Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

VORWERK FORMA KOBERCE - NOVÝ FORMÁT V PROJEKČNÍCH KOLEKCÍCH

Máte rádi bohaté vzácné barvy a příjemný pružný pocit? Nová generace Vorwerk Forma Projection Riege může být víc než jen vizuální krása. Tato sbírka je dostatečně silná pro obchodní sektor a opakovaně dokazuje její extrémní trvanlivost v každé situaci. Koberec Forma od tradiční společnosti Hammern Vorwerk je ideální řešení do každého prostoru.

Dozvědět se více

Vorwerk Forma

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Kvalita je k dispozici v 28 univerzálních dekorech. Barevná paleta svítí v mnoha barvách, jako jsou korály, hrachová zelená, tyrkysová, jasná aqua, ostružinová a staré růže, dokonce i jemné odstíny, jako je světle šedá, přírodní hedvábí, béžová. Paleta barev je doplněna zmenšenou bílou a černou barvou. Osvěžte se v bohatých barvách s všívanou kobercovou kvalitou. Tyto koberce mohou být nádherně kombinovány a doplněny designy Forma Design firmy Vorwerk. Tento formát je určen pro vysoce frekventované oblasti, jako jsou schodiště a vchody, chodby a udělá dobrý dojem a prokazuje svoji spolehlivost. Jeho moderní design může být kombinován s mnoha styly nábytku. Díky širokému výběru se vám bude hodit do každého prostoru a pomůže vám rozbít někdy až příliš stereotypní výzdobu pokojů.

 

VORWERK FORMA: VHODNOST PRO KAŽDÝ PROSTOR

Vorwerk Forma je také vhodný pro vysoce frekventovanou oblast objektů s užitkovou třídou 33. Trvalé používání koleček křesel nemůže poškodit zařízení Vorwerk koberce. Dokonce i na komerčních schodištích může být koberec položen. Takže může ležet kdekoliv chcete. Zda v moderní hale, hotelových chodbách, vchodech, prodejnách či výstavních sálech, dětských pokojích, kancelářích - tento seznam by mohl být veden do nekonečna. Vaše možnosti jsou nevyčerpatelné. Buďte inspirováni inspirativními návrhy. Koberce jsou podrobeny přísným kontrolám, pokud mají být použity ve veřejných prostorách. To začíná zvláštní robustností a trvanlivostí pleteniny a končí se specifickou třídou požáru. Všechny tyto požadavky ve více než spravedlivé formě.

 

TECHNICKÁ KVALITA, KTERÁ PŘESVĚDČÍ

Zlepšení kvality se projevuje nejen v kvalitě materiálů, ale také v technických vlastnostech, které jsou neviditelné. Znáte nepříjemný pocit, když dostanete malý elektrický šok? Nebo se někdy obáváte požáru? Zejména v obchodním sektoru je při vývoji podlahových krytin nezbytné technické know-how. Vorwerk Forma získala 130 let zkušeností v oblasti výroby, aby se stala prvotřídním kobercem. Koberec Vorwerk má speciální textilní podklad, zadní systém kontraktu texback®. Tato inovace firmy Vorwerk vytváří rozměrovou stabilitu, která zaručuje bezpečné uchopení a stabilitu, a to i přes dynamický tlak a těžké náklady. Vorwerk Forma se vyznačuje požární třídou CFL-S1, nabízí spolehlivou ochranu a bezpečnost před nebezpečím požáru. V otevřených kancelářích nebo v jiných místnostech s elektrickým zařízením nebo třením rychle pro nabíjení koberců, které jsou následně vypouštěny nepříjemné. Díky Formě už neexistují žádné nepříjemné " kontakty". Koberec bezpečně rozptýlí elektrické náboje. Zahrajte si v bezpečí a vyberte technicky pokročilou kvalitu koberce.

 

VORWERK FORMA: KVALITA KOBERCŮ JDE STÁLE VPŘED

Firma Vorwerk sleduje zvláštní program, který také pozoruje časově náročné dopady na životní prostředí a lidské bytosti. Jste-li člověk, který může hledět za jeho vlastní stěny, budete zvlášť potěšení. Kromě certifikátu Green Label Plus a značky GUT Sigle je Vorwerk o krok napřed svým vlastním konceptem Life Balance. Tyto zkušební těsnění potvrzují ekologický koncept a zajišťují jasnost a průhlednost. Koberec z Vorwerku je zvláště vhodný pro alergiky a testuje se na částicové a škodlivé látky. Lidé s astmatem, alergiemi a onemocněním dýchacích cest mají prospěch z lepšího vnitřního vzduchu. Vorwerk Forma redukuje jemný prach o polovinu. To dokazují nezávislé studie ve více než 100 domácnostech. Vzhledem k povaze struktury textilních škodlivých částic jsou zachyceny a mohou být později snadno odstraněny. Vorwerk má zájem spojit udržitelnost, sociální a ekonomické aspekty se všemi jeho činnostmi.

 

OBJEDNÁVEJTE VORWERK FORMA NA STRÁNKÁCH BRICOFLOR

Chcete spolehlivou značku kvality koberců, která není přehnaná? BRICOFLOR nabízí záruku nejlepší ceny na koberci Vorwerk Forma. Získejte spolehlivou kvalitu značky a objednávejte nové podlahy z domova. Nejste si jisti, jak funguje určité zbarvení? Požádejte o vzorky zdarma a porovnejte různé verze, dokud nenajdete to, co hledáte. Další otázky nebo výpočty vám příslušně zajišťuje servisní tým společnosti BRICOFLOR. Diskutujte vše s pomocí bezplatné služby zpětného volání a získávejte odborné rady.