Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

JOKA 932 LD EASTSIDE - LAMINÁT, KTERÝ NAVODÍ STYLOVOU ELEGANCI

Se svou vlastní značkou Joka je německá rodinná firma Jordan jedním z předních dodavatelů vysoce kvalitních podlahových krytin. Laminát Jordan má za sebou mnohaleté zkušenosti jako specializovaný obchodník s výrobky ze dřeva a díky své kvalitě se dokáže odlišit od konkurence na trhu. Joka 932 LD Eastside je jednou z luxusních variant a díky svým vynikajícím technickým vlastnostem dodnes patří k nejprodávanějším produktům.

Dozvědět se více

Joka 932 LD Eastside

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

CHARAKTERISTIKA PŘI MIMOŘÁDNÉM FORMÁTU - MODERNÍ LAMINÁT JOKA

932 LD East Side série je dokonalým doplňkem pro Joka 933 LDX West Side: laminát je k dispozici v osmi modelech, které jsou založeny na středních tónech v různých úrovních sytosti. Zde fanoušci klidných barev, stejně jako milovníci rustikálního vzhledu, naleznou to, co hledají. Jako mimořádný dekor Joka 932 LD East Side vyniká „9143 Oak stonewashed“, který stírá hranice mezi dřevem a kamenným výrazem v šedé barvě.

 

LAMINÁT NEBO VŽDY DŘEVO?

Vrcholem kolekce je délka prken, které je těžké porazit, jelikož mají velikost dvou metrů. Tato pozoruhodná velikost vytváří jasný a elegantní efekt, díky němuž váš prostor vypadá stylově a moderně. V závislosti na výzdobě má Joka 932 LD Eastside starožitnou strukturu nebo synchronizovaný pór. Vzhledem k měnící se povaze povrchů se setkávají s různými zrnky dekorativních prvků a laminát Joka dává překvapivě reálný pocit. Díky 4V kloubům zůstávají jednotlivé desky rozpoznatelné i po instalaci, takže podlaha si zachovává mimořádný optický charakter.

 

VYTVOŘTE SI SVŮJ PROSTOR

Joka 932 LD Eastside nejen zapůsobí svými optickými vlastnostmi, ale nabízí také širokou škálu možných použití díky své třídě použití 32. Laminát je ideální pro obytné prostory všeho druhu a může být dokonce použit v obchodních prostorách se středním použitím. Díky modernímu designu můžete zvětšit hotelové pokoje a poskytnout konferenční místnosti jasnou linii. Je také možné jej použít v menších kancelářích díky své vhodnosti pro kolečka W židlí.

 

DLOUHÁ ŽIVOTNOST: KVALITA LAMINÁTU PRVNÍ TŘÍDY

Díky vysoké robustnosti materiálu můžete mít jistotu, že najdete laminát ve formě i po mnoha letech používání. Firma Joka nabízí 20letou záruku výrobce pro použití v obytných místnostech a pět let v sektoru smluv. Vynikající třída oděru AC4 dodatečně chrání povrch proti opotřebení, bez ohledu na použití. Dokonce odolává i ohni, protože díky třídě protipožární ochrany Cfl-s1 se hoření zpomaluje. Povrch podlahy se skládá z odolného překryvu, což činí výrobek lehce citlivým a lehkým. Pravidelné suché čištění pomocí vysavače je obvykle dokonale přiměřené.

 

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A PODLAHY

Joka laminát je vyroben z udržitelných a přírodních materiálů a skládá se z téměř 100% dřeva. Díky tomu je vynikající volbou pro domácnosti s alergiemi a zvířaty. Skutečnost, že ekologická výroba je jedním z hlavních principů Joky, potvrzuje skutečnost, že sbírky byly oceněny environmentální pečetí Blue Angel.

 

INSTALUJTE JOKA LAMINAT - S JEDNODUCHÝM SYSTÉMEM

Nemusíte najmout drahého profesionálního řemeslníka pro instalaci. Díky klikacím spojům mohou být desky jednoduše spojeny tak, aby se vaše nová podlahová krytina mohla pochlubit kvalitou bezprostředně. Pokud máte rádi DIY projekty nebo jste vždy chtěli pracovat na položení laminátových podlah sami, proveďte správné rozhodnutí s touto sbírkou. Jako pomůcku můžete použít pokyny k instalaci od společnosti Joka. Během instalace je třeba vzít v úvahu, že izolace zvuku proti chodu (např. Vicoh Air Plus) je nutná jako základ. Tímto způsobem zabraňujete hluku při chůzi a kompenzujete možné nárazy v zemi.

 

OBJEDNÁVKA JOKA 932 LD EASTSIDE NYNÍ KOMFORTNÍ A LEVNÁ DÍKY BROCIFLORU

Vybrali jste si vynikající Joka 932 LD Eastside? Pak najděte kolekci v našem online obchodě BRICOFLOR. Chcete-li vybrat vzorek, který odpovídá vaší dekoraci, můžete využít bezplatnou ukázkovou službu. Objednejte dekory, které vás zajímají, jako vzorky a pohodlně je srovnejte s nábytkem doma. Při koupi získáte nejen vynikající kvalitu laminátové podlahy, ale také díky naší nejlepší cenové záruce za rozumnou cenu. Pokud plánujete rozsáhlou rekonstrukci, kontaktujte nás a zašleme Vám individuální nabídku. Můžete se k nám dostat kontaktním formulářem, e-mailem nebo telefonicky. Pokud máte nějaké dotazy nebo problémy, naše přátelské a kompetentní technické poradenství BRICOFLOR je k dispozici.

✓ Joka laminát v nejlepší kvalitě

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru