Schatex Funky Feet – Měkké kobercové čtverce

Objevte kolekci Schatex Funky Feet pro vaše místnosti a brzy si vychutnejte příjemně měkký poc…

Přečtěte si více

VHODNÉ PRO VYSOCE FREKVENTOVANÁ MÍSTA - SCHATEX KOBERCOVÉ ČTVERCE

Tyto kobercové čtverce jsou tak robustní, že odpovídají užitkové třídě 33, která umožňuje používat textilní dlaždice i ve velmi navštěvované místnosti. Jelikož jsou malé a všestranné, Funky Feet se mohou snadno vyrovnat s každodenními nároky každodenního života a mohou být snadno použity v hotelích nebo obchodech. Dokonce i v kanceláři je toto podlahové řešení více než schopné vytvořit pro vaše zaměstnance trvalé, ale také velmi příjemné a pohodlné prostředí.

Kolekce je samozřejmě také ideální pro domácí použití. Vysoce kvalitní materiál zplošuje vaše nohy a zachycuje vás hned poté, co vstoupíte do ložnice. Dokonce i v obývacím pokoji vás funkční kobercové čtverce Funky Feet vítají po dlouhém dni v práci a pomáhají vám zapomenout na každodenní stres. Díky své vysoké užitné třídě mohou být kobercové čtverce Schatex samozřejmě také používány v silně zatěžovaných prostorech a mohou být také použity v chodbách bytů nebo v osobním studiu.

Útulná povaha této kolekce, stejně jako její odolné vlastnosti, jsou způsobeny zejména použitým materiálem. Vzhledem k tomu, že pro kobercové čtverce byl použit vysoce kvalitní polyamid, měkký a přitom necitlivý materiál z příze, vaše podlaha nejen vypadá dobře, ale je také extrémně odolná. Díky své prvotřídní odolnosti proti opotřebení jsou tyto kobercové čtverce také schopny vypořádat se s frekventovaností místa. Pravidelné nasávání koberců zajistí, že většina nečistot bude snadno odstraněna, takže bude budit vždy dobrý dojem! Schatex vždy dodává vysoce kvalitní a vysoce funkční výrobky!

DLOUHÁ VLÁKNA V MNOHA BARVÁCH - TO JSOU SCHATEX KOBERCOVÉ ČTVERCE

Tato sbírka kobercových dlaždic je k dispozici v osmi různých barvách, díky kterým lze dosáhnout různých efektů. Tudíž pro některé místnosti zvláště klasičtější tóny, které mají obzvláště profesionální dojem v šedé nebo bílé barvě. Tmavě modrá verze může být také skvěle použita v kanceláři, aniž by byla povrchní. Zatímco krémová bílá je také skvělým domovem, pro obývací pokoj najdete ještě pestřejší dekory, které vám umožní svítit v jasně zelené, oranžové, fialové nebo žluté místnosti. Navíc tmavě fialová poskytuje další elegantní design. Prodloužené vlákna jsou jako všudypřítomné koberečky divoké, což uvolňuje celý povrch a způsobuje, že jejich zvláštní vzhled je opravdu pohledný.

Velkou výhodou kobercových dlaždic je však to, že nemusíte mít jednotnou barvu. Všechny dekory mají stejné rozměry a navzdory různým barvám mají stejný povrch. To je důvod, proč můžete kombinovat všechny barvy, které se vám líbí a nechat svou kreativitu plynout. Vytvořte jednoduché vzory, atraktivní barevné přechody nebo rozdělte prostor do konkrétních oblastí podle vzhledu podlahy. Zejména v kancelářích mohou být zvýrazněny a zobrazeny vynikající pracoviště nebo chodníky! Nechte tyto úžasné kobercové čtverce skutečně přeměnit své pracoviště!

SNADNÁ ÚDRŽBA A JEDNODUŠE ČISTÉ KOBERCOVÉ ČTVERCE

Dalším znakem Schatex Funky Feet je snadné použití. Lze je snadno položit, a to i bez použití lepidla! Nicméně, Schatexové kobercové čtverce nevyklouznou, jakmile budou trochu připevněny. Kromě hmotnosti získávají dodatečnou stabilitu díky speciální zádě, která zajišťuje, že kobercové dlaždice zůstanou na zemi ploché, aniž by byly na okrajích vyklenuty. Často to vytváří dojem kontinuálního povrchu, takže jednotlivé kobercové čtverce již nejsou rozpoznatelné. Pokud se podlaha ohraničuje stěnami nebo jinými těžkými předměty, často jim dodává další stabilitu.

Přestože Schatex Funky Feet drží díky své hmotnosti tak dobře, jednotlivé moduly lze i přesto snadno zvednout. To nejen, že vám pomůže ve formě jednoduché instalace, ale také pokud potřebujete odstranit podlahu k opravám. Vzhledem k tomu, že není lepená, můžete kdykoli znovu zvednout kobercové čtverce a přemístit je jinam. Pokud máte nějakou skvrnu, např. kávu, můžete selektivně odstranit postižené kobercové čtverce, nechat je vyčistit nebo je jednoduše vyměnit za zbytky koberců. Díky tomuto principu je dokonce i celý pohyb v oblasti možností, takže již nemusíte kupovat nové podlahové koberce!

VÝHODNÉ CHARAKTERISTIKY DĚLAJÍ Z TĚCHTO podlah ideálního partnera

Pro mnoho koberců jsou kobercové čtverce více než jen prostředek k ukončení. Někteří se cítí jako doma se správnou podlahou, jiní ji potřebují ze zdravotních důvodů. To je způsobeno tím, že částice prostě uvízly ve vláknech koberce a jsou zde drženy. To může být nebezpečné, zvláště pokud trpíte alergií na prach. Kobercové dlaždice Schatex mohou přispět ke zmírnění příznaků. Prach lze pak snadno odstranit v průběhu pravidelného čištění a vlákna mohou znovu začít pracovat. Ale i bez alergie lze jednoduše užít méně prašného vzduchu, díky čemuž se můžete v kanceláři lépe soustředit.

Schatex Funky Feet navíc vyhovuje třídě požární ochrany Bfl-s1 a je proto velmi nehořlavý, což znamená, že dodatečná bezpečnost je také zajištěna ve veřejných prostorách. Pro bezpečné používání výpočetní techniky byla podlahová plocha vybavena také antistatickými vlastnostmi, což z nich činí vynikající volbu v kancelářských kobercích!

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - Kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Nezničitelné vysoce kvalitní kobercové čtverce

V našem online obchodě poskytujeme široký výběr podlahových krytin, které splní veškeré očekávání. Především oblast kobercových čtverců se neustále rozrůstá. Jedním z vedoucích výrobců je společnost Schatex. U BRICOFLOR najdete 11 exkluzivních kolekcí. Například Schatex Traffic je kolekce navržená hlavně pro komerční prostory, jako jsou kanceláře nebo výstavní haly. Jde o velmi odolné velur kobercové čtverce, které jsou protiskluzné a které jsou kompatibilní s kolečkovými židlemi. Ty na nich nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho jsou tyto dlaždice ohnivzdorné (Cfl-s1), a tak odpovídají požadavkům komerčních a veřejných budov. Vizuální vzhled je dalším přesvědčovacím faktorem řady Traffic, právě proto padne do oka mnoha lidem.

Vysoce kvalitní polypropylenová vlákna dodávají zářící efekt, který do každého pokoje vnáší eleganci a navozuje příjemný pocit. Široké spektrum barev pak uchvátí každého. Snadná pokládka je zaručená samoležícím systémem bez potřeby pojiva nebo speciálních pomůcek. Další top produkt je kolekce všívaných koberců Schatex Smartline, které svou strukturou přinesou obytnému prostoru zcela novou dynamiku. Speciálně, pokud položíte čtverce do šachovnicového vzoru, Váš vynikající vkus ocení každá návštěva. Tyto dlaždice velmi snadno položíte, aniž byste museli použít lepidlo, a tak je můžete použít, pokud nutno, víckrát na různých místech. Široká paleta barev Vám umožní spoustu možností, jak stylově prezentovat Vaši podlahu.

Inovaci pro Váš domov i byznys nabízí Schatex kobercové čtverce

Firma Schatex má přiměřené množství kolekcí pro všechny oblasti použití, pokrývající obytné i komerční prostory. Její kobercové čtverce snesou přísná měřítka kvality, designu i funkčnosti, a pokrývají celé spektrum textilních řešení pro veletrhy a výstavní haly, dobře hodnocených produktů pro domácí použití, stejně jako špičkových luxusních produktů pro sofistikované komerční prostory. Pouze nejlepší prvotní nezpracované materiály a nejmodernější vybavení produkce jsou užitečnou součástí výroby kobercových čtverců ve firmě Schatex. Všechny tyto počáteční podmínky v kombinaci s kvalitní pečlivou kontrolou systémů zaručuje prvotřídní produkt.

Cenově dostupná prémiová kvalita kobercových čtverců Schatex

Za produkty Schatex nestojí pouze skvělá hodnota, top kvalita a elegantní design, můžou se totiž pochlubit také nejlepším poměrem ceny/výkon napříč výrobci. Firemní účinnost povoluje společnosti produkovat prémiové kobercové čtverce za nejnižší možnou cenu.

Pracovní proces s vysokou náročností na pracovní sílu zajišťuje vysokou úroveň robustnosti, která je zesílená skelnými vlákny. Firma dále klade velký důraz na dodržování přísných ekologických norem při výrobě a při zohlednění použitých materiálů. Technici a návrháři se zaměřují na dopad na životní prostředí a upřednostňují varianty vyhovující této oblasti.

Ozdobte své pokoje s širokou paletou barevných kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - Obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

Kobercové čtverce do všech místností

Pokud jde o kobercové čtverce, většina lidí nejprve vymyslí měkkou a pohodlnou podlahovou krytinu pro svůj domov. Ale kobercové čtverce dokážou ještě více: S pomocí obzvláště robustních materiálů a přízí, jakož i pečlivým moderním zpracováním se vytvářejí extrémně odolné výrobky, které vydrží i ve vysokém zatížení ve smluvním sektoru a s nimiž není žádný problém. Můžete tak těžit ze svobody designu a příjemného vzhledu textilních podlahových krytin v komerčním sektoru. Samozřejmě také těžíte z mnoha výhod textilních dlaždic: zejména v kancelářích nebo vzdělávacích institucích, kde je důležitá klidná pracovní atmosféra, se například vyplatí vynikající izolace hluku. Díky vysoké kvalitě, kterou mnozí renomovaní výrobci dodržují, není nic, co by jim bránilo v instalaci na takových místech.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více