Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Garance nejlepší ceny
Vzorky zdarma
Forbo

Koberec

Forbo Flotex Linear Stratus "242011 Leather"


 • Vhodný pro alergiky

 • Užitná třída 33

 • Nejvyšší trvanlivost

 • Vhodnost použití podlahového vytápění

1 209,00 Kč za m²
odpovídá
2 418,00 Kč
za běžný metr
Vč. DPH
Cena doručení: 900 Kč za objednávku
Doba doručení: Teppichboden_forbo
Celková cena2 418,00 Kč
 • Minimální velikost objednávky 5 běžný metr = 12 090,00 Kč
Přednosti produktu
 • Antistatický produkt
  Antistatický produkt
 • DS
  DS
 • Vhodné pro podlahové vytápění
  Vhodné pro podlahové vytápění
 • Vhodné pro kolečkové židle (domácí použití)
  Vhodné pro kolečkové židle (domácí použití)
 • Snížení nárazového hluku
  Snížení nárazového hluku
 • NK 33
  NK 33
 • Označení CE
  Označení CE
 • Bfl-s1
  Bfl-s1
Forbo Flotex Linear Stratus "242011 Leather"

Odolnost, pohodlí a prvotřídní kvalita - to kombinuje kolekce Flotex Linear od společnosti Forbo, která nabízí přímočarost a geometrii v textilní podobě pro každou oblast a přesvědčuje řadou výhod díky opotřebovací vrstvě vyrobené z nejjemnějších nylonových vláken. Textilní koberce, které jsou k dispozici ve třech různých vzorech, nabízejí různé možnosti designu pro každý vkus. Díky vysoké odolnosti je koberec Flotex extrémně odolnou podlahovou krytinou, která si udržuje atraktivní vzhled i po letech používání. Abychom Vám mohli nabídnout příjemnou a tichou životní atmosféru, má koberec zvukovou izolaci 19 dB. Proto je Flotex zvláště vhodný pro použití v kanceláři a v celé řadě vzdělávacích institucí.

Instalace může být provedena na jakýkoli podklad, který je připraven k instalaci, přičemž musí být pevný, stabilní, trvale suchý a rovný. V některých oblastech je třeba věnovat pozornost také podélnému směru hlavních „dopravních“ tras. Jak pokládka, tak i péče o textilní koberce jsou spojeny s malým úsilím. Díky voděodolné podložce podlahové krytiny můžete také provádět mechanické mokré čištění s následným rychlým sušením.

Ověnčeny užitnou třídou 33 - nejvyšší užitnou třídou ve komerční oblasti - výrobky Flotex jsou vhodné pro pokládku v široké škále oblastí, včetně silně frekventované komerční oblasti. Vzhledem k tomu, že textilní podlaha odolává pravidelným účinkům kolečkových židlí i v obchodě, je vhodná pro pokládku v kancelářských prostorech. Abyste v chladných měsících zabránili chladu, lze textilní podlahovou krytinu snadno kombinovat s podlahovým vytápěním na bázi horké vody.

Forbo se stará o Vaši osobní bezpečnost. Proto má zboží Flotex prvotřídní chování při požáru v souladu s protipožární třídou Bfl-s1 a také antistatickou povrchovou úpravu, takže podlahovou krytinou je zabráněno elektrostatickému nabíjení. I když je mokrý, textilní koberec přesvědčí neklouzavým povrchem. To výrazně usnadňuje čištění za provozu.

Kromě toho výrobky z řady Flotex - vyrobené z obnovitelných zdrojů energie a recyklačního procentuálního podílu až 20% - vykazují prvotřídní hodnoty udržitelnosti a neobsahují žádné pochybné složky. Díky speciální konstrukci rouna jsou jemný prach a alergeny účinně vázány na povrch a lze je odstranit s malým úsilím. Výsledkem je, že tento textilní koberec splňuje přísné požadavky British Allergy Foundation, která měří vhodnost určitých produktů pro alergiky.

Informace o produktu
Properties
Podložení
Vinylové podložení
Vzhled
Vzorovaný
Povrch
Velur
Celková hmotnost
1800 g/m²
Dostupná šířka
2 m
Hmotnost vlákna
250 g/m²
Celková tloušťka
4,3 mm
Použití
Komerční
Tepelný odpor
≤ 0,048 m²K/W
Podlahové vytápění
Vhodný
Použití
Komerční
Zvuková izolace
20 dB
Materiálové složení
100 % Nylon
Délka role
30 m
Barevná stálost
≥ 6
Rozměrová stálost
< 0,2 %
Materiál vlákna
100% Nylon 6.6

Osobně se o Vás postaráme!

Náš kompetentní BRICOFLOR team Vám rád poradí s Vaším projektem a pomůže Vám s hladkým procesem až po úspěšný nákup. 

+420 608 900 010
Po – Pá: 8-17 hodin

Moritz Linden
Konzultant