Schatex Vision Stripes - Jedinečné kobercové čtverce

Pokud hledáte jedinečný koberec, který vydrží veškeré opotřebení, je měkk…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

VISION STRIPE DESIGN KOBERCOVÉ ČTVERCE PRO JEDINEČNÝ VZHLED VAŠICH MÍSTNOSTÍ

Kobercové čtverce se dodávají ve čtyřech různých odstínech, které mohou vyhovovat libovolné místnosti a prostoru. Místo tmavě šedé ve své kanceláři, modrá ve vašich hotelových chodbách, světle šedá pro vaši výstavu nebo černá pro profesionální vzhled vašeho obchodního domu. Ale není potřeba držet se jedné barvy, protože je můžete mít všechny! Mixujte a přizpůsobte barvy, abyste vytvořili jedinečné návrhy a styly, neexistují žádné limity. Spusťte svého vnitřního designéra a vytvořte vzory šachovnic nebo zvýrazněte určité oblasti vašeho prostoru. Vzhledem k jejich jedinečnému zabarvení nejsou špína a prach vidět, což vám ušetří čas strávený u vysávání.

JEDNODUCHÁ INSTALACE - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Kobercové čtverce se instalují pomocí volné laické metody, která nevyžaduje lepidla. Díky své těžké hmotnosti 4585 g / m² se tyto kobercové dlaždice o rozměrech 50 x 50 cm budou pohybovat pouze tehdy, když budete chtít. Také se nebudou natáčet na rozích nebo se ohýbat díky jejich pevné podpoře. Pokud jsou kobercové čtverce poškozené, můžete je snadno vyzdvihnout a vyměnit. Můžete je také vzít s sebou, když se stěhujete do domu. Když jsou kobercové čtverce položeny ze středu, vytvářejí vzhled kompaktní podlahy, která může být přeměněna vždy, když je to nutné.

Než začnete instalovat kobercové čtverce, měli byste je odstranit z obalu a nechat je aklimatizovat do nového prostředí. Mezitím zajistěte, aby vaše podlaha neobsahovala prach a stará lepidla. Pak určete střed místnosti a začněte pokládat kobercové čtverce. Když se dostanete ke stěnám, jednoduše řežte kobercové čtverce, aby se vešly. Pro extrémní odolnost můžete použít oboustrannou pásku po okrajích stěn. Naše TacTiles jsou také k dispozici a slouží k připojení jednotlivých dlaždic dohromady. Lepení kobercových dlaždic na podlahu se nedoporučuje.

Kobercové čtverce

Schatex Vision Stripes přicházejí s mnoha stylovými výhodami a snadnou instalací, ale mají také mnoho bezpečnostních výhod. Mají ohnivzdornou třídu Bfl-s1 a v případě požáru vydávají jen malé množství netoxického průhledného kouře. To je skvělá bezpečnostní funkce pro vaši obchodní plochu nebo domov. Pokud trpíte alergiemi nebo jste citliví na prach, s potěšením uslyšíte, že tyto kobercové čtverce se váží na částice prachu ve vzduchu a drží je uvnitř koberce. Díky tomu je příjemná a uvolněná atmosféra nejen pro ty, kteří mají alergie, ale i pro všechny v místnosti. Chcete-li odstranit prach, jednoduše vysajte koberec dvakrát týdně. Podlaha je také ošetřena antistatickou úpravou, která vás a vaše elektronické zařízení udrží v kanceláři. Můžete se také rozloučit s klepáním podpatků a hlasitými výhružkami, protože tyto kobercové čtverce absorbují zvuk!

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - Kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například Schatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto kobercové čtverce ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto dlaždice velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE SCHATEX NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více