Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

JOKA 933 LDX WESTSIDE - TRENDY LAMINÁT S VYSOKOU KVALITOU

Vlastní značka Jordanu Joka má dobrou pověst mezi řemeslníky a obchodníky a to z dobrého důvodu: namísto levného zboží získáváte výrobky vynikající kvality. Joka 933 LDX Westside je vynikajícím důkazem toho, že podlahy, které sledují současné trendy, mohou nejen dosáhnout úspěchu. Proto vám Joka nabízí 20letou záruku výrobce pro použití v domácnosti a 5 let, pokud chcete použít laminát v rámci svého obchodu.

Dozvědět se více

Joka 933 LDX Westside

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

ZAJÍMAVÝ DESIGN LAMINÁTU JOKA

Sbírka Joky se inspiruje svým exkluzivním designem: díky délce 184,5 cm jsou prkna dobře využitelná. Vzhledem k tomu, že jde o 1 barový laminát, jednotlivé panely nejsou rozděleny - každé prkno funguje jako samostatná masivní dřevěná deska. Zvláštní vzhled je vylepšen rustikálním zrnem dekoru. Vyjděte s tímto laminátem Joka a poskytněte každému pokoji nezaměnitelný charakter.

Joka 933 LDX Westside je k dispozici v osmi různých verzích v dubovém vzhledu. Níže najdete jemné, jasné odstíny, ale také silné a tmavší hnědé odstíny. Takže při nákupu nové podlahy nemusíte dělat kompromisy a můžete si vybrat dekor, který vyhovuje vašemu plánovanému interiéru.

AUTENTIČNOST VZHLEDU DŘEVA

Neobyčejné dlouhé desky jsou na povrchu opatřeny synchronním pórem. To jim dává strukturu, která je téměř nerozlišitelná od skutečného dřeva. Pokud nejen chcete vidět dřevo ve své podlaze, ale i jej cítit, pak udělejte správné rozhodnutí s Joka 933 LDX Westside. Zdá se, že je ještě realističtější díky kloubům V4, které zdůrazňují jednotlivé desky v jejich podobě. Tento vzhled zanechává pochybnosti o tom, že to není levný produkt, ale pečlivě položený vysoce kvalitní laminát.

ROBUSTNÍ LAMINÁT PRO VŠECHNY POTŘEBY

Použitím třídy 33, Joka 933 LDX Westside je jednou z nejtvrdších kolekcí laminátů, které najdete na trhu. Díky tomu jsou atraktivní nejen pro zákazníky, kteří chtějí dát domu útulnou a rustikální atmosféru, ale také pro komerční využití. Díky své vysoké odolnosti můžete použít laminát i v hodně používaných prostorách, jako jsou foyery nebo prodejní podlahy, aniž byste se museli starat o škody. Kolekce je charakterizována nejvyšší třídou odolnosti proti opotřebení AC5, která ji činí zvláště odolnou a chrání před opotřebením. Silná povaha se odráží také v třídě požární ochrany Cfl-s1, která zaručuje, že desky jsou zpomalující hoření. 

DOBRÉ PRO VAŠE POKOJE - DOBRÉ PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Joka přikládá velký význam ekologické výrobě laminátových podlah. Proto se skládají z téměř 100% dřeva, které tvoří zdravé a kontrolované materiály. K jejich pohodě přispívá, že vytváří zvláště nízké emise. Ekologicky šetrná výroba laminátu Joka může být uznána certifikátem Blue Angel. S 933 LDX Westside si vybíráte přírodní a udržitelný produkt, který obohatí Váš prostor.

LAMINÁTOVÁ INSTALACE BEZ NÁMAHY – SE SYSTÉMEM JOKA PROCONNECT

V dnešní době se stále více a více lidí odváží vzít svůj projekt renovace do vlastních rukou. Proto nabízí společnost Joka laminatá podlaha moderní systém podlah s propojovacím systémem ProConnect, který umožňuje jednoduché a nezávislé pokládání desek - bez nástrojů, šroubů nebo lepidla. Instalace sbírky se provádí pomocí click spojů, které jsou připevněny k deskám a vloženy do sebe. Každý může dělat tyto jednoduché úkoly, ať už je to laik nebo mistr. Dokonce i při poškození se nemusíte obávat, že budete muset vyměnit celé desky: impozantní tloušťka panelů 8 mm chrání klikací spoje před zlomením, takže se můžete věnovat instalaci s úplným uvolněním. Během této doby můžete sledovat instalační pokyny společnosti Joka, které vám poskytnou informace o každém kroku a užitečné tipy.

TOP KVALITA JOKA 933 LDX WESTSIDE ZA TOP CENU V OBCHODU BRICOFLOR

Joka 933 LDX Westside má mnoho přesvědčivých argumentů: prkna výjimečné délky, autentický vzhled a pocit a vysoký stupeň robustnosti. V našem online obchodě si můžete objednat tuto vynikající podlahu pro váš domov, a to za bezkonkurenční cenu díky nejlepší cenové záruce. Pokud potřebujete exkluzivní laminát ve větším množství, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře. Rádi Vám v BRICOFLORu nabídneme individuální nabídku přizpůsobenou vašim potřebám. Stále si nejste jisti, který dekor je tou správnou volbou? Pak využijte bezplatnou ukázkovou službu a uvidíte sami vynikající kvalitu tohoto produktu.