Balsan Origami - Originální kobercové čtverce

Kobercové čtverce z kolekce Balsan Origami jsou speciální nabídkou vytvořenou p…

Přečtěte si více
20 / 23 Produkty

Funkční prostor, který se vám bude líbit - Balsan origami kobercové čtverce to dovedou

Série Balsan Origami je nepochybně důkazem kombinace praktického a estetického aspektu použití těchto dlaždic v uspořádání vašeho interiéru. Díky technickým parametrům na velmi vysoké úrovni máte neocenitelnou příležitost využít jejich funkčnost, ale také využít mnoha vizuálních vjemů přírody. Balsan Origami se vyznačuje mimořádně přesně tvarovanou konstrukcí vlny, která zaručuje trvanlivost a odolnost v mnoha faktorech, díky čemuž si můžete po mnoho let vychutnávat dobře vypadající obklady dlaždic.

VYSOKÝ KOMFORT DÍKY KOBERCOVÝM DLAŽDICÍM

Když přemýšlíte o technické specifikaci daného produktu, pro které máte specifické očekávání, staráte se především o určitou sadu funkcí, která se stane jistou zárukou kvality, což dokazuje, že jste provedli dobré investiční rozhodnutí. Balsan Origami kobercové čtverce, které mají vlastnosti, které je umísťují na velmi dobré úrovni použití, jsou zárukou bezpečnosti a pohodlí, bez ohledu na typ prostoru.

Antistatická, nízká náchylnost k roztržení a dalším škodám, výborná spolupráce s namontovaným podlahovým vytápěním - to jsou jen některé z mnoha výhod Balsan Origami. Díky odpovídajícím normám a certifikacím, které jsou označeny výrobkem, se nemusíte obávat rizikových skvrn nebo nečistot, protože kobercové čtverce mají speciální ochrannou vrstvu, která usnadňuje jejich údržbu. Jaké další údaje mohou být zahrnuty do příslušných informací o sérii obkladů Balsan Origami týkající se jejich technických údajů? Zde jsou některé příklady: hodnota komfortní třídy 1, 100% polyamidová kompozice, nejvyšší požární odolnost - Bfl-s1, třída použití - 33.

KOBERCOVÉ ČTVERCE - JEDNODUCHÁ INSTALACE, KTEROU ZVLÁDNE KAŽDÝ

S využitím vlastních dovedností a zkušeností budete schopni instalovat kobercové čtverce Balsan Origami sami. Samozřejmě, s větším prostorem (např. kancelářskou nebo komerční službou, průmyslovou) doporučujeme používat služby nebo podporu odborníků. Nicméně, když si nasadíte osobní koncept a větší intimitu zdobené místnosti, můžete se cítit jako skutečný tvůrce své vlastní umělecké vize. Nezapomeňte však, že správná instalace vyžaduje důkladnou přípravu - zvláště vhodné podmínky pro skladování (teplota a vlhkost v daném místě), ale také druh nástroje potřebného pro správné čistý, hladký a suchý povrch (princip tří kroků).

Výrobce koberců Balsan –  Ochrana životního prostředí nadevše

Nechte se inspirovat výrobou společnosti Balsan, který klade zvláštní důraz na udržitelnost. Balsan se nadále charakterizuje velkém množství různých designů, kterými klade zvláštní důraz na nabídnutí nejvyšší kvality při zachování ekologických výrobních metod. Od roku 1976 je Balsan jedním z průkopníků, kteří se vyznačují udržitelností a ekologickou výrobou. Každá kolekce svítí certifikací GUT seal, která potvrzuje, že jednotlivé kobercové čtverce byly testovány na škodlivé látky i na zdravotní a ekologické aspekty. 

Emisní třída A +, kterou jsou vybaveny všechny kobercové čtverce od Balsanu, potvrzuje ekologickou klasifikaci. V roce 2013 si Balsan stanovila za cíl nevyprodukovat další odpad, proto z produkce těží také zemědělci a zbytky se využívají například jako hnojivo. Balsan Avenue je vybavena protipožární třídou Bfl-s1 a prokazuje se jako samozhášecí, což je samozřejmě velká výhoda, zejména u textilních podlahových krytin. 

Ukázalo se také, že 100% polyamidová příze je obzvláště snadno ošetřitelná a houževnatá. Během celého výrobního procesu přikládá Balsan velký význam zvyšování environmentálního povědomí. Výrobce má integrovaný systém čištění odpadních vod a splňuje kritéria různých environmentálních značek, jako jsou GUT a LEED.

Kobercové čtverce Origami a jejich velikost

Balsan Batik je vyráběn ve velikostech 50 cm x 50 cm. Tyto kobercové čtverce disponují vlastnostmi, které zajišťují dokonalou podlahovou krytinu. A to samozřejmě také zahrnuje inovativní možnost tvorby. Reprezentujte své individuální potřeby a stanovte nové standardy. 

K dispozici je v deseti přírodních a teplých barvách, jako je žulová béžová, stromová kůra hnědá a saze, pro každou chuť existuje něco. Čtvercové koberce, inspirované africkými tkaninami, umožňují, aby se přírodní vlákna pohybovala do každé místnosti. Využijte volné a snadné pokládání! Vy sami rozhodujete, zda monolitický nebo offsetový look! Spolehněte se na technickou kvalitu s koberci s vysokou kvalitou koberce od Balsan Batik.

Vynikající technická kvalita je předpokladem této vynikající podlahové krytiny. Vybaven protipožární třídou Bfl-s1, dostanete podlahu se sníženou hořlavostí, která je také lehká, což znamená, že si můžete tuto estetickou krásu lehce položit bez jakýkoliv větších problémů. Balsan Batik je standardně dodáván s bitumenovou podložkou a má celkovou výšku 5,9 mm. Zvuková vrstva zvuku Sonic Confort se ukazuje jako velký vrchol, který si můžete vybrat místo bitumenového podkladu, abyste dosáhli ještě lepší akustické absorpce. 

Kobercové koberce mají celkovou výšku 9,1 mm a poskytují vám vyšší zvukovou izolaci proti nárazu 35 dB místo standardních 25 dB standardní podložky. Navíc máte dokonce možnost položit Balsan Batik na podlahové vytápění. Mezi speciální vlastnosti této kvality patří také vhodnost pro kolečková křesla a antistatické vlastnosti. Ta zabraňuje poruchám v IT vybavení dokonce i v chladných zimních dnech, zatímco vhodnost kolečkových křesel potvrzuje klasifikaci vhodnosti v komerčních zónách s vysokým provozem.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE BALSAN NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více