Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

HEUGA INTERLAY - VAŠE ŘEŠENÍ KOMFORTU

Tento produkt je velkolepým doplňkem k vašim kobercům Heuga. Společnost vyvinula Heuga Interlay pro větší pohodlí ve vašem životním prostředí. Interlay je podlaha, která leží mezi koberci a podlahou. Vylepšuje tlumení z kobercové dlažby a poskytuje další pohodlí a snížení hluku. Dlaždice Interlay jsou volné, pružné a extrémně dlouhé.

Dozvědět se více

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

KOMBINUJTE HEUGA INTERLAY S VAŠIMI KOBERCI

Obecně můžete umístit Heuga Interlay pod některou z kobercových dlaždic. Nicméně společnost v současné době doporučuje zákazníkům, aby spojili Interlay s následujícími kolekcemi:

 

- Lazy Lounge / 2

 

- Puzzle Pieces / 2

 

- Soft Senses

 

VÝHODY POSKYTOVANÉ HEUGA INTERLAY

Existuje mnoho důvodů k implementaci Heuga Interlay do vašeho domova. Za prvé, stejně jako Heuga kobercové dlaždice; tato podkladová vrstva je volně položená, což znamená, že ji můžete bez jakýchkoliv tekutých lepidel instalovat bez pomoci jakékoli odborné pomoci. Za druhé, může být i nadále používána i po výměně kobercových dlaždic, což vám ušetří čas a peníze. Za třetí, zažijete významný upgrade pohodlí vaší podlahy, včetně potěšení pod nohama, které přenáší po celém vašem těle. Heuga Interlay je mimořádně odolný výrobek, který vám zůstane po mnoho let ve Vašem domově.

 

HEUGA INTERLAY - DOBRÉ PRO VÁS A VAŠE SOUSEDY

Toto řešení pod podlahou je ideální pro každou domácí situaci. Lidé žijící v bytech však obzvláště těží z tohoto produktu. Heuga Interlay nabízí maximální komfort a přispívá ke snížení hluku v místnosti. Např. pokud bydlíte v nejvyšším patře bytového domu, nemusíte neustále vědět, co dělají vaši sousedé, protože s Interlayem dosáhnete snížení hluku o 4 dB. Výsledkem je, že budete stejně jako ostatní obyvatelé ve vaší budově více uvolněni. To vše najdete na webu BRICOFLOR.