Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

LAMINÁT S MODERNÍM CHARAKTEREM - JOKA 332 BD BROADWAY

Působivé a jedinečné - tyto prvky jsou spojeny s nejznámější ulicí na Broadwayi na Manhattanu. To se týká i nové kolekce laminátu Joka, která se vyznačuje především značnou šířkou desek 24,4 cm. Kromě stylového designu nabízí řada Joka 332 BD Broadway vynikající technické vlastnosti, o kterých je Joka přesvědčena. Z tohoto důvodu při koupi podlahy získáte 20letou záruku výrobce pro soukromé použití a 5 let pro použití v obchodním sektoru.

Dozvědět se více

Joka 332 BD Broadway

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

TYTO LAMINÁTOVÉ PODLAHY JSOU SKUTEČNOU KVALITOU

Sbírka Joky zůstává konzistentní z hlediska barvy: všechny dekorace jsou zdobeny v neutrálních odstínech šedé. Ale tento laminát se nesnaží nic skrývat – naopak. Dokonce i fanoušci průmyslového vzhledu mohou být kolekcí přesvědčeni v okamžiku, kdy jejich dekory jsou v autentickém konkrétním vzhledu. Tento laminát má svůj vlastní, individuální charakter. Využijte to, aby váš dům nebo majetek získal nové a nezaměnitelné kouzlo.

332 BD Broadway není jen okouzlujícím zážitkem, protože sbírka zaujme svým autentickým pocitem. Joka toho dosahuje pomocí různých otisků pro laminátové desky. Zatímco dekory v dřevěném vzhledu se starožitnou strukturou nebo synchronním pórem jsou vybaveny jako povrch, betonové imitace jsou charakterizovány strukturou dlaždic. Tímto způsobem je zajištěno, že pocit při chůzi na podlaze také odpovídá jeho vzhledu.

ZLEPŠENÍ PRO KAŽDÝ POKOJ DÍKY JOKA LAMINAT

Laminátová podlaha z Joky vás nejen fascinuje svým pozoruhodným designem. S 332 BD Broadway získáte podlahovou krytinu, na jejíž technické výhody se můžete spolehnout. S třídou 32 má značnou trvanlivost, což je bezpečná volba pro obytné a komerční využití se středním provozem. Vylepšete vstupní prostor, menší prodejní plochy nebo kanceláře s touto sbírkou a přineste do svých pokojů moderní prostředí. 

Výroba laminátu je také aktuální, protože Joka vybírá suroviny z kontrolované a organické pěstování pro výrobu podlah. Zákazníci, kteří si chtějí uvědomit si své domácí nebo podnikatelské prostředí, se mohou spoléhat na schválení Blue Angel. To dokazuje, že Joka 332 BD Broadway je trvale udržitelný produkt šetrný k životnímu prostředí od prvního kroku výroby až po likvidaci. 

OCHRANNÉ PRVKY LAMINÁTU

Aby laminát přežil časté zatížení bez poškození, má kolekce robustní horní vrstvu. Tato třída nabízí vynikající ochranu proti oděru třídou AC4 a chrání podlahovou krytinu proti poškození nárazem. Odolnost proti UV záření umožňuje použití 332 BD Broadway v jasně osvětlených místnostech bez ztráty barev. S tímto laminátem máte díky třídě protipožární ochrany Cfl-s1 bezpečné bydlení. Jako podlahová krytina zpomalující oheň kolekce snižuje riziko poškození. Pokud jde o zdraví, těžíte z nízkého obsahu formaldehydu laminátu Joka, který vás nevystavuje škodlivým emisím.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Kolekce je vybavena systémem DuoConnect, který umožňuje plovoucí instalaci bez použití nástrojů a bez velkého časového rozpětí. Díky tloušťce materiálu 8 mm mají desky stabilní klikací spojení, která mohou být integrována do několika dalších kroků. Při správném zasazení je slyšet cvaknutí, takže i laici řemeslníci a ctižádostiví lidé si to mohou dovolit beze strachu. Pro pomoc zákazníkům nabízí Joka podrobný návod, který obsahuje všechny důležité informace o instalaci podlahy. 

Laminát má mnoho výhod, pokud jde o renovace pokojů. Z důvodu netermoplastických vlastností mohou být prkna položena na většinu existujících tvrdých povlaků. 332 BD Broadway lze dokonce použít i ve spojení s podlahovým vytápěním. Takto kolekce přispívá ke kvalitě života. Nejlepší optický výsledek získáte vyrovnáním povrchu před položením. Rovnoměrnou plochu lze vytvořit použitím izolace nárazového zvuku, jako je Viscoh Air pod podlahovou krytinou. Při instalaci se ujistěte, že jsou dostatečně velké spáry, aby se zabránilo vypuknutí panelů. Za tímto účelem můžete mezi první řadou a stěnou nastavit vzdálenost 12 mm pomocí klínů.

LAMINÁT 332 BD BROADWAY PRO VÁŠ DOMOV ONLINE NA BRICOFLOR STORE

BRICOFLOR nabízí nejenom ohromný výběr výrobků, ale také vždy atraktivní cenu díky nejlepší cenové záruce. Objevte rozmanitost modelu Joka 332 BD Broadway v našem on-line obchodě nebo využijte bezplatnou ukázkovou službu k pohodlnému porovnání různých dekorů ve vašem domě. Pokud potřebujete pomoc s rozhodnutím o koupi, naše kompetentní odborné poradenství BRICOFLOR vám pomůže s čímkoliv. Pokud byste chtěli položit laminát na velkou plochu, rádi bychom Vám nabídli individuální nabídku, pokud je to možné. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké dotazy nebo žádosti! Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem nebo prostřednictvím zákaznické linky.