Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

JOKA 432 ND LIBERTY - LAMINÁT, KTERÝ VÁS PŘESVĚDČÍ O SVÉ KVALITĚ

Německá rodinná firma Jordan je známa svou vlastní značkou Joka, specialistou na podlahu. Toto je nyní jedno z nejznámějších jmen na trhu, protože výrobky přesvědčují vysokou kvalitou a mnoha návrhy. Tyto vlastnosti kombinuje deluxe laminát Joka 432 ND Liberty - moderní vzhled s vynikající robustností. To je důvod, proč máte 20 let záruku výrobce na použití této prémiové podlahy při použití v domácnostech a 5 let v obchodním prostoru.

Dozvědět se více

Joka 432 ND Liberty

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

POKROČILÉ DEKORY PRO VÍCE SVOBODY

432 ND Liberty vám dává velkou volnost při výběru vhodného laminátu. Mezi deseti dekory najdete světlé a klidné vzory, jako je Joka 432 ND Liberty„4072 Oak country“ nebo „4030 Oak flavor“, které dávají pokojům nové světlo. Ale pro milovníky je možné najít i rustikální vzhled a odvážné barevné odstíny, sbírka má co nabídnout: například „4092 Nut elegance“ nebo „4078 Oak antik“. Dokonce i když se díváte na povrch, můžete zvolit návrh, který vám vyhovuje. Zde je opravdu něco pro každý vkus!

Horní vrstva laminátu Joka má starožitnou strukturu, kterou můžete cítit při chůzi po podlahové krytině na nohou. Díky povaze povrchu kolekce vypadá téměř jako skutečné dřevo a nejen trumfuje svým autentickým vzhledem. Hrany desek nejsou namazány, takže při položení dosáhnete bezproblémového a správného výsledku.

 

S 432 ND LIBERTY DOKONČETE JAKÝKOLIV POKOJ

Užitková třída 32 vám nabízí mnoho možností pro použití kolekce, jelikož ji můžete vystavit vysokému namáhání díky vynikající odolnosti. Proto můžete používat Joka 432 ND Liberty nejen v obývacích místnostech, ale i v rámci podnikání bez obav. Dodatečná bezpečnost slibuje třídu požární ochrany Cfl-s1, která zajišťuje vysokou nehořlavost. Protože kolekce je vhodná pro židle typu W, můžete je použít jak v kanceláři, tak na pracovišti.

 

UDRŽITELNÉ A ZAJÍMAVÉ ŘEŠENÍ PRO VAŠE POTŘEBY

Vysoká odolnost je skutečnou vlastností podlahových krytin. Proto deluxe laminát z Joky s vynikající třídou odolnosti proti odření AC4 poskytuje potřebnou ochranu před každodenním stresem. Tato kolekce dluží tuto vlastnost horní vrstvě odolného materiálu, díky němuž je laminát takto odolný. Chcete-li použít Joka 432 ND Liberty v jasných světlých pokojích, nemusíte mít strach ze ztráty barvy, protože je odolná vůči UV záření. Certifikace laminátu s environmentálním těsněním Blue Angel dokazuje, že těchto technických výhod lze dosáhnout bez velké chemie. Tato značka zaručuje, že pro výrobu byly použity obnovitelné a ekologické suroviny.

 

SNADNÁ A RYCHLÁ INSTALACE DÍKY JEDNODUCHÉMU SYSTÉMU

Joka poskytuje plovoucí instalaci pro 432 ND Liberty pomocí systému ProConnect. Proto k montáži nepotřebujete žádné lepidlo ani šrouby. Jediné, co musíte udělat, je spojit laminátové panely bočními kliknutími. Díky tomuto jednoduchému systému můžete provádět instalaci sami, i když ještě nemáte rozsáhlé zkušenosti. Náš odborník na podlahové krytiny doporučuje, abyste si udrželi malou vzdálenost od stavebních prvků, jako jsou stěny a sloupy a vytvořili si tak dodatečné místo vyhnout se napjaté konstrukci. Pokud se laminát roztahuje kvůli vlhkosti, nevzniknou v podlaze žádné nevzhledné výklenky.

 

FLEXIBILITA PŘI VÝBĚRU PODLAHY

Pokud renovujete staré prostory, můžete využít zejména laminátové podlahy. Díky netermoplastickým vlastnostem materiálu můžete položit Joka 432 ND Liberty na existující tvrdé povrchy. To vám ušetří nepříjemnou a nákladnou demontáž starých dlaždic nebo dřevěných podlah. Pro dokonalý vzhled jednoduše použijte zvukovou izolaci jako např. Viscoh Air pod laminátem, aby se zabránilo nerovnoměrné struktuře povrchu. Kromě toho snižujete výsledný šum tímto způsobem. Pokud vaše pokoje mají podlahové topení horkou vodou, můžete je snadno používat pomocí laminátu Joka.

432 ND Liberty je k dispozici v rozměrech 1285 x 192 x 8 mm. Díky praktické délce panelů zůstáváte flexibilní při pokládce a nemusíte řezat každou desku na správnou velikost. Tloušťka 8 mm, která jasně vyčnívá z rozměrů Billiglaminatböden, činí klikací spojení robustní a chrání jej před poškozením během instalace.

 

OBJEDNÁVEJTE JOKA 432 ND LIBERTY NA ONLINE SHOP BRICOFLOR

Vysoce kvalitní laminát kolekce Joka 432 ND Liberty vás přesvědčil? Neztrácejte čas a pohodlně si objednejte požadovanou variantu v našem online obchodě. Pokud jste se ještě nerozhodli o konkrétním návrhu, použijte náš bezplatný servis vzorků a nechte si některé poslat domů. Díky naší nejlepší cenové záruce zůstává vynikající kvalita podlahy cenově dostupná. Chcete-li objednat výrobek ve větším množství, rádi Vám nabídneme individuální nabídku. Jednoduše nás kontaktujte telefonicky, poštou nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Náš kompetentní technický poradce BRICOFLOR Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy a návrhy. Těšíme se na vás!

✓ Joka laminátové podlahy v nejlepší kvalitě

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru