Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

SCHATEX EFFECTS – maximálně odolné kobercové čtverce

Kobercové čtverce Schatex Effects nabízejí využití do několika prostorů. Tato kolekce je zařazena do třídy 33 pro textilní podlahové krytiny a nabízí robustní alternativu pro mnoho využití. KObercové čtverce můžete položit v hotelových pokojích, kancelářích nebo v podzemí na výstavních stáncích a využijte kvalitních vlastností a estetického vzhledu výrobku.

Dozvědět se více

Schatex Effects

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

KOBERCOVÉ čtverce S ATRAKTIVNÍM VZHLEDEM

Tato kolekce nabízí stylové kobercové čtverce v různých barvách a pruhovaném vzoru se smyčkovým vzhledem. Kobercové čtverce, skládající se ze dvou typů polyamidu (50% PA roztoku barveného a 50% PA roztoku nebarveného), poskytuje vysoce kvalitní materiál příze, který je vhodný i pro použití v kancelářích. Abychom mohli volně navrhovat požadovanou oblast použití, máte k dispozici pět různých provedení, které se vyznačují různými barevnými pruhy.

Tam jsou k dispozic různé nuance barvy hnědé nebo šedé, které jsou zvýrazněny různými úrovněmi jasu. Pro tmavší design se však můžete vrátit k černému designu efektů Schatex "2520". Pokud se vám tato volba barev barevně nelíbí, dostanete matnou modř s různými odstíny s Effects Schatex "2521". Obecně tmavá a matná sbírka má tu výhodu, že nečistoty nejsou okamžitě rozpoznatelné. Zejména v komerčních prostorách, které by měly kdykoli udělat slušný dojem, má tato praktická vlastnost velkou hodnotu.Kobercové čtverce 50 x 50 cm lze snadno kombinovat. Hrajte s různými vzory nebo vytvořte jedinečné vzory, jak si přejete. Nenechte se uvíznout v jedné barvě a objevte všestrannost koberců Schatex.

ZÍSKEJTE PODLAHU, KTEROU BUDE SNADNÉ NAINSTALOVAT

Jednou z mnoha výhod textilních obkladů je volná instalace. To znamená, že tento výrobek se nelepí na podklad. Díky celkové hmotnosti 4500 g / m2 a zpevněnému a rozměrově stabilnímu hřbetu však dlaždice pevně přilnou k zemi. Jednotlivé moduly mají tak velkou váhu, že je můžete pohodlně držet dvěma rukama, ale neuklouznou po podlaze. Příchytka typu push-to-push pak působí dojmem spojité podlahy a je upevněna na zemi zpevněným hřbetem. Ačkoli po profesionální instalaci není rozdíl mezi lepenou podlahou patrný, tento typ instalace má velkou výhodu v tom, že můžete jednotlivé moduly vyjmout a vyměnit. Můžete se také snadno pohybovat s podlahou. Vezměte si ji s sebou z veletrhu na veletrh, z kanceláře do kanceláře nebo dokonce z bytu do bytu! Kromě toho je taková podlahová krytina položena rychle, takže je vaše každodenní práce přerušena pouze krátce.

Pro úspěšnou instalaci vašich kobercových dlaždic byste měli výrobek nejprve po vybalení vyvětrat a aklimatizovat. Odstraňte zbytky lepidla a prach, určete střed místnosti a začněte pokládat sbírku od středu místnosti. Systematicky pracujte směrem ke stěně a přesně nastavte textilní dlaždice na hraně. Vaše nová podlaha je okamžitě přístupná a připravená k použití. Kobercové čtverce nelepte po celé ploše! Pokud chcete také upevnit podlahovou krytinu, doporučuje se připevnit pouze moduly, které jsou přímo na zeď na ploše asi 10 cm s oboustrannou páskou, kterou lze v případě potřeby snadno vyřešit.

kobercové čtverce jsou perfektní pro alergiky díky jejich vlastnostem

Kobercové čtverce Schatex mají vynikající vlastnosti, díky nimž jsou velkým přínosem pro každou kancelář. Například textilní podlahové krytiny obecně poskytují bezprašný vzduch a koncentrovanou pracovní atmosféru vázáním prachových částic ve vzduchu a brání jim volně se vznášet. Vynikající vnitřní klima je proto nejen vhodné pro osoby s alergiemi, ale také podporuje produktivitu a pohodu vašich zaměstnanců. Navíc materiál měkké příze tlumí hluk bot nebo hlasů v místnosti a má tak pozitivní vliv na akustiku místnosti. V ideálním případě se hodí pro kancelář, textilní dlaždice mají antistatické vlastnosti, takže můžete bezpečně umístit počítačové vybavení a stejně tak jsou vhodné pro kolečka od židle. Důležitou roli hraje také třída požární ochrany. I zde může kolekce sbírat body s klasifikací Bfl-s1, která klasifikuje výrobek jako nehořlavý a popisuje vývoj kouře v případě požáru jako minimální.

Schatex kobercové čtverce - Kvalitní produkty od německého výrobce 

S malým úsilím si můžete vylepšit Vaši podlahu na mnoho let, aniž byste utratili moc peněz. Bezespornou předností je také možnost vyjmutí čtverců a přesunutí je na jiné místo, což oceníte při stěhování anebo jen výměně barvy.

Pravděpodobně nejlepší argument pro použití těchto kobercových dlaždic v kancelářích je pokládka na vyvýšenou podlahu. To znamená, že všechny kabely můžete schovat pod kobercové čtverce a ušetřit tak hodně prostoru v rámci místnosti. Pokud se v budoucnu vyskytne jakýkoli problém s kabely, který bude vyžadovat, aby byly přístupné, jednotlivé kobercové čtverce můžete jednoduše nadzvednout a vyjmout. Přístup ke kabelům tak bude uvolněný. Jakmile bude oprava nebo revize hotová, vyjmuté moduly můžete vrátit na své původní místo.

Schatex s dlouholetou tradicí - kobercové čtverce

Společnost Schatex má své hlavní sídlo v německém regionu „Bergisches Land“ a stojí za ní dlouhá historie výroby inovativního textilního řešení podlah. Zpracovávání odolných materiálů vysoké třídy společně s odpovídající cenou jsou ochrannou známkou úspěšného německého podniku. Vzhledem k těmto zárukám není možné s nákupem produktů Schatex šlápnout vedle. Navíc, firma konstantně rozšiřuje své portfolio produktů, které upravuje specificky na míru aktuálním potřebám a očekáváním zákazníků

Inovaci pro Váš domov i byznys nabízí Schatex kobercové čtverce

Firma Schatex má přiměřené množství kolekcí pro všechny oblasti použití, pokrývající obytné i komerční prostory. Její kobercové čtverce snesou přísná měřítka kvality, designu i funkčnosti, a pokrývají celé spektrum textilních řešení pro veletrhy a výstavní haly, dobře hodnocených produktů pro domácí použití, stejně jako špičkových luxusních produktů pro sofistikované komerční prostory. Pouze nejlepší prvotní nezpracované materiály a nejmodernější vybavení produkce jsou užitečnou součástí výroby kobercových čtverců ve firmě Schatex. Všechny tyto počáteční podmínky v kombinaci s kvalitní pečlivou kontrolou systémů zaručuje prvotřídní produkt.

Cenově dostupná prémiová kvalita kobercových čtverců Schatex

Za produkty Schatex nestojí pouze skvělá hodnota, top kvalita a elegantní design, můžou se totiž pochlubit také nejlepším poměrem ceny/výkon napříč výrobci. Firemní účinnost povoluje společnosti produkovat prémiové kobercové čtverce za nejnižší možnou cenu.

Pracovní proces s vysokou náročností na pracovní sílu zajišťuje vysokou úroveň robustnosti, která je zesílená skelnými vlákny. Firma dále klade velký důraz na dodržování přísných ekologických norem při výrobě a při zohlednění použitých materiálů. Technici a návrháři se zaměřují na dopad na životní prostředí a upřednostňují varianty vyhovující této oblasti.

Ozdobte své pokoje s normální variantou barev barev kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

Kobercové čtverce do všech místností

Pokud jde o kobercové čtverce, většina lidí nejprve vymyslí měkkou a pohodlnou podlahovou krytinu pro svůj domov. Ale kobercové čtverce dokážou ještě více: S pomocí obzvláště robustních materiálů a přízí, jakož i pečlivým moderním zpracováním se vytvářejí extrémně odolné výrobky, které vydrží i ve vysokém zatížení ve smluvním sektoru a s nimiž není žádný problém. Můžete tak těžit ze svobody designu a příjemného vzhledu textilních podlahových krytin v komerčním sektoru. Samozřejmě také těžíte z mnoha výhod textilních dlaždic: zejména v kancelářích nebo vzdělávacích institucích, kde je důležitá klidná pracovní atmosféra, se například vyplatí vynikající izolace hluku. Díky vysoké kvalitě, kterou mnozí renomovaní výrobci dodržují, není nic, co by jim bránilo v instalaci na takových místech.

OBJEDNÁVEJTE kobercové čtverce NA BRICOFLORU!

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!