Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

VORWERK FORMA DESIGN KOBERCE - NOVÝ TALENT V NOVÉ SBÍRCE

Designový koberec Vorwerk Forma Design od tradiční společnosti Hamelin je sametový a dodatečně potištěný design velur. Čtyřicet barevných kompozic je prezentováno v sedmi integrovaných provedeních, které lze velmi dobře kombinovat s Vorwerk Forma. Klasické vzory jsou vybaveny vysoce kvalitními velkými vzory, které se liší barvou a velikostí - stejně jako extravagantní modely, které Vás nechají cítit se jako v přírodě.

Dozvědět se více

Vorwerk Forma Design

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Najdete zde dvoubarevné, přerušované čáry, jako jsou listy, svěží akvarel, který je rájem pro každé oko nebo vzrušující vzory v různých barvách. Na povrch jemné vlny substrátu je použita zářivá modrá, tmavý antracit s dojmem ledovce, šedé body a sada tmavě šedá skvrnitá, plus čerstvé jarní zeleně. Malé tečky jsou blízko sebe a tvoří síť, která je nerozeznatelná. Kamenná šedá je kříženec s nejjasnějšími béžovými tečkami, stříbrem s zelenými tečkami kukuřice. Poslední skupina připomíná medové barvy. Zažijte módní design výjimečného kvalitního koberce. Zvláštní trvanlivost kvality  koberce Vorwerk umožňuje pokládku v široké škále aplikací. Vorwerk Forma Design je vybaven pro sektor vysoce frekventovaných objektů - dokonce i na schodištích a vchodech, snižuje jemnou postavu a prokazuje svou spolehlivost. Jeho moderní design může být kombinován s mnoha styly nábytku. Se třemi atraktivními vzory a svěžím výběrem barev vám leží nový svět u nohou.

 

TECHNICKÉ CHARAKTERISTKY KOBERCE VORWERK

V průběhu technického vývoje a zlepšování kvality se Forma Design stal kobercem nejvyšší třídy. Je dokonce vhodný pro vysoce frekventovanou oblast objektů s užitnou třídou 33. Neustálé používání koleček křesel nemůže poškodit pletenou tkaninu. Dokonce i na schodech lze instalovat Vorwerk Forma Design. Můžete jej připojit kdekoli chcete! Ať už je to moderní lobby, hotelové chodby, vstupní prostory, prodejní nebo výstavní prostory, dětské pokoje, otevřená kancelář - tento seznam může pokračovat neomezeně. Vaše možnosti jsou nevyčerpatelné. Buďte inspirováni inspirativními návrhy. Koberce Vorwerk jsou podrobeny přísným kontrolám, pokud mají být použity ve veřejných prostorech. To začíná zvláštní robustností a trvanlivostí pleteniny a končí se specifickou třídou nehořlavosti. Forma Design má speciální textilní podklad, zadní systém kontraktu texback®. Tato inovace firmy Vorwerk vytváří rozměrovou stabilitu, která zaručuje bezpečné uchopení a stabilitu, a to i přes dynamické rozsahy tlaku a těžké náklady. Podlaha je protipožární s třídou požáru Cfl-S1, poskytuje spolehlivou ochranu a bezpečnost před nebezpečím požáru. Díky tvarovému designu nedochází k nepříjemným "vzrušujícím kontaktům". Koberec bezpečně rozptýlí elektrické náboje. Hrajte si v bezpečí a rozhodněte se pro kvalitu koberců, která je zároveň technicky zralá konstrukce.

VORWERK FORMA DESIGN - VNĚJŠÍ A NEZÁVISLÝ: UDRŽITELNOST A KVALITA

Podniková etika Vorwerku sleduje speciální program, který také zohledňuje zdlouhavé účinky. Jste-li člověk, který může hledět za jeho vlastní stěny, budete zvlášť potěšení. Kromě certifikátu Green Label Plus a značky GUT Sigle je Vorwerk o krok napřed svým vlastním konceptem Life Balance. Tyto zkušební postupy potvrzují ekologický koncept a zajišťují jasnost a průhlednost. Koberce z Vorwerku jsou zvláště vhodné pro alergiky a jsou testovány na částice a škodlivé látky. Lidé s astmatem, alergiemi a onemocněním dýchacích cest mají prospěch z lepšího vnitřního vzduchu a mohou konečně znovu dýchat. Vorwerk Forma Design snižuje jemný prach o polovinu díky otevřené konstrukci. To dokazují nezávislé studie ve více než 100 domácnostech. Vzhledem k povaze struktury textilních škodlivých částic jsou zachyceny a mohou být snadno odstraněny později. Vorwerk se zajímá o spojení udržitelnosti, sociálních a ekonomických aspektů a sladí všechny své aktivity s tímto mottem.

 

OBJEDNÁVEJTE KOBERCE FORMA DESIGN V BRICOFLORU

Chcete nabídku, co vás přesvědčí? BRICOFLOR nabízí velur koberec Vorwerk Forma Design pouze za nejlepší cenu! Získejte spolehlivou kvalitu značky, která není příliš drahá a jednoduše si objednejte novou podlahu z domova. Udělejte si čas procházet různorodou nebídku tradiční německé společnosti Vorwerk. Nejste si jisti, jak funguje barvení a tištěný design? Zeptejte se na bezplatné vzorky koberců a porovnejte různé verze, dokud nenajdete to, co hledáte. Další otázky nebo výpočty vám příslušně zajišťuje servisní tým společnosti BRICOFLOR. Diskutujte vše detailně s pomocí bezplatného zpětného volání a získávejte odborné rady.