Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BALSAN ORIGAMI - MODERNÍ ESTETICKÉ ŘEŠENÍ PRO VAŠE POKOJE

Kobercové dlaždice z kolekce Balsan Origami jsou speciální nabídkou pro vás, pokud jste otevřeni modernímu designu a živým barvám, které lze použít v různých typech pokojů a pro různé účely. Vzhledem k původním polyfunkčním a charakteristickým, dynamickým vytvářením vlny jsou dlaždice Balsan Origami zajímavou možností, zvláště když uvažujete o zařízení kreativního prostoru nebo uměleckého studia.

Dozvědět se více

Balsan Origami

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

FUNKČNÍ PROSTOR, KTERÝ BUDE LÍBIVÝ? S BALSAN ORIGAMI JE TO MOŽNÉ

Série Balsan Origami je nepochybně důkazem kombinace praktického a estetického aspektu použití těchto dlaždic v uspořádání vašeho interiéru. Díky technickým parametrům na velmi vysoké úrovni máte neocenitelnou příležitost využít jejich funkčnost, ale také využít mnoha vizuálních vjemů přírody. Balsan Origami se vyznačuje mimořádně přesně tvarovanou konstrukcí vlny, která zaručuje trvanlivost a odolnost v mnoha faktorech, díky čemuž si můžete po mnoho let vychutnávat dobře vypadající obklady dlaždic.

 

VYSOKÝ KOMFORT DÍKY KOBERCOVÝM DLAŽDICÍM

Když přemýšlíte o technické specifikaci daného produktu, pro které máte specifické očekávání, staráte se především o určitou sadu funkcí, která se stane jistou zárukou kvality, což dokazuje, že jste provedli dobré investiční rozhodnutí. Balsan Origami kobercové dlaždice, které mají vlastnosti, které je umísťují na velmi dobré úrovni použití, jsou zárukou bezpečnosti a pohodlí, bez ohledu na typ prostoru. Antistatická, nízká náchylnost k roztržení a dalším škodám, výborná spolupráce s namontovaným podlahovým vytápěním - to jsou jen některé z mnoha výhod Balsan Origami. Díky odpovídajícím normám a certifikacím, které jsou označeny výrobkem, se nemusíte obávat rizikových skvrn nebo nečistot, protože dlaždice mají speciální ochrannou vrstvu, která usnadňuje jejich údržbu. Jaké další údaje mohou být zahrnuty do příslušných informací o sérii obkladů Balsan Origami týkající se jejich technických údajů? Zde jsou některé příklady: hodnota komfortní třídy 1, 100% polyamidová kompozice, nejvyšší požární odolnost - Bfl-s1, třída použití - 33.

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE, KTEROU ZVLÁDNE KAŽDÝ

S využitím vlastních dovedností a zkušeností budete schopni instalovat koberec Balsan Origami sami. Samozřejmě, s větším prostorem (např. kancelářskou nebo komerční službou, průmyslovou) doporučujeme používat služby nebo podporu odborníků. Nicméně, když si nasadíte osobní koncept a větší intimitu zdobené místnosti, můžete se cítit jako skutečný tvůrce své vlastní umělecké vize. Nezapomeňte však, že správná instalace vyžaduje důkladnou přípravu - zvláště vhodné podmínky pro skladování (teplota a vlhkost v daném místě), ale také druh nástroje potřebného pro správné čistý, hladký a suchý povrch (princip tří kroků).

 

BRICOFLOR – NEJLEPŠÍ MÍSTO PRO NÁKUP KOBERCŮ

Nabídka je k dispozici v obchodě BRICOFLOR, kde najdete i řadu Balsan Origami, zaručující vynikající ceny s maximální spokojeností s kvalitou produktu. Díky speciálním příležitostem, které navrhujeme, by vám neměla uniknout žádná unikátní kolekce kobercových dlaždic. Jedním z atraktivních aspektů je bezesporu fakt, že si můžete vytvořit žádost na vzorky dlaždic zdarma před nákupem, což se promítne do lepšího a přesnějšího rozhodnutí na obou stranách. Abychom plně uspokojili vaše potřeby a požadavky jako klienta, doporučujeme vám vytvořit individuální soubor návrhů založených pouze na vašich doporučeních a očekáváních. Máte mnoho otázek nebo pochybností? Cítíte se nespokojeni s informacemi o produktu? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem - přistupujeme ke každému problému, který zaujmete s velkým zájmem.