Kožešinový koberec: Elegantní a tradiční kusové koberce

V internetovém obchodě BRICOFLOR najdete kožešinové koberce do všech místností v…

Přečtěte si více
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
1 - 20 z 112 Produkty

Hovězí kůže koberec: Kusové koberce prémiové kvality

Koberec z hovězí kůže přináší autentičnost obytným a komerčním nemovitostem, protože pokud jde o hovězí koberce, žádné dvě kůže nejsou úplně podobné. V našem výběru najdete hovězí kůže koberec v různých barevných kombinacích, jako je hnědá a zlatá, béžová a zlatá nebo základní černá a bílá hovězí kůže. Pokud jde o jejich vlastnosti, autentické hovězí kusové koberce vynikají svým dotekem a neuvěřitelnou měkkostí díky tomu, že se jedná o přirozeně odolný a odolný materiál. Už nečekejte a začněte zdobit svůj domov nebo kancelář kusovými koberci z hovězí kůže!

Proč kupovat kožešinový koberec?

Důvodů pro výběr kožených koberců nad jiným typem koberců je mnoho, ale hlavně vynikají svou originalitou, kvalitou a elegancí. Na rozdíl od syntetických koberců vynikají kožešinové koberce také svým přírodním původem, který poskytuje nádech rustikálního stylu při dekoraci domů a komerčních prostor. Hovězí kůže koberec navíc vyniká svými hypoalergenními vlastnostmi, takže se nebudete muset obávat, pokud máte alergii na dýchací cesty nebo prach. Pokud naopak hledáte kožešinový koberec do své kanceláře nebo firmy, měli byste vědět, že kožešinový koberec má velký úspěch v profesionálních prostorách.

Patchworkové koberce

Patchwork je termín z angličtiny, který kombinuje dvě slova „patch“ (patch) a „work“ (práce). Toto je také známé jako „poskládaná práce“ a označuje spojení mnoha různých kusů a někdy kombinování různých barev. Patchworkové koberce připomínají vintage kusové koberce, protože jsou ručně šité z nášivek různých koberců. Kožešinový koberec ve stylu patchwork je ideální pro ložnice a obývací pokoje díky jejich vřelosti a měkkosti.

V naší kolekci najdete výběr barev a odstínů, z nichž si můžete vybrat, například v odstínech šedé a béžové pleti, až po nápadné barvy, jako je modrá, červená nebo oranžová. Kožešinové kusové koberce mají na rozdíl od barvy zlaté nebo stříbrné akcenty, díky nimž tyto kožešinové koberce zdobí vaše pokoje elegantním a avantgardním způsobem.

Kusové koberce z umělé kožešiny

Pokud hledáte kusový koberec z umělé kůže, v našem internetovém obchodě máme výběr koberců z imitace hovězí kůže, s nimiž si vaši hosté neuvědomí, že se jedná o imitaci. Kromě velmi úspěšného účinku mají kusové koberce z umělé kožešiny tendenci mít nižší cenu než koberce z pravé hovězí kůže. Další výhodou oproti skutečným kožešinovým kobercům je údržba, protože kusové koberce z umělé kožešiny se čistí snadněji než koberce z přírodních vláken a umožňují intenzivní používání, například v odborných konzultačních místnostech. Nakonec doporučujeme kusové koberce z umělé kožešiny, pokud je chcete umístit do venkovních nebo mokrých místností, jako je kuchyň nebo koupelna.

Kožešinový koberec

Kůže je široce používaným materiálem pro zdobení kanceláří a kanceláří díky své struktuře a tónům, které dodávají každé místnosti eleganci. Pokud hledáte kožešinový koberec, doporučujeme nahlédnout do naší specializované sekce. Tam najdete kusové koberce, které vám nabízejí další přidanou hodnotu, která zlepší vaši kvalitu života. Už žádné uklouznutí a žádný strach z čištění. Do budoucna si s těmito věcmi nedělejte starosti. Jednoduše vložte svůj nový kusový koberec do jakékoli místnosti a bude vypadat jako první den.

Kožešinový koberec se zvířecím motivem

Pokud hledáte kožešinový koberec se zvířecím motivem zvířata, na BRICOFLOR máme různé kusové koberce se zvířecím motivem, které vás zvou k výzdobě jakéhokoli domova a kanceláře v různých stylech dekorace. Najdete leopardí koberec, autentický zebrový koberec nebo tygří koberec, mimo jiné, všechny po výrobním procesu zabývajícím se blahobytem fauny.

Hledáte kancelářské kusové koberce? Jste na správném místě!

Pokud hledáte kancelářský kusový koberec, je kožešinový koberec ideálním doplňkem vaší advokátní kanceláře, zasedací místnosti nebo výkonné kanceláře. Kůže je materiál, který vnáší eleganci a luxus do interiérového designu kanceláře. Kůže je přírodní materiál v kombinaci s dalšími dekorativními prvky, pomůže vám vytvořit sofistikovanou a seriózní atmosféru při vašich každodenních setkáních s klienty. Pokud hledáte konkrétní styl výzdoby vaší kanceláře, například průmyslovou výzdobu, je kožešinový koberec doplňkem, který vaší výzdobě interiéru kanceláře dodá exkluzivitu.

Různé tvary, vzory a barvy – kusové koberce

Pokud hledáte konkrétní kožešinový koberec, máme také modely správného tvaru a velikosti! Ať už hledáte kulatý, čtvercový nebo obdélníkový kožešinový koberec, můžete si vybrat ze široké škály kožených koberců, které máme k dispozici. Můžete také najít jedinečné barvy a vzory.

Jak čistit kusové koberce z umělé kožešiny?

Kusové koberce z umělé kožešiny musí být pečlivě vyčištěny. U syntetických usní doporučujeme přečíst si pokyny a štítek výrobce, abyste zjistili, zda je možné je strojově vyčistit nebo ručně prát. Pokud jej lze prát v pračce, je nejlepší prát kusové koberce na nízké úrovni. Pokud je to ručně, lze kusové koberce vyčistit vlhkou houbou a jemným a neutrálním mýdlem.

Údržba koženého koberce?

K odstranění skvrn z hovězí kůže koberec, budete potřebovat pouze vysavač. Pravidelně vysávejte a koberec protřepávejte. Pokud máte suchou skvrnu, můžete ji snadno odstranit vtřením do skvrny. Pokud se naopak jedná o mokrou skvrnu, jako je olej nebo víno, netřete je a použijte kuchyňský papír k absorbování skvrny. Navlhčete vlhkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem. Doporučujeme používat pouze čisticí prostředky vhodné na kusové koberce. V případě pochybností byste měli vždy dodržovat pokyny výrobce pro odstranění odolných skvrn.

Kusové koberce – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nové kusové koberce umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na kusové koberce položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný koberec na míru!

Kusový KOBEREC 160X230 CM

Kusový koberec 160 x 230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Kusový koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost kusového koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Kusový KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Kusové koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

Kusové KOBERCE PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Kusové koberce vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také můžete doplnit svůj osobní životní styl a vyjádřit svou postavu! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z hlubokých koberců, jako jsou plyšové, měkké chlupaté koberce nebo snadno udržovatelné koberce s krátkými vlasy s neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil vkusnou atmosféru!

MODERNÍ kusové KOBERCE - Nadčasovost

Moderní kusové koberce nejen předvedou smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by kusový koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. V našem internetovém obchodě se setkáváte s výběrem moderního koberce s mnoha tvary: najdete vše od načechraných šedých koberců pro elegantní a moderní interiér, přes koberec skyndinávský styl a dokonce i luxusní 3D koberce vše zde vyjadřovat svůj osobní styl moderním způsobem.

Užijte si svůj nový kožešinový koberec v BRICOFLOR!

V našem internetovém obchodě najdete vysoce kvalitní online kožinové koberce do různých místností a pokojů ve vaší domácnosti, stejně jako do profesionálních prostor, jako jsou kanceláře nebo odborné konzultace, za bezkonkurenční cenu! Objevte naše koberce hned teď a užijte si naši záruku za nejlepší cenu v BRICOFLOR! Pokud máte jakékoli dotazy týkající se nejlepšího kožešinové koberce pro váš domov, můžete nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, e-mailu a my vám pomůžeme s výběrem vašeho koženého koberce.

Plus icon Přečtěte si více