Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

DESSO ESSENCE STRIPE JSOU ELEGANTNÍ KOBERCE, KTERÉ HRAJÍ BARVAMI

Kolekce dlaždic koberců Desso Essence Stripe představuje na podlahách lineární vzory a vyrovnané jednotné barvy, které jsou mimořádně vhodné pro kancelářské prostory. Jedná se o moderní a funkční podlahu za velmi výhodnou cenu. Můžete si vybrat z 12 barevných možností. Celá kolekce je v tlumených barvách, mezi kterými převažují šedé, hnědé a modré barvy, které můžete kombinovat s intenzivními barvami, jako je červená, zelená nebo fialová. Zajímavý lineární vzorek se mísí s jakýmkoli kancelářským interiérem, čímž se zvýší estetika místnosti.

Dozvědět se více

Desso Essence Stripe

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 DESSO ESSENCE STRIPE ZA ATRAKTIVNÍ CENU

Velkou výhodou kolekce Desso Essence Stripe je schopnost kombinovat dlaždice s dalšími produkty v této sérii, tj. Essence a Essence Maze, takže je možné vytvořit jedinečný interiér vaší kanceláře. Kromě toho kobercové dlaždice mají univerzální rozměry 50 x 50 cm, díky čemuž dokonale odpovídají velkým prostorům a rozdělením na menší části. Použitelnost třídy 33 pro komerční prostory činí nabízené kobercové dlaždice schopnými vydržet velkou zátěž. Navíc je výjimečná trvanlivost zaručena použitím speciální vrstvy Desso ProBase Polyver®. Stojí za zmínku, že výška rouna je 2,6 mm a celková výška koberce Desso Essence Stripe je 5,5 mm, což zajišťuje příjemnou měkkost během používání. Pokud oceňujete teplo plynoucí z podlahy, jistě si užijete další výhodu kobercových dlaždic z kolekce Desso Essence Stripe, kterou lze snadno položit na podlahové vytápění.

 

BEZPEČNOST A ZODPOVĚDNOST VE VAŠÍ KANCELÁŘI

Výrobce Desso kladl velký důraz na používání modelu Cradle to Cradle® - je odhodlán vytvářet produkty, které napomáhají zdraví a pohodě. Z tohoto certifikátu CRI Green Label plyne, že mělký koberec Desso Essence Stripe byl vytvořen na úrovně emisí těkavých organických sloučenin a chemických látek, které poskytují vyšší úroveň kvality vnitřního vzduchu. Reakce podlahové krytiny na požár je Bfl-s1, tj. nejvyšší třída požadovaná například na únikových cestách.

 

BARVY, KTERÉ INSPIRUJÍ A PŘEDSTAVUJÍ INTERIÉRY S VÝJIMEČNÝM CHARAKTEREM

Uniformní koberce jsou minulostí, nyní se rozhodněte a vytvoříte svůj interiér. Kobercové dlaždice s Desso kolekci Essence Stripe je kombinace dvou odstínů téže barvy, uzavřených v lineárních vzorcích, které můžete kombinovat mezi sebou navzájem a s jinými dlaždicemi Desso Essence. Vytvoření zajímavého barevného pokoje je velmi snadné. Jediná věc, která vás omezuje, je vaše představivost. Každý si najde něco pro sebe. Pro tradicionalisty nabízíme bohaté šedé a odstíny modré, a pro ty, kteří mají rádi extravaganci, červené, zelené a fialové. Kromě estetických důvodů stojí za to dodat, že tyto podlahové krytiny jsou odolné vůči vyblednutí a zbarvení.

 

INSTALACI JE MOŽNO PROVÉST SNADNO A BEZ PROBLÉMŮ

Nemusíte si najmout drahé profesionály nebo koupit specializované nástroje. Desky Desso Essence Stripe poskytují profesionální povrch bez zkušeností, jen postupujte podle pokynů! Můžete začít kdykoli montovat na staré dlaždice, parkety nebo PVC dlaždice, vše, co musíte udělat, je odstranit koberec. Dále se ujistěte, že je povrch vyrovnaný. Řezání podlahové krytiny vyžaduje pouze lichoběžníkový nůž. Spokojenost s dobře provedenou prací je neocenitelná! Kobercové dlaždice nevyžadují lepidlo, takže si můžete po dokončení pokládat hotovou podlahu. Velmi krátká doba montáže je jednou z mnoha výhod koberce.

PARAMETRY DLAŽDIC, KTERÉ JE DĚLAJÍ VÝJIMEČNÝMI

Vedle skvělého vzhledu a barev, kobercové dlaždice z kolekce Desso Essence Stripe zaručují plnou spokojenost už mnoho let. Jejich mimořádná síla znamená, že dlaždice jsou odolné vůči těžkému nábytku, kolečkům a intenzivnímu použití. Jsou prostě vytvořeny pro kancelářské prostory. Rozměrová stabilita a antistatické vlastnosti jsou dalšími důležitými prvky, pro které je rozhodnutí koupit Desso Essence Stripe nejlepší. Kromě toho je podlahová krytina protiskluzová, díky níž poskytuje nejvyšší bezpečnostní normy. Starostlivost o pohodlí na pracovišti je velmi důležité, proto se kobercové dlaždice Desso Essence Stripe vyznačují zvukovou pohltivostí až do 24 dB.

 

BRICOFLOR JE ONLINE OBCHOD SE ZÁRUKOU ATRAKTÍVNÍ CENY

Z pohodlí svého domova vybírejte podlahy, které stojí za to. Změňte kancelář s pomocí profesionálů. Kontaktujte nás a odpovíme na technické a objednávkové a dodací otázky. Rádi vám pomůžeme. Pokud jste již vybrali koberec, stačí nám napsat a požádat o bezplatný vzorek. Nová podlaha bude sloužit vám mnoho let. Pokud jste ještě neudělali konečné rozhodnutí, napište nám a nabídneme vám individuální nabídky a atraktivní cenu. Bezproblémová rekonstrukce vaší kanceláře je na dosah ruky. Vyzkoušejte náš internetový obchod BRICOFLOR a nechte se příjemně překvapit.