasický dekor. Pro modernější a netradiční vzhled existují kožené styly dlaždic, které jsou ideální pro vyplnění velkých místností a vytváření klidu po celém domově. Kolekce Quick Step Arte nabízí tři hlavní vzory: jeden je kamenný vzhled, který je dodáván v barvách Polished Concrete Dark, stejně jako světlejší odstín leštěného betonu Natural. Druhý design má více texturovaný vzhled, který imituje kůži a obraz a přichází ve dvou odstínech: kožené dlaždice Tmavé a kožené světlo. Konečně Quick Step Arte také přidal parketový vzhled k jejich laminátovému designu, v barvách Versailles Light a Versailles White Oil. Proto získáte lehkost a pohodlí laminátu, a to díky vzhledu navržených dřevěných podlah.

 

Konečně, Quick-Step Arte uvádí překrásně vytvořenou podlahu, která přináší elegantní, moderní styl. Mezi různými návrhy této kolekce jsou matné povrchy, zkosené hrany a fantasy struktury. Všechny dekory zahrnují klamnou realitu o tom, co je způsobeno speciální tiskovou metodou, ve které se aplikuje fotografie s vysokým rozlišením dekorativní vrstvy laminátu Quick-Step.

 

ROBUSTNÍ, JEDNODUCHÝ A KOMFORTNÍ: TECHNICKÉ VÝHODY LAMINÁTU ARTE

Laminátová podlaha je vrstvená podlaha postavená kolem vodotěsné lepené desky s vysokou hustotou (HDF). Laminátové podlahy Quick-Step se skládají ze čtyř různých vrstev: Průhledný, odolný proti opotřebení, který chrání proti skvrnám, nárazům, poškrábání, popáleninám a chemikáliím pro domácnost. Designová vrstva: fotografie s vysokým rozlišením ze skutečného dřeva nebo dlaždic, která je reprodukována sofistikovanými technikami tisku a dokončena melaminovou pryskyřicí. Třetí vrstva je extrémně odolná a stabilní, lepená HDF jádrová deska odolná proti vlhkosti. Konečná vyrovnávací vrstva zaručuje perfektně vyváženou desku, která se při správné instalaci a údržbě neodklopí.

 

Quick-Step Arte je nejen krásná, ale i trvanlivá. Díky průhlednému povlaku odolnému proti opotřebení je laminát robustní a jako bonus je mimořádně snadno čistitelný. Práce v kombinaci s touto ochrannou vrstvou je nárazuvzdorná deska HDF. Toto středisko posiluje celou plochu a pomáhá chránit laminát před poškozením nárazem, zatímco ochranná vrstva brání poškrábání mikro povrchu. Technologie Quick-step má technologii ochrany proti poškrábání, která dává podlaze "ultra ochrannou" vrstvu a dodává ještě větší odolnost. Tento extra nátěr činí podlahy 10x odolnější vůči normálnímu opotřebení a poškrábání než podlahy bez ní. K dalšímu zvýšení stability a trvanlivosti laminátu je klasifikován jako podlaha třídy 32, což znamená, že je možné ho používat v oblastech komerčního využití i ve vaší domácnosti. Často se podlahy časem ztrácejí a v důsledku dlouhé expozice slunce se změní barva, u kolekce Quick-Step Arte to nebude. Laminát je odolný vůči vyblednutí a tato vlastnost udržuje vaše podlahy v původních barvách. Tato laminátová podlaha Quick-Step má mnoho výhod, které vám nabízí každý aspekt života.

 

LAMINÁTOVÁ INSTALACE ZAJIŠTĚNÁ SYSTÉMEM UNICLIC

Ať už máte zkušenosti s položením podlah či ne, můžete tuto laminátovou podlahu snadno nainstalovat. Inovativní a revoluční systém Uniclic vám dává příležitost položit nové podlahy jako profesionál. Tento systém byl navržen tak, aby co nejvíce zjednodušil proces ukládání. V běžných klikacích systémech musíte klepnout na desky dohromady sklopením jedné desky do druhé a klepnutím dolů. To může ztěžovat instalaci na místa, kde jsou těsné rohy nebo malé prostory. Systém Uniclic umožňuje rychle a snadno instalovat podlahy, a dokonce je znovu upravovat. Tento revoluční systém dělá to, co jiný systém nemůže. Podlahy můžete zastavit tak, že k sobě kliknete vodorovně. Bez nutnosti uchycení desek nebudete mít při instalaci, kde je prostor omezený, žádné problémy.

 

Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba přesně dodržovat pokyny pro zajištění dlouhodobé podlahy a rychlou instalaci. Dlahy Quick-Step Arte se musí v neuzavřeném obalu aklimatizovat po dobu 48 hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že teplota musí být mezi 15 ° C a 20 ° C. Ujistěte se, že podlahová základna je plochá. Jakékoliv nerovnosti větší než 2 mm po délce 1 m musí být vyhlazeny. Čerstvý potěr musí být suchý nejméně 1 týden na cm tloušťky až 4 cm a 2 týdny na cm tloušťky nad 4 cm s dostatečným větráním. Odstraňte nejdříve vlhké podlahové krytiny (koberec, jehlovou plsť atd.). Podlahová krytina odolná proti vlhkosti (PVC, linoleum atd.) nemusí být odstraněna. Vždy používejte podložku! Ujistěte se, že podlahová základna je plochá, čistá, pevná a suchá. Ujistěte se, že panely jsou dostatečně smíšeny, když je instalujete, takže neskončíte s příliš mnoha identickými, světlými nebo tmavými panely vedle sebe. Podrobné pokyny naleznete na webu Quick-Step, který poskytuje všechny potřebné informace pro rychlou a snadnou instalaci.

 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A PŘÍRODNÍ PŘÍSTUP

Quick-Step bere životní prostředí velmi vážně, chápe tlak, který výrobní proces může mít na životní prostředí, a usiluje o respektování přírodního prostředí a jeho zachování. Společnost Quick-Step podniká vědomé úsilí, aby minimalizovala jejich dopady na životní prostředí a omezila jejich odpad. Používají suroviny a investují do zařízení, které pomáhají aktivně omezovat energii používanou při výrobě. Sbírky jsou také v souladu s mnoha environmentálními normami a předpisy, které zajišťují, že se podílejí na ochraně životního prostředí. Záruka na laminátové podlahy nejvyšší kvality se nedostaví přes noc. Ve výzkumném centru Quick-Step jsou prováděny podrobné technické testy, které ověřují, zda podlahy splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu. Pouze pokud úspěšně absolvují test v různých podmínkách, skončí ve vašem domě.

 

VYHLEDEJTE VŠECHNY KOLEKCE QUICK-STEP ARTE V BRICOFLOR ONLINE STORE

Pokud si objednáte Quick-Step Laminate Arte nyní u společnosti BRICOFLOR, budete mít nejen naše nejlepší záruky ceny, ale také velký výběr kompletních kolekcí Quick-Step Laminate Flooring. Pokud byste se díky tomuto obrovskému výběru nemohli rozhodnout, není to problém. Nabízíme bezplatnou ukázkovou službu, která vám pomůže přiblížit produkty. BRICOFLOR nabízí nejlepší kvalitu podlahových doplňků za bezkonkurenční ceny. Objednejte si nyní z online obchodu Bricolfor.

✓ Laminátové podlahy s garancí nejlepší ceny

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru