Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Heuga Izolační podklad Interlay - podložka pod kobercové čtverce

Tento produkt je velkolepým doplňkem k vašim kobercům Heuga. Společnost Heuga vyvinula Interlay pro větší pohodlí ve vašem životním prostředí. Interlay je podložka, která leží mezi kobercem a podlahou. Vylepšuje tlumení kročejového hluku a poskytuje další pohodlí a snížení hluku. Dlaždice Interlay jsou volné, pružné a extrémně dlouhé.

Dozvědět se více

Izolační podklad Interlay

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

VÝHODY POSKYTOVANÉ IZOLAČNÍM PODKLADEM HEUGA INTERLAY

Existuje mnoho důvodů k implementaci Heuga Interlay do vašeho domova. Zaprvé, stejně jako Heuga kobercové čtverce; tato podkladová vrstva je volně položená, což znamená, že ji můžete bez jakýchkoliv tekutých lepidel instalovat bez pomoci jakékoli odborné pomoci. Za druhé, může být i nadále používána i po výměně kobercových dlaždic, což vám ušetří čas a peníze. Za třetí, zažijete významný upgrade pohodlí vaší podlahy, včetně potěšení pod nohama, které přenáší po celém vašem těle. Heuga Interlay je mimořádně odolný výrobek, který vám zůstane po mnoho let ve Vašem domově.

Zvyšuje polstrování z kobercové dlaždice, poskytuje větší pohodlí a další snížení hluku. Izolační podklad Heuga Interlay jsou volně položené, odolné a extrémně dlouhé. Přirozeně chcete, aby lidé využívali váš prostor, aby se cítili co nejpohodlněji. Ať už se jedná o kancelářské prostory, hotel nebo kino. Kobercové čtverce samy o sobě zajistí dostatečnou akustickou izolaci, ale pokud potřebujete zvláštní absorpci zvuku a efektivitu, můžete použít Interlay pro celý prostor nebo izolované oblasti.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!