Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

SCHATEX VISION – kobercové čtverce

Potřebujete odolný a pohodlný koberec, který vydrží veškeré opotřebení? Získejte Schatex Vision, kobercové čtverce, které jsou vyrobeny tak, aby odolaly těžkému chodu a současně poskytovaly pohodlí. Tento smyčkový koberec je vytvořen s ohledem na komerční sektor, ale můžete jej také použít ve vysoce frekventovaných oblastech vašeho domova. 

Dozvědět se více

Schatex Vision

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Schatex Vision kobercové čtverce - rozmanité využití

Využijte ho v obchodním sektoru, jako jsou hotely, kanceláře, obchodní domy, výstavy, výstavní stánky nebo nákupní střediska. Umístěte jej ve svém domě, jako ve své chodbě, suterénu, garáži, prádelně, dětské herně nebo obývacím pokoji. Tento produkt lze instalovat téměř kdekoli tam, kde je vysoký provoz. Koberecové čtverce jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu příze a dává každému prostoru teplou atmosféru a zároveň poskytuje maximální komfort pro nohy.

VYTVOŘTE SVOU VLASTNÍ PODLAHU S SCHATEX VISION kobercové čtverce

Kobercové čtverce jsou k dispozici ve 4 klasických barvách, od modrých po šedé. Kobercové čtverce mají velký účinek z vysoce kvalitního polyamidu, z něhož je vyroben. Vyberte si odstíny jako je tmavě šedý pro vaši kancelář, černý pro váš nový obchod, modrý pro hotelové chodby nebo světle šedý pro minimalistický pohled na váš obývací pokoj. Všechny kobercové čtverce mají rozměry 50 x 50 cm, což vám umožňuje kombinovat barvy. Proč si vybrat jednu barvu, když je můžete mít všechny? Kombinujte barvy, abyste vytvořili jedinečné vzory pro svůj pokoj, jako jsou pruhy, šachovnice nebo zvýrazněte určité oblasti vašeho prostoru. Nedávejte si žádné omezení a nechte svou představivost běžet naplno!

JEDNODUCHÁ INSTALACE - Schatex kobercové čtverce

Výhodou Schatex kobercových dlaždic je, že jsou vytvořeny s ohledem na volnou laickou metodu. To znamená, že kobercové čtverce mohou být instalovány bez drahých lepidel nebo speciálních zařízení. Díky těžké hmotnosti 4585 g / m² kobercové dlažby se nebudou pohybovat, pokud nebudete chtít. Dají se snadno odstranit při zvedání rukama, ale při každodenním používání jsou zcela protiskluzové. Z tohoto důvodu mohou být kobercové čtverce snadno odstraněny a vyměněny, když se poškodí nebo zabarví, a můžete je také vzít s sebou, když se stěhujete do domu. Pracují také dobře pro výstavní stánky, protože je můžete nastavit a odstranit pouze za pár minut. Nejen pro obchodní veletrhy, Schatex Vision lze snadno zřídit v kanceláři a použít je okamžitě, aniž by bylo nutné přerušit pracovní den.

Chcete-li instalovat čtverce koberců, nejdříve je vytáhněte z obalu a nechte je aklimatizovat na nové prostředí. Mezitím zajistěte, aby vaše podlaha neobsahovala prach a staré lepidlo. Pak určete střed místnosti a začněte pokládat dlaždice ze středu. Lehce poklepejte dlaždice k podlaze, abyste vytvořili bezproblémový povrch. Lepidla nejsou potřeba, ale pokud chcete, aby vaše podlaha byla mimořádně robustní, můžete podél okrajů stěn použít oboustrannou pásku. Dlaždice lze také připojit pomocí našich šikovných Tac dlaždic. Přiložení dlaždic na podlahu se nedoporučuje.

kobercové čtverce jsou BEZPEČNÉ A VHODNÉ PRO ALERGIKY 

Kobercové čtvercve Schatex mají mnoho dalších funkcí, které z ní činí skvělou volbu pro váš komerční prostor nebo váš dům. Je to skvělé pro alergiky a ty, kteří jsou citliví na prach, protože částice prachu drží uvnitř koberce. Chcete-li odstranit prach, je nutné vysávat koberec dvakrát týdně. Tato funkce je nejen skvělá pro ty s alergiemi, ale i pro ostatní, protože podporuje čisté a uvolňující pracovní prostředí. Podlaha také pohlcuje zvuk, takže se můžete rozloučit s klepáním vysokých podpatků. Kobercové čtverce jsou ošetřeny antistatickou úpravou, která je navržena tak, aby jste vy a vaše elektronická zařízení bezpečně pracovali v kanceláři nebo doma. Přidání těchto kobercových dlaždic do vašeho prostoru může být přínosem pro přidání dalšího bezpečnostního prvku, jelikož podlaha má ohnivzdornou třídu Bfl-s1. V případě požáru koberec vydává jen malé množství průhledného netoxického kouře.

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například Schatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto dlaždice ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto kobercové čtverce velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

Kobercové čtverce - obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

OBJEDNÁVEJTE kobercové čtverce NA BRICOFLORU!

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!