KOBERCOVÉ ČTVERCE BALSAN CITY – TO NEJLEPŠÍ DO VAŠEHO DOMU

Balsan kobercové čtverce se vyznačují prvotřídní kvalitou. Jedná se o francouzskou…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Kobercové čtverce Balsan City - Koberce do obytných prostor

Díky své vlastní hmotnosti 3795 g / m² se lepí na podlahu bez potřeby dalšího materiálu. Balsan City poskytuje ideální podlahy, zejména v obytných prostorech. Například v dětském pokoji, v ložnici nebo v soukromé kanceláři je tato kolekce ideální. Čtvercové koberce Balsan vyrobené ze 100% polypropylenu jsou vybaveny třídou použití 22, což tuto klasifikaci ještě více potvrzuje.

Kobercové čtverce a jejich rozmanitý vzhled -  Praktické čtvercové koberce od firmy Balsan

Balsan City je jednobarevná smyčková tkanina, která je k dispozici v 10 zcela nových, studených a teplých barvách. Zaručeně najdete to, co se vám líbí. Využijte skutečnou výhodu této praktické instalační varianty a navrhněte si své pokoje s úplně novým, svěžím nádechem. 

Dopřejte svým pokojům individuální charakter. Máte dokonce možnost kombinovat barvy, protože všechny kobercové čtverce jsou ve stejné velikosti. Tato kolekce je standardně vybavena bitumenovou podložkou. Tím se vytvoří výška 5,8 mm, což zajišťuje příjemné pohodlí při chůzi. Smyslná červená barva Balsan City, “580‘‘, dává vašim pokojům zřetelné teplo, což se doporučuje například v soukromé ložnici. 

Vyrovnejte stresující každodenní život v kanceláři s teplou, útulnou hnědou z Balsanu 630, která zaručeně vytvoří svěží atmosféru. Využijte výhodu síly řezu, abyste mohli kobercové čtverce Balsan přizpůsobit jakékoliv velikosti místnosti. Tím se zabrání roztřepení okrajů při řezání.

Kobercové čtverce Balsan a jejich úklid

Už vás nebaví obětovat svůj volný čas pro neustálé čištění? Dráždí vás prach, který se neustále vznáší ve vzduchu? Máme pro vás inovativní řešení: kobercové čtverce Balsan! Výrobce přikládá zvláštní význam výrobě ekologicky certifikovaných podlahových krytin s moderním designem s antialergickým ochranným povrchem proti roztočům a jiným bakteriím. 

Balsan také praktikuje proces zpracování materiálů, aby zajistil, že zdroje a energie jsou využívány co nejefektivněji. Za účelem dalšího rozvoje hygieny vytvořila francouzská společnost technologii SilverCare, která zabraňuje uhnízdění bakterií a roztočů v koberci. To vám zaručuje trvalou ochranu. 

Kromě toho si můžete vychutnat výhodu lepší kvality vnitřního vzduchu díky textilní podlahové krytině. Na rozdíl od alternativních podlahových krytin se prach, který se vznáší ve vzduchu, usazuje na povrchu kobercových dlaždic, ale poté se dá snadno odstranit pomocí vysavače

KOLEKCE CITY – KOBERCOVÉ DLAŽDICE PRO MODERNÍ APARTMÁNY

Tato moderní a praktická kolekce je levnou a vhodnou variantou pro použití v jakékoli místnosti s omezeným pohybem ve vašem domě nebo bytě. Vyberte si jednu z osmi klasických a tlumených barev nebo kombinujte prvky k vytvoření kompozice ve formě multi-barevné šachovnice nebo ve tvaru kosočtverce. Toto je série pro kreativní lidi, kteří oceňují eleganci a nemají rádi nadměrné experimenty s formou. Dostaňte hosty a vychutnejte si kvalitu ve svém domě tím, že vyberete City kobercové dlaždice navržené společností Balsan.

PROČ INVESTOVAT DO BALSAN CITY

Koberec má také tu výhodu, že může snadno udržet čistý povrch. V případě skvrn jsou populární čističe koberců dostatečné k odstranění skvrn. U tohoto typu rouna doporučujeme použít plochou trysku vysavače, což účinně odstraňuje prach a tuhé znečištění. Pro optimální výsledky by mělo být vysávání prováděno jednou nebo dvakrát týdně. Navíc, pokud je to nutné, jednou za rok by mělo být použito čištění tlakovou hadicí, která odstraňuje hluboké nečistoty. Ihned po je vhodné udržet konstantní teplotu v místnosti, aby se zabránilo tepelnému šoku, což může oslabit strukturu panelu a měnit jeho vlastnosti.

Bitumen je tepelně vodivý, ale nevede elektřinu, proto je ideální jako podšívka. Tato podlaha splňuje všechny požadavky na stupeň světlostálosti 5-6 / 8 v souladu se zkušebními metodami uvedenými v EN ISO 105-B02. Vystaveny světlu textilních materiálů, které jsou náchylné k vyblednutí a šedivění, ale s použitím vysoce kvalitní barvy, po několika letech používání nebudete pozorovat významný rozdíl. Vychutnejte si velkou trvanlivost a oceníte kvalitu garantovanou Balsanem i po letech. Osoby, které oceňují bezpečnost, by měly být také spokojeny s nízkou hořlavostí. Vysoká ochrana proti ohni snižuje náchylnost k zapálení a omezuje šíření požáru v případě požáru.

VYBERTE VHODNÝ KOBEREC PRO VAŠE POTŘEBY

Tato podlahová krytina by neměla být používána v kancelářských a obchodních prostorech, jako jsou obchody, výstavní prostory a kanceláře. Tyto prostory jsou charakterizovány větším frekventovaností a podlaha by měla mít větší pevnost nebo být ve formě dlaždic. Podložka by také neměla být umístěna na místech s vysokou vlhkostí, protože absorbuje vlhko.

Nedoporučujeme ji také používat jako základ pro kancelářskou židli s kolečky. Použitý kobercový čtverec není dostatečně tvrdý a postupně se deformuje pod vahou kancelářské židle, což zanechá známky po delším používání. Pokud hledáte podlahové dlaždice nebo průmyslové nebo kancelářské podlahy se zvýšenou trvanlivostí, podívejte se do ostatních kategorií v našem obchodě a najdete vše, co potřebujete.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více