Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BERRYALLOC FINESSE: LAMINÁT V PRAKTICKÉM FORMÁTU

Při výběru laminátových panelů se nejedná pouze o barvu nebo povrchovou strukturu, ale i formát desek ovlivňuje i to, jak se podlaha hodí do místnosti. Aby se BerryAlloc Finesse nezabývalo tímto aspektem, nyní zahajuje kolekci, kterou lze velmi flexibilně využít. Úzký laminát vypadá elegantně a dává bytu neobvyklý vzhled.

Dozvědět se více

Berry Alloc Finesse

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

PŘÍRODNÍ ATMOSFÉRA S LAMINÁTEM BERRYALLOC

Abychom vám pomohli uvolnit svou kreativitu, laminátové desky BerryAlloc byly navrženy v 15 různých provedeních, ve kterých je něco pro každého. Můžete si vybrat jednu z dvanácti variant dřeva, která potěší svou realistickou strukturou, díky přizpůsobení se realistickému vzhledu se budete cítit jako na skutečném dřevěném povrchu.

Kromě klasických návrhů v různých odstínech béžové a hnědé existují dvě vzrušující varianty v bílé a černé barvě. Díky tomu můžete snadno vyzdobit svůj pokoj, který vás a vaše hosty potěší. Navíc máte přístup ke třem kvalitním kamenným vzorům, které také ozdobí realistickou strukturu povrchu. Nejpozoruhodnější z nich je BerryAlloc Finesse "62001409 Stone Copper", který evokuje trochu kovový vzhled v místnostech s použitím bronzu.

 

PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ NEZÁVISLÉ NA VELIKOSTI POKOJŮ

Každý panel je 128,8 cm dlouhý a 15,5 cm široký. Na rozdíl od klasických laminátových podlah se kolekce vyznačuje extrémně úzkým formátem, který nabízí významnou výhodu: desky lze úspěšně používat ve velkých i malých místnostech - bez ohledu na velikost. Laminát pomáhá vizuálně zvětšit prostor a zvyšuje volnost. Rozměry jsou dále zdůrazňovány okrajovou fází 4V, která zanechává každou desku rozpoznatelnou diskrétním spojením i po instalaci.

 

SPOLEHLIVÉ LAMINÁTOVÉ PODLAHY PRO SOUKROMÉ BYTY A OBCHODNÍ OBJEKTY

Díky vysoké odolnosti laminátové podlahy máte k dispozici mnoho možností pro její použití. Jak dokazuje ocenění pro vysokou užitkovou třídu 32, desky samotné mohou splňovat požadavky na nízké a mírně navštěvované komerční prostory. Z tohoto důvodu je můžete použít v čekárnách nebo konferenčních místnostech, které jim dávají stylový vzhled.

Ve svém soukromém domě získáváte mimořádnou spolehlivost při pokládání panelů na často používané plochy, jako je vstupní hala nebo obývací pokoj. Samozřejmě můžete také používat panely v jiných místnostech, jako jsou ložnice, a vychutnávat si kvalitní a úžasný vzhled. Bez ohledu na to, v jaké místnosti používáte panely, můžete počítat s celoživotní zárukou pro soukromé použití a pětiletou zárukou pro komerční použití.

Pro zajištění bezpečnosti pro vás a vaše hosty je laminát navržen v souladu s požadavky vysoké třídy protipožární ochrany - Cfl-s1. Proto je v případě požáru zpomalující hoření a vytváří malé množství kouře. Navíc má protiskluzový povrch.

 

SNADNÁ INSTALACE BERRYALLOC FINESSE

Laminát BerryAlloc je vybaven systémem 5G Loc, který zajišťuje snadnou a rychlou instalaci. Můžete ho namontovat nezávisle, a to i v případě, že nejste odborník, protože používáte jednoduchý systém, který nevyžaduje použití lepidla nebo speciálních nástrojů.

Důležité je, aby panely byly před montáží nejméně 48 hodin aklimatizovány. Výrobce také doporučuje použít vhodnou zvukovou izolaci ke snížení zvuku stop. Pokud je to nutné, můžete podlahové vytápění instalovat i s teplou vodou, což zvyšuje komfort.

 

OBJEDNÁVEJTE BERRYALLOC FINESSE V BRICOFLORU

Díky BerryAlloc Finesse můžete instalovat atraktivní a především odolné laminátové panely, které hrdě představují vaše pokoje. Kolekci lze nyní zakoupit v online obchodě BRICOFLOR. Pokud máte problémy s výběrem vzoru, můžete si objednat bezplatné vzorky. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás. A při plánování větších nákupů požádejte o individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat prostým voláním, psaním e-mailu nebo vyplněním jednoduchého formuláře na webových stránkách.

✓ Laminátové podlahy s garancí nejlepší ceny

✓ Vzorky zdarma

✓ Nabídky na míru