BERRYALLOC FINESSE: LAMINÁT V PRAKTICKÉM FORMÁTU

Při výběru laminátových panelů se nejedná pouze o barvu nebo povrchovou strukturu, ale i form&…

Přečtěte si více

PŘÍRODNÍ ATMOSFÉRA S LAMINÁTEM BERRYALLOC

Abychom vám pomohli uvolnit svou kreativitu, laminátové desky BerryAlloc byly navrženy v 15 různých provedeních, ve kterých je něco pro každého. Můžete si vybrat jednu z dvanácti variant dřeva, která potěší svou realistickou strukturou, díky přizpůsobení se realistickému vzhledu se budete cítit jako na skutečném dřevěném povrchu.

Kromě klasických návrhů v různých odstínech béžové a hnědé existují dvě vzrušující varianty v bílé a černé barvě. Díky tomu můžete snadno vyzdobit svůj pokoj, který vás a vaše hosty potěší. Navíc máte přístup ke třem kvalitním kamenným vzorům, které také ozdobí realistickou strukturu povrchu. Nejpozoruhodnější z nich je BerryAlloc Finesse "62001409 Stone Copper", který evokuje trochu kovový vzhled v místnostech s použitím bronzu. 

PERFEKTNÍ ŘEŠENÍ NEZÁVISLÉ NA VELIKOSTI POKOJŮ

Každý panel je 128,8 cm dlouhý a 15,5 cm široký. Na rozdíl od klasických laminátových podlah se kolekce vyznačuje extrémně úzkým formátem, který nabízí významnou výhodu: desky lze úspěšně používat ve velkých i malých místnostech - bez ohledu na velikost. Laminátová podlaha pomáhá vizuálně zvětšit prostor a zvyšuje volnost. Rozměry jsou dále zdůrazňovány okrajovou fází 4V, která zanechává každou desku rozpoznatelnou diskrétním spojením i po instalaci.

SPOLEHLIVÉ LAMINÁTOVÉ PODLAHY PRO SOUKROMÉ BYTY A OBCHODNÍ OBJEKTY

Díky vysoké odolnosti laminátové podlahy máte k dispozici mnoho možností pro její použití. Jak dokazuje ocenění pro vysokou užitkovou třídu 32, desky samotné mohou splňovat požadavky na nízké a mírně navštěvované komerční prostory. Z tohoto důvodu je můžete použít v čekárnách nebo konferenčních místnostech, které jim dávají stylový vzhled.

Ve svém soukromém domě získáváte mimořádnou spolehlivost při pokládání panelů na často používané plochy, jako je vstupní hala nebo obývací pokoj. Samozřejmě můžete také používat panely v jiných místnostech, jako jsou ložnice, a vychutnávat si kvalitní a úžasný vzhled. Bez ohledu na to, v jaké místnosti používáte panely, můžete počítat s celoživotní zárukou pro soukromé použití a pětiletou zárukou pro komerční použití.

Pro zajištění bezpečnosti pro vás a vaše hosty je laminát navržen v souladu s požadavky vysoké třídy protipožární ochrany - Cfl-s1. Proto je v případě požáru zpomalující hoření a vytváří malé množství kouře. Navíc má protiskluzový povrch.

SNADNÁ INSTALACE BERRYALLOC FINESSE

Laminát BerryAlloc je vybaven systémem 5G Loc, který zajišťuje snadnou a rychlou instalaci. Můžete ho namontovat nezávisle, a to i v případě, že nejste odborník, protože používáte jednoduchý systém, který nevyžaduje použití lepidla nebo speciálních nástrojů.

Důležité je, aby panely byly před montáží nejméně 48 hodin aklimatizovány. Výrobce také doporučuje použít vhodnou zvukovou izolaci ke snížení zvuku stop. Pokud je to nutné, můžete podlahové vytápění instalovat i s teplou vodou, což zvyšuje komfort.

U NÁS NAJDETE ZVLÁŠTNÍ LAMINÁTOVÉ podlahy ZA BEZKONKURENČNÍ CENY

My v BRICOFLOR vám nabízíme vysokou kvalitu od nejlepších výrobců za bezkonkurenční ceny. Využijte výhod sníženého zboží ze zbývajících zásob a zajistěte si levnou laminátovou podlahu v exkluzivní kvalitě. Speciální laminátová položka vám umožňuje zakoupit podlahové krytiny značkových výrobců a otevírá tak pro vás segment vysoce kvalitních laminátových podlah za nízkou cenu, částečně ze sbírek, které si už ani nemůžete koupit!

ROBUSTNÍ LAMINÁTOVÉ podlahy za skvělou cenu – prvotřídní kvalita

Laminátová podlaha v zásadě sestává z vysoce lisované dřevovláknité desky (HDF), na kterou je připevněna dekorativní vrstva. Díky tomuto procesu je rozmanitost dekorů samozřejmě neuvěřitelně rozmanitá a nezanechává téměř nic, co by bylo žádoucí. Od všech klasických dřevin, jako je dub, javor a buk, až po exotické dřevěné a fantasy dekory, neexistují téměř žádná omezení. Je možný i vzhled dlaždice. Díky tomu jsou laminátové podlahy obzvláště atraktivní, protože díky jejich rozmanitým dekorům je lze bez problémů instalovat po celém domě, aniž by vypadaly jednotvárně.

V zásadě je laminátová podlaha přiřazena třídě použití, kterou můžete použít pro orientaci. Třídy použití 21, 22 a 23 se používají pro soukromé účely a mají nízkou intenzitu použití, například v jídelnách nebo ložnicích. Třídy použití 31, 32 a 33 se používají pro intenzivní používání a zajišťují větší odolnost, aby je bylo možné používat soukromě i komerčně. Díky inovativním technologiím výrobců je nyní laminátová podlaha tvrdá a snadno čistitelná podlahová krytina s exkluzivními dekory. Díky svému převážně nízkému tepelnému odporu lze bez problémů pokládat speciální laminátové předměty i na podlahové topení.

Laminátové podlahy za akční ceny již nyní

Vzhledem k tomu, že laminátové podlahy, jak již bylo zmíněno, sestává z dekorativní vrstvy, různí výrobci již dávno přestali nabízet klasické vzory dřeva. Díky mikrospárům, které jsou zkosené po celé délce (2 V) nebo po celé délce (4 V), lze pokládat podlahu s různými kolekcemi, které zaručují neuvěřitelnou autentičnost, od betonové optiky po nápadité dekory a optiku parket. Díky synchronním pórům jsou některé podlahové krytiny dokonce navrženy tak, že mají přesnou ražbu potištěného zrna a lze je tedy stěží odlišit od parketové podlahy. Speciální laminátové podlahy vám umožní získat levný vstup do zvlášť kvalitního laminátu od předních výrobců za nejlepší cenu.

Laminátová podlaha výhodně na BRICOFLOR

V BRICOFLOR najdete podlahové krytiny, které jsou vybaveny nejnovějšími systémy pokládky a umožňují vám tak pokládat laminátovou podlahu sami - bez zoufalství. Jednotlivé desky lze zpravidla do sebe zastrčit a poté do sebe bezpečně zapadnout. Díky této technologii nejsou toxická lepidla a drahé nástroje zbytečné a můžete zajistit, aby byla vaše laminátová podlaha položena plovoucím způsobem. Vyžaduje se pouze kročejová zvuková izolace, kterou samozřejmě najdete v našem online obchodě pod nadpisem Příslušenství. Po položení je možné po podlaze okamžitě chodit. Vzhledem k tomu, že desky nejsou slepeny, je demontáž stejně rychlá.

Laminátová podlaha se však nejen snadno pokládá, ale také je velmi jednoduchá na údržbu, protože nejsou potřeba žádné speciální přípravky, obvykle ve formě melaminové vrstvy, chrání podlahovou krytinu před stříkající vodou a poškozením. To samozřejmě zaručuje životnost vaší laminátové podlahy, dokonce i se speciálními laminátovými předměty, a přinese vám radost z vašeho rozhodnutí hned od začátku.

Jednoduché čištění vysáváním a setřením jemnými čisticími prostředky umožňuje snadnou péči o laminát, a to i v každodenním životě. Díky svému povlaku, který zabraňuje šíření bakterií, je laminátová podlaha oblíbená zejména v dětských pokojích. Řada laminátů je proto nejen nákladově efektivnější než například parketové podlahy, ale zaujme také vysokou kvalitou, exkluzivními dekory a snadnou instalací.

Laminátová podlaha BerryAlloc Finesse je unikátní a kvalitní

V dnešní době se laminát vyrábí s využitím nejmodernějších technologií, jež mají obrovský dopad na jeho kvalitu, vzhled i životnost. V našem online obchodě BRICOFLOR nabízíme produkty od několika předních výrobců podlahových krytin, kteří poskytují nejvyšší kvalitu laminátu a také záruku na produkty až 25 let. Tak dlouhá garance je v případě běžného laminátu nebývalá. Nejedná se však pouze o trvanlivost, podlahy předchází také estetika, která skvěle doplňuje každý interiér. Pokud jste nikdy neměli příležitost vidět nebo cítit nejvyšší kvalitu laminátu, připravte se na jedinečný zážitek. Potěší Vás zejména autentický vzhled a věrná napodobenina struktury dřeva. Kromě toho se laminátové podlahy také snadno pokládají. To je jedna z předností, proč jsou oblíbené. Při jejich nákupu tedy volíte moderní, odolnou, levnou a snadno instalovatelnou krytinu. Jde o mimořádnou úsporu Vašeho úsilí a peněz.

LAMINÁT JE PRO VŠECHNY, CO HLEDAJÍ VŠESTRANNOU A STYLOVOU PODLAHU PRO JAKÝKOLI PROSTOR

Laminátové podlahy jsou obvykle vyrobené ze tří různých vrstev. Spodní vrstvu, která zajišťuje stabilitu a zabraňuje vlhkosti, tvoří silná nosná HDF deska. Další vrstvou je povrchová, která nesenějaký vzor, a poslední je ochranná. Vzory se za dobu výroby výrazně proměnily, nyní bez problémů najdete zcela originální, o kterých se Vám dřív ani nesnilo. Snadno si vyberete ideální design pro Váš domov nebo obchodní prostory.

Moderní laminát je velmi univerzální a funkční. Nové technologie při produkci zaručují vyšší odolnost i případnou adaptibilitu na vlhké prostory (např. koupelna). Laminát u vany se stal velmi populární volbou pro lidi, kteří mají rádi teplý a útulný vzhled dřevěné podlahy více než studenou dlažbu. Pokud dáváte přednost dřevěným dekorům ve stylu keramických obkladů, ale máte strach z pokládky, laminát má pro Vás řešení. Je dostupný ve formě dlaždic. Proto bez ohledu na to, zda renovujete kuchyň, koupelnu, jídelnu nebo obchůdek, vždy najdete laminátovou podlahu, která splní Vaše očekávání.

OBJEDNÁVEJTE BERRYALLOC FINESSE V BRICOFLORU

Díky BerryAlloc Finesse můžete instalovat atraktivní a především odolné laminátové panely, které hrdě představují vaše pokoje. Kolekci lze nyní zakoupit v online obchodě BRICOFLOR. Pokud máte problémy s výběrem vzoru, můžete si objednat bezplatné vzorky. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás. A při plánování větších nákupů požádejte o individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat prostým voláním, psaním e-mailu nebo vyplněním jednoduchého formuláře na webových stránkách.

Plus icon Přečtěte si více