VORWERK HERMELIN KOBERCE – LUXUS A KVALITA

Koberce Vorwerk Hermelin Vás přesvědčí nejen svým jedinečným vzhledem, ale také kvalito…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Zde a tam vyniká dekorace v slunečně žluté a „bohaté růži“, která dává místnosti moderní atmosféru a také nabízí extravagantní styl. Pokládka koberce Vorwerk Hermelin je možná s užitkovou třídou 22, zejména v soukromé domácnosti s běžně navštěvovanou veřejnou návštěvou. Dokonce i pro vysoké zatížení domácí kanceláře je tato pletená látka vyrobena tak, aby odolala například invalidnímu vozíku. Odpovídající pohodlí s pěkným vzhledem je bohužel málokdy normou, ovšem pro Vorwerk Hermelin to platí, protože může být použit v kombinaci s podlahovým vytápěním. Budete si moci vychutnávat chladnou sezónu s domácím teplem ve svém domě. Koberec nabízí bezpečný a spolehlivý základ, zda pro dětský pokoj, halu, hobby místnost, domácí kancelář, Hermelin dá každému pokoji nový vzhled pro své sypké měkké ozdoby.

 

KOBERCE VORWERK – ODBORNÉ ZNALOSTI OSVĚDČENÉ 130 LETY PRÁCE

„Propracovanost, tvořivost a inteligence“, to je to, co charakterizuje Vorwerk GmbH, výjimečná kvalita Vorwerk koberců a originální design jsou vytvořeny v úzké spolupráci s bytovými architekty a umělci skupin, takže nové kolekce vždy dokáží přijít s něčím zajímavým, co se na trhu ještě ani neobjevuje a co bude skutečným hitem. Jednou z těchto trvalých oblíbených je sbírka Fascination, která uchvátila spotřebitele po čtvrtinu století. Kvalitní Vorwerk Hermelin z této kolekce vyniká svou technickou všestranností a to se odráží v estetické atmosféře místnosti. Vysoce kvalitní příze ze 100% polyamidu 6.6 je obzvláště elasticky pružná a má značnou kvalitu povrchu, to vám pomůže odstranit skvrny snadno, protože nejsou absorbovány do koberce. Užijte si nejjednodušší manipulaci a každodenní použitelnost. Textilní „záda“ se skládají ze supertextu Texback®, technologie umožňuje rozměrovou stabilitu, která je snížena v běžném textilním podkladu. Zvláště v oblasti schodů, na které vzniká při každé procházce dynamický tlak, je zapotřebí tohoto těsného uchycení. Zajistěte si bezpečný a uvolněný pocit doma. Koberec také můžete využít v kombinaci s podlahovým vytápěním. Využijte této možnosti a vychutnejte si načechraný pocit domova během chladné sezóny.

 

ŽIJTE VYROVNANÝ ŽIVOT S KOBERCI VORWERK

Chcete si užít váš koberec se vším všudy? Většina prodejců se bohužel zaobírá pouze možnostmi nákupu a prodeje. Sotva se jedná o ekologické dopady nebo opatření pro spotřebitele. Pokud jste jedním z těch lidí, kteří se mohou podívat na vlastní čtyři stěny, budete mít zájem i o to, jaký druh výroby prodejce provádí. Tradiční společnost Vorwerk Koberce představuje zvláštní podnikovou filozofii, která přesahuje konvenční úsilí. Certifikát Green Label Plus a GuT jsou známými mezinárodními značkami od renomovaných environmentálních institutů, které nezávisle provádějí neustálé kontroly koberců. Tyto ověřovací značky vytvářejí příjemnou transparentnost pro spotřebitele a chrání kvalitu z hlediska ekologické a sociální odpovědnosti. Vynikající eko-profil společnosti Vorwerk je tak znovu a znovu potvrzován a jednohlasně odráží etikety "Eco Balance" a "Life Balance" představené společností Vorwerk, které jsou symbolizovány čerstvým zeleným listem.

 

KOBERCE VORWERK HERMELIN – JEDINEČNÁ MOŽNOST OBJEDNÁNÍ NA STRÁNKÁCH BRICOFLOR

Rozhodli jste se o kvalitě Hermelinu od Vorwerku? Tyto koberce jsou k dispozici v obchodě BRICOFLOR pouze za zaručenou nejlepší cenu! Využijte této nabídky a využijte vynikající služby zákazníkům nabízené pouze společností BRICOFLOR. Nejste si jisti, zda koberec splňuje vaše požadavky a vaše přání? Požádejte o vzorky svého oblíbeného koberce zdarma a rozhodněte se pouze pro své absolutní číslo jedna. Objednejte si nový koberec z Vorwerku bez dalších komplikací a využijte výhody renovace BRICOFLORu!

Plus icon Přečtěte si více