BALSAN MEZZO – STYLOVÉ KOBERCOVÉ ČTVERCE PRO VAŠE KANCELÁŘE

Sbírka Balsan Mezzo je jedinečná pro každého, kdo oceňuje eleganci, pohodlí a luxus. Předkl&aa…

Přečtěte si více

KLASIKA JE NADČASOVÁ, MŮŽETE ALE VYBÍRAT Z MNOHA BAREV - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Nepochybnou výhodou kolekce Balsan je široká škála barev, která se široce používá v uspořádání různých typů interiérů. Zároveň musíme připustit, že se jedná o klasické rolety, který díky své univerzálnost vyvažují celou výzdobu. Výběrem vhodných barevných kombinací (sbírka obsahuje paletu tmavě šedé po intenzivní, hluboké odstíny vínové, rozdělených na dvě části), můžete snadno vytvořit správnou podlahu pro váš zajímavý prostor.

Asi dvacet dostupných barev v nabídce, speciální faktury - to je záruka nejen vysoké úrovně rozmanitosti sortimentu, ale také pozornosti ke každému detailu. Spojení trendů, které trvají déle než jen jednu sezónu, je určitě velkým uměním, ale kolekce Balsan Mezzo je důkazem, že je to to nejdůležitější.

VLASTNOSTI, KTERÉ DĚLAJÍ KOBERCOVÉ ČTVERCE VÝJIMEČNÝMI

Každá z dlaždic, která je k dispozici v nabídce předložené kolekce, má rozměry 50x50 cm. Kromě toho se tyto modely vyznačují následujícími technickými údaji - hmotnost je 1040 g / m2, zatímco výška je 4,5 mm. Vlastnosti Balsan Mezzo kobercových dlaždic jsou slibem dlouhodobého, pohodlného použití  vysoké odolnosti vůči různým škodám. Mezi funkce, které poskytuje výrobce jako pevnou záruku kvality produktu, můžeme rozlišit mezi jiné rysy protiskluznosti, antistatickou povahu a nedostatek citlivosti k třepení.

Kromě toho stojí za zmínku, že dlaždice mají třídu pohodlí označenou číslem 3 a třídou použití s ​​číslem 33, což je důkaz jejich certifikovaných profesionálních, vysokých vlastností. Důležitým aspektem je skutečnost, že kobercové dlaždice mají vysoký stupeň odolnosti proti ohni (klasifikace Bfl-s1), což je zárukou bezpečnosti při používání. Citlivost na světlo, tepelný odpor a spolupráce s podlahovým vytápěním jsou dalším důležitým prvkem, který je součástí technických specifikací modelů v této řadě. Díky správně přizpůsobené izolaci proti nárazům a potlačení hluku můžete počítat s naprostým klidem a neocenitelným pohodlím při jejich provozu.

KOBERCOVÉ ČTVERCE - MONTÁŽ BEZ VELKÝCH PROBLÉMŮ

Pro mnoho zákazníků je otázka instalace kobercových dlaždic většinou důvodem k obavám. Vzhledem k nedostatku zkušeností a nejistot týkajících se výkonu tohoto typu práce se často vyskytuje otázka, zda existuje vůbec nějaká možnost samoobsluhy; všechno je skutečně závislé na dovednostech osoby, která podniká takový úkol.

V případě kobercových dlaždic z kolekce Balsan Mezzo se snažíme doporučit odbornou pomoc, obzvláště když víme, že je třeba je instalovat ve velkém prostoru, například v kanceláři nebo výrobě a servisu. Dva významné způsoby uspořádání dlaždic, jsou varianty, které vám umožňují vzít v úvahu vlastní koncepci uspořádání interiéru a především stupeň vaší přípravy na práci. Podívejte se na etapy oprav, mezi nimi i podmínky týkající se skladování desek, aby byla zajištěna řádná skladovací teplota, a také je velmi důležité, aby byl zajištěn povrch, na kterém mají být kobercové čtverce položeny.

Kobercové čtverce pro váš domov

V obytné části se modulární podlaha okouzlí svým teplým vzhledem a příjemným pocitem chůze. Díky široké škále barev mohou být vaše obytné prostory navrženy přesně podle vašich představ. Materiál příze je jemný a měkký a a ucítíte jeho příjemný komfort, jakmile vstanete. Použijte kobercové čtverce pro návrh vašich chodeb, ložnic a obývacích pokojů a budete se cítit jako doma! Textilní dlaždice jsou také vhodné pro alergiky. Kolekce lze snadno vyčistit pomocí vysavače, aby se o vaši podlahu bylo rychle a snadno postaráno!

Kobercové čtverce – Čištění a údržba je velmi jednoduchá

Balsan Desert je produkt šetrný k životnímu prostředí, který má certifikaci GUT seal. To potvrzuje, že kobercové čtverce Balsan byly testovány na škodlivé látky, ekologické a zdravotní aspekty. Věděli jste také, že starý mýtus, že textilní potahy nejsou vhodné pro alergiky, byl vyvrácen řadou studií? Naopak, kobercové čtverce zajišťují mnohem lepší kvalitu ovzduší, zejména v obytných oblastech. 

Tyto pozitivní vlastnosti kobercových čtverců můžete zachovat díky pravidelnému úklidu. Prach snadno vysávejte jednou nebo dvakrát týdně pomocí vysavače. Doporučujeme věnovat zvláštní pozornost oblastem, které nejsou okamžitě patrné, jako jsou prostory pod postelemi nebo křesly. Tato kolekce dokonale splňuje všechny požadavky. Dopřejte svým pokojům nové, svěží prostředí, které vám slibuje kvalitu a řadu výhod!

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA ESHOPU BRICOFLOR

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více