Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

FORBO IMPRESSA – BIOPODLAHY S DŘEVĚNÝM VZHLEDEM PRO VAŠE STAVEBNÍ PROJEKTY

Objevte přírodní designové podlahy Forbo Impressa a zjistěte, jak pomocí ekologicky šetrných materiálů a výrobních technik můžete najít organickou podlahu, která je vhodná pro naše životní prostředí a má pozitivní vliv na vaše vlastní zdraví. Skládá se z 85% z obnovitelných zdrojů, z nichž většina rychle roste, mezinárodní společnost nabízí linoleum na lněném oleji, pryskyřici, dřevěné mouce, vápenci a pigmentech, které jsou vysoce kvalitní, robustní a esteticky příjemné.

Dozvědět se více

Forbo Impressa

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

S třídami použití 23 a 34 obdržíte organickou podlahu, kterou můžete použít jak v obytném prostoru, tak v oblasti objektu. Ozdobte svůj domov elegantním a rozmanitým dřevem a ozdobte si chodby, obývací pokoj nebo ložnici. Můžete také využít kolekci v kancelářských komplexech nebo školách, kde můžete těžit z bezkonkurenční kombinace estetiky a výhod.

 

VYTVOŘTE ZAJÍMAVÉ POKOJE S ELEGANTNÍ PODLAHOU

Kolekce podlah z přírodního designu značky Forbo je k dispozici v celkem 15 variantách, které jsou požadovanými podlahami v designu různých druhů dřeva. Díky nejmodernějším tiskovým technikám napodobuje ekologická podlaha mimořádně autentické zrnko pravého dřeva a je k dispozici v široké škále barev. Například, vraťte se k šedavému modelu s produktem Forbo Impressa Silver Fine Oak, získejte béžová prkna se severskou borovicí, ozdobte své obytné prostory v teplém odstínu hnědé barvy Pure Natural Oak nebo objevte načervenalý efekt designu Red Cherry. Pro ty, kteří mají rádi poněkud tmavší barvy, můžete také najít produkty v černé barvě, například barvení Dark Zebrano. Vyberte si mezi těmito nebo mnoha jinými návrhy, pokud byste chtěli koupit Forbo Impressa. Ať už dub, borovice, buk, třešeň nebo ořech, zde najdete obrovský výběr různých optik.

 

K dispozici ve velikosti 100 x 25 cm, výrobky z kolekce také představují prodloužená prkna, která činí design vaší dřevěné podlahy obzvláště realistickou. V neposlední řadě je to zajištěno stálostí světla 6, což zajišťuje zachování a autentičnost barev i při dlouhodobém osvětlení slunečním zářením.

 

BIOPODLAHY S VYNIKAJÍCÍMI TECHNICKÝMI VLASTNOSTMI

Kromě estetického vzhledu a vysoké hodnoty světelné stálosti výrobku přesvědčuje ekologická podlaha Forbo Impressa mnoho dalšími vynikajícími vlastnostmi. Kromě již zmíněné užitné třídy je podlaha s přírodním designem vhodná pro kolečka pro židle typu W a má nízké zbytkové tlakové chování, což zajišťuje, že nábytek, pokud vůbec nějaký, zanechává jen velmi malé stopy. Kromě toho se hluk snižuje materiálem o cca 5 dB a může být doplněn dalšími výrobky pro izolaci kročejového hluku. Materiál je zcela odproštěn od PVC, změkčovadel nebo syntetického kaučuku a má přirozenou odolnost vůči bakteriím nebo jiným mikroorganismům. Pro své nízkoemisní atributy byl také oceněn ekoznačkou "Modrý anděl". S tepelnou odolností 0,014 m² K / W je organická podlaha vhodná i pro kombinaci s podlahovým vytápěním. I když lze obecně použít systémy založené na horké vodě, podlaha by měla být elektrickým systémem zahřátá na povrchovou teplotu 27 ° C. Díky antistatickým vlastnostem můžete také bezpečně instalovat celou řadu počítačového vybavení. Podle evropské normy je výrobek v souladu s třídou požární ochrany Cfl-s1, která je považována za samozhášecí a v případě požáru umožňuje pouze mírný vývoj kouře. Půda odolává krátkodobým účinkům zředěných kyselin, olejů a tuků bez změny struktury povrchu.

 

DESIGNOVÁ PODLAHA DO VAŠICH PROSTOR

Další důležitou vlastností, která by neměla chybět v žádné kvalitní podlaze, je odolnost proti smyku. Měří se podle DIN 51130 pro jistotu, různé výrobky jsou klasifikovány. S hodnotou protiskluznosti R9 vám kolekce nabízí srovnatelně nízký, i když dostatečný koeficient tření. To slibuje bezpečný pohyb po vaší podlaze. Nicméně hodnota R9 přichází pouze tehdy, když výrobek položíte pod úhlem sklonu menším než 6-9 °.

 

FORBO IMPRESSA – BIOPODLAHY K DISPOZICI V BRICOFLORU PRÁVĚ TEĎ

Objednejte si přírodní podlahovou krytinu Forbo Impressa od firmy BRICOFLOR, svého specialisty na stěny a podlahy, a objevte mnoho výhod našich všestranných služeb. Chcete-li například, aby váš nákup stál za to, můžete těžit z naší osvědčené záruky nejlepší ceny, která vám dává požadovaný produkt za nejnižší možnou cenu. Chcete-li si svůj produkt prohlédnout v aplikaci Natura, můžete využít také bezplatnou ukázkovou službu, se kterou vám pohodlně pošleme smysluplný vzorek požadovaného produktu poštou. Přesvědčte se o kvalitě, pocitu a vzhledu své organické podlahy a pak si objednejte prostřednictvím našeho uživatelsky přívětivého internetového obchodu. U větších objednávek můžeme také, je-li to možné, sestavit individuální nabídku, která je výslovně přizpůsobena Vašim potřebám. Máte dotazy týkající se vašeho produktu, objednávky nebo chcete získat nabídku? Pak nás neváhejte kontaktovat! Jsme k dispozici telefonicky na naší horké lince, online prostřednictvím e-mailu nebo pomocí kontaktního formuláře a těšíme se na pomoc.