Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

KOBERCE VORWERK CAMPUS – KDYŽ SE SLOUČÍ KVALITA S KRÁSOU

Sen o koberci, který vytváří novou atmosféru ve vašich prostorách? Který vás inspiruje a na který se můžete dlouho spolehnout? Nebo hledáte vzrušující vizuální zážitek, který můžete sledovat každý den bez toho, aniž by vás omrzel? Pak byste se měli soustředit na různé verze kvality Vorwerk Campus z kolekce od firmy Vorwerk. Zajistěte si zvláštní výběr barev a mimořádnou stimulační strukturu smyčkové a lesklé příze.

Dozvědět se více

Vorwerk Campus

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

Elegantní dvoubarevný povrch lehce připomíná lesklou kůži plazů, ale také má vysokou pevnost a přizpůsobivost. Jednotlivé smyčky jsou protkány vysoce kvalitní přízou a oddělují jednotlivé smyčky oddílů od sebe a dávají tak koberci zvláštní důraz. Tato strukturování jsou zajímavá a vytváří vzrušující hloubku tím, že kontrastuje povzbuzující barvy, které okamžitě zaujmou každého pozorovatele. Rozmanitá volba barev v kvalitě Vorwerk Campus může, jak je požadováno, způsobit uzemnění nebo záměrné zdůraznění. Barvy se pohybují od čisté modré s leskem bronzu, měkké zelené vápno s lesklou přízou z přírodního hedvábí, až po přírodní hedvábí zdobené zlatým leskem příze. Pletená látka je díky svému vzhledu do značné míry schopná skrýt nečistoty.

 

TRADICE VORWERK S JEDINEČNÝMI VLASTNOSTMI

V průběhu technického vývoje a zlepšování kvality se Campus stal kobercem nejvyšší třídy. Je dokonce vhodný pro vysoce frekventovanou oblast objektů s užitnou třídou 33. Neustálé používání koleček křesel nemůže poškodit pletenou tkaninu. Dokonce i na schodech lze instalovat Vorwerk Campus. Můžete jej připojit kdekoli chcete! Ať už je to moderní lobby, hotelové chodby, vstupní prostory, prodejní nebo výstavní prostory, dětské pokoje, otevřená kancelář - tento seznam může pokračovat neomezeně. Vaše možnosti jsou nevyčerpatelné. Buďte inspirováni inspirativními návrhy. Koberce Vorwerk jsou podrobeny přísným kontrolám, pokud mají být použity ve veřejných prostorech. To začíná zvláštní robustností a trvanlivostí pleteniny a končí se specifickou třídou nehořlavosti. Campus má speciální textilní podklad, zadní systém kontraktu texback®. Tato inovace firmy Vorwerk vytváří rozměrovou stabilitu, která zaručuje bezpečné uchopení a stabilitu, a to i přes dynamické rozsahy tlaku a těžké náklady. Podlaha je protipožární s třídou požáru Cfl-S1, poskytuje spolehlivou ochranu a bezpečnost před nebezpečím požáru. Díky tvarovému designu nedochází k nepříjemným "vzrušujícím kontaktům". Koberec bezpečně rozptýlí elektrické náboje. Hrajte si v bezpečí a rozhodněte se pro kvalitu koberců, která je zároveň technicky zralá konstrukce.

 

VORWERK CAMPUS DO KTERÉHOKOLIV PROSTORU

Podniková etika Vorwerku sleduje speciální program, který také zohledňuje zdlouhavé účinky. Jste-li člověk, který může hledět za jeho vlastní stěny, budete zvlášť potěšení. Kromě certifikátu Green Label Plus a značky GUT Sigle je Vorwerk o krok napřed svým vlastním konceptem Life Balance. Tyto zkušební postupy potvrzují ekologický koncept a zajišťují jasnost a průhlednost. Koberce z Vorwerku jsou zvláště vhodné pro alergiky a jsou testovány na částice a škodlivé látky. Lidé s astmatem, alergiemi a onemocněním dýchacích cest mají prospěch z lepšího vnitřního vzduchu a mohou konečně znovu dýchat. Vorwerk Campus snižuje jemný prach o polovinu díky otevřené konstrukci. To dokazují nezávislé studie ve více než 100 domácnostech. Vzhledem k povaze struktury textilních škodlivých částic jsou zachyceny a mohou být snadno odstraněny později. Vorwerk se zajímá o spojení udržitelnosti, sociálních a ekonomických aspektů a sladí všechny své aktivity s tímto mottem.

 

OBJEDNÁVEJTE KOBERCE VORWERK CAMPUS V BRICOFLORU

Chcete nabídku, co vás přesvědčí? BRICOFLOR nabízí velur koberec Vorwerk Campus pouze za nejlepší cenu! Získejte spolehlivou kvalitu značky, která není příliš drahá a jednoduše si objednejte novou podlahu z domova. Udělejte si čas procházet různorodou nebídku tradiční německé společnosti Vorwerk. Nejste si jisti, jak funguje barvení a tištěný design? Zeptejte se na bezplatné vzorky koberců a porovnejte různé verze, dokud nenajdete to, co hledáte. Další otázky nebo výpočty vám příslušně zajišťuje servisní tým společnosti BRICOFLOR. Diskutujte vše detailně s pomocí bezplatného zpětného volání a získávejte odborné rady.