Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Desso Essence Stripe - Barevné kobercové čtverce

Kobercové čtverce Desso Essence Stripe představuje na podlahách lineární vzory a vyrovnané jednotné barvy, které jsou mimořádně vhodné pro kancelářské prostory. Jedná se o moderní a funkční podlahu za velmi výhodnou cenu. Můžete si vybrat z 12 barevných možností. Celá kolekce je v tlumených barvách, mezi kterými převažují šedé, hnědé a modré barvy.

Dozvědět se více

Desso Essence Stripe

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO ESSENCE STRIPE ZA ATRAKTIVNÍ CENU 

Velkou výhodou kolekce Desso Essence Stripe je schopnost kombinovat kobercové čtverce s dalšími produkty v této sérii, tj. Essence a Essence Maze, takže je možné vytvořit jedinečný interiér vaší kanceláře. Kromě toho kobercové dlaždice mají univerzální rozměry 50 x 50 cm, díky čemuž dokonale odpovídají velkým prostorům a rozdělením na menší části.

Použitelnost třídy 33 pro komerční prostory činí nabízené kobercové čtverce schopnými vydržet velkou zátěž. Navíc je výjimečná trvanlivost zaručena použitím speciální vrstvy Desso ProBase Polyver®. Stojí za zmínku, že výška rouna je 2,6 mm a celková výška koberce Desso Essence Stripe je 5,5 mm, což zajišťuje příjemnou měkkost během používání. Pokud oceňujete teplo plynoucí z podlahy, jistě si užijete další výhodu kobercových dlaždic z kolekce Desso Essence Stripe, kterou lze snadno položit na podlahové vytápění.

BEZPEČNOST A ZODPOVĚDNOST VE VAŠÍ KANCELÁŘI - KOBERCOVÉ ČTVERCE DESSO

Výrobce Desso kladl velký důraz na používání modelu Cradle to Cradle® - je odhodlán vytvářet produkty, které napomáhají zdraví a pohodě. Z tohoto certifikátu CRI Green Label plyne, že mělký koberec Desso Essence Stripe byl vytvořen na úrovně emisí těkavých organických sloučenin a chemických látek, které poskytují vyšší úroveň kvality vnitřního vzduchu. Reakce podlahové krytiny na požár je Bfl-s1, tj. nejvyšší třída požadovaná například na únikových cestách.

KOBERCOVÉ ČTVERCE A BARVY, KTERÉ INSPIRUJÍ 

Uniformní koberce jsou minulostí, nyní se rozhodněte a vytvoříte svůj interiér. Kobercové čtverce s Desso kolekci Essence Stripe je kombinace dvou odstínů téže barvy, uzavřených v lineárních vzorcích, které můžete kombinovat mezi sebou navzájem a s jinými dlaždicemi Desso Essence. Vytvoření zajímavého barevného pokoje je velmi snadné. Jediná věc, která vás omezuje, je vaše představivost. Každý si najde něco pro sebe. Pro tradicionalisty nabízíme bohaté šedé a odstíny modré, a pro ty, kteří mají rádi extravaganci, červené, zelené a fialové. Kromě estetických důvodů stojí za to dodat, že tyto podlahové krytiny jsou odolné vůči vyblednutí a zbarvení.

INSTALACI JE MOŽNO PROVÉST SNADNO A BEZ PROBLÉMŮ

Nemusíte si najmout drahé profesionály nebo koupit specializované nástroje. Kobercové čtverce Desso Essence Stripe poskytují profesionální povrch bez zkušeností, jen postupujte podle pokynů! Můžete začít kdykoli montovat na staré dlaždice, parkety nebo PVC dlaždice, vše, co musíte udělat, je odstranit koberec. Dále se ujistěte, že je povrch vyrovnaný. Řezání podlahové krytiny vyžaduje pouze lichoběžníkový nůž. Spokojenost s dobře provedenou prací je neocenitelná! Kobercové dlaždice nevyžadují lepidlo, takže si můžete po dokončení pokládat hotovou podlahu. Velmi krátká doba montáže je jednou z mnoha výhod koberce.

Kobercové čtverce - Parametry

Vedle skvělého vzhledu a barev, kobercové čtverce z kolekce Desso Essence Stripe zaručují plnou spokojenost už mnoho let. Jejich mimořádná síla znamená, že dlaždice jsou odolné vůči těžkému nábytku, kolečkům a intenzivnímu použití. Jsou prostě vytvořeny pro kancelářské prostory. Rozměrová stabilita a antistatické vlastnosti jsou dalšími důležitými prvky, pro které je rozhodnutí koupit Desso Essence Stripe nejlepší. Kromě toho je podlahová krytina protiskluzová, díky níž poskytuje nejvyšší bezpečnostní normy. Starostlivost o pohodlí na pracovišti je velmi důležité, proto se kobercové čtverce Desso Essence Stripe vyznačují zvukovou pohltivostí až do 24 dB.

DESSO - KOBERCOVÉ ČTVERCE Z KVALITNÍ SPOLEČNOSTI 

Společnost Desso se zaměřuje zejména na sofistikovaný design a realizaci zvláště udržitelných produktů od výroby až po konec životnosti. Kobercové čtverce vyrobené podle speciálních požadavků na kvalitu proto do tohoto konceptu bez problému zapadají. Současně je nutné zmínit, že nejde o pozitivní prvek jen pro životní prostředí, ale rovněž pro velkou výhodu pro zákazníky, jelikož Desso klade důraz i na zdravé vnitřní klima, a to s ohledem na to, že v uzavřených prostorech trávíme 90 % svého času. Kobercové čtverce jsou čím dál tím víc oblíbené díky své flexibilitě, nekomplikované manipulaci a výjimečnému designu. Důležitou roli hraje také inovace, např. čištění vzduchu technologií AirMaster a lepší akustika v místnosti díky technologii SoundMaster. Desso si svými produkty udělal na trhu velmi dobré jméno a zařadil se mezi přední výrobce. Jeho koberce se používají v komerčních, i pohostinských prostorech, v lodní i letecké dopravě, stejně jako v domácnostech koncovými zákazníky. Nabízejí optimální vlastnosti pro všechny požadavky.

Kobercové čtverce firmy Desso - Jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

Kobercové čtverce Desso - Jednoduchá pokládka

Zvýšený komfort, který nabízí kobercové čtverce ve srovnání s hladkými podlahovými krytinami, je všeobecně známý – jsou příjemnější, poskytují jemnost nohám i zádům, vylepšují akustiku a barevně koordinují design. Teď k tomu můžete ještě přidat kobercové dlaždice. Jakožto modulární podlaha rozšiřují tvůrčí možnosti, lehce se s nimi manipuluje, příp. se transportují. Samoležící čtverce společnosti Desso kombinují všechny tyto výhody a zjednodušují celou věc. Instalaci totiž zvládne i dítě. Dílce se nelepší, na zemi drží svou vlastní vahou a rozměrově stabilní zadní konstrukci. Kobercové čtverce jsou tedy volně položené, ale přesto vytváří stálou, jednotnou a protiskluznou podlahu, která je velmi bezpečná. Obrovskou výhodou je také možnost změny uspořádání nebo přesunu čtverců bez velké námahy či zanechávání stop. To je užitečné také ve chvíli, kdy dojde k trvalejšímu znečištění, modul můžete snadno vyjmout a vyčistit odděleně. Poté jej můžete vložit zpět, aniž by se změnil původní vzhled. Podlaha bude zase jako nová.

Desso kobercové čtverce - Výrobce dbající na životní prostředí a udržitelný proces

Stát se světovým lídrem ve výrobě ekologických podlahových krytin. Takový je cíl výkonné firmy Desso. Nejen v oblasti designu je společnost mimořádně kreativní, také co se týče environmentálního povědomí lze zaznamenat jistou progresivní linku. Kreativita a funkčnost by totiž měla jít ruku v ruce. Například Desso má svůj vlastní systém zpětného odběru, který rozebírá staré koberce a recykluje obnovitelné materiály, jež lze znovu použít. Mnoho kolekcí pak tvoří již recyklovaná příze Econyl a do roku 2020 budou všechny výrobky, včetně všech koberců, vyrobené podle zásady od kolébky ke kolébce.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!