Chlupatý koberec – pohodlí do každé místnosti

Pokud jde o odpočinek, dáváte přednost dobré knize a sklenici vína? Nyní přidejte welln…

Přečtěte si více
-10%
-10%
1 - 20 z 261 Produkty

Chlupatý koberec – pohodlí do každé místnosti

Chlupatý koberec může být umístěn opravdu do kterékoli místnosti a vytvořit si místo k sezení, které vám pomůže cítit se pohodlně. Zapomeňte na objemná křesla, která vypadají mohutně a místnost se vám bude zdát menší, stačí do místnosti dát chlupatý koberec.

Chlupatý koberec a jeho výhody

Chlupatý koberec vám otevře nové obzory, pokud jde o zdobení vašeho domova. Vyberte místo, kam můžete chlupatý koberec umístit a hned se vaše místnost oživí a stane se příjemnější. Díky tomu, že se jedná o kusový koberec, můžete tento chlupatý koberec přemístit z místnosti do místnosti. Ať už v ložnici, obývacím pokoji, dětském pokoji nebo dokonce na chodbě, chlupatý koberec poskytne pohodlí, kterého je u jiného kusu nábytku velmi obtížné dosáhnout. Chlupatý koberec je velmi oblíbený mezi kusovými koberci, a to hlavně z toho důvodu, že jsou velmi příjemné na dotek. Takže si v chladných zimních měsících si odpočiňte a užívejte si.

RŮZNÉ MATERIÁLY, KTERÉ NABÍZÍ RŮZNÉ MOŽNOSTI – chlupatý koberec a jeho využití

Různé materiály, které tvoří chlupatý koberec, usnadňují jeho integraci do jakéhokoli stávajícího interiéru. Chlupatý koberec se vždy hodí k jakémukoli stylu a nabízí nejen útulný doplněk, ale také elegantní prvek. Pokud máte rádi zjemnění, stačí si pořídit chlupatý koberec a budete mít elegantní interiér. Pro rustikální a vintage vkus je chlupatý koberec skvělou volbou, jak zachovat velký obraz a zároveň ho obohatit.Bez ohledu na styl, ve kterém je váš dům vyzdoben, různé materiály vždy umožní integrovat tento chlupatý koberec, který zaujme skoro všechny.

Chlupatý koberec a jeho velká rozmanitost barev a vzorů

Barva a design musí být samozřejmě ladit. Chlupatý koberec opět nabídne širokou škálu barev, které vám udělají radost. Chlupatý koberec nabízí klasické a jednoduché barvy až po po světlé a honosné barvy. Nejen, že máme černobílé obláčky, ale existuje také široká škála možností, které najdete procházením různých designů. Ať už jsou to puntíky, čtverce nebo pruhy, najdete zde ten správný chlupatý koberec pro váš prostor.

Chlupatý koberec VYROBEN Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ

Kromě designu, barvy a velikosti byste měli při výběru správného koberce věnovat pozornost také materiálům. Protože v závislosti na zamýšleném použití, prostoru a pravděpodobném opotřebení může být chlupatý koberec odlišně vhodný. Kromě koberců vyrobených ze syntetických vláken, které se vyznačují trvanlivostí a většinou nižší cenou, najdete v našem internetovém obchodě také chlupatý koberec vyrobené z přírodních vláken, které nejen bodují svou stylovou estetikou, ale také udržitelností a robustností.

Kusové koberce – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nový kusový chlupatý koberec umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na kusový chlupatý koberec položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný chlupatý koberec na míru!

Chlupatý KOBEREC 160X230 CM

Chlupatý koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Chlupatý koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový chlupatý koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Chlupatý KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Chlupatý koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

Chlupatý KOBERec PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Chlupatý koberec vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také můžete doplnit svůj osobní životní styl a vyjádřit svou postavu! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z hlubokých koberců, jako jsou plyšové, měkké chlupaté koberce nebo snadno udržovatelné koberce s krátkými vlasy s neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil vkusnou atmosféru!

MODERNÍ chlupatý koberec - Nadčasovost

S moderním kobercem nejen předvedete smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. V našem internetovém obchodě se setkáváte s výběrem moderního koberce s mnoha tvary: najdete vše od načechraných šedých koberců pro elegantní a moderní interiér, přes koberec skandinávský styl a dokonce i luxusní 3D kusové koberce vše zde vyjadřovat svůj osobní styl moderním způsobem.

Chlupatý koberec a jeho tvary

Svět koberců je stejně rozmanitý jako život samotný. Nejoblíbenější tvary jsou v podstatě kulaté koberce nebo obdélníkové koberce, protože tyto tvary se zdají velmi jemné a jejich jednoduchost nabízí prostor pro téměř jakýkoli vzor a motiv. Avšak zejména v dětských pokojích jsou požadovány neobvyklejší tvary, jako je koberec ve tvaru hvězdy, srdce nebo zvířata.

Chlupatý koberec PRO KAŽDý POKOJ

Chlupatý koberec je vhodný do každé místnosti. Při výběru koberce byste však měli věnovat pozornost tomu, jaké vlastnosti by měl mít. Například byste měli používat syntetické koberce ve vlhkých místnostech, protože vysoká vlhkost a vlhkost jim nepoškodí tolik jako přírodní koberce. Pro místnosti, které jsou vystaveny vyšší úrovni znečištění, jsou ideální koberce s krátkým vlasem, protože se snáze čistí. Díky své vysoké odolnosti je chlupatý koberec vyrobený z přírodních vláken zvláště vhodné pro místnosti, které jsou vystaveny vysokému zatížení a pěšímu provozu.

Chlupatý koberec V ŽIVÉM POKOJI: DEKORACE PRO KAŽDOU TASTE

Obývací pokoj je často ústředním bodem bytu a může určit zbytek bytu nebo domu z hlediska zařízení. Bez ohledu na to, zda se jedná o vintage interiér, elegantní designový nábytek nebo luxusní barokní prostředí - díky koberci v obývacím pokoji bude váš individuální životní zážitek opravdu dokonalý! V závislosti na velikosti místnosti se můžete rozhodnout pro jemné kusové koberce pro stůl v obývacím pokoji, odkryté kusové koberce se svěžím vzorem nebo malé dekorativní kusové koberce.

OBJEDNÁVEJTE chlupatý koberec jednoduše ONLINE na BRICOFLOR A využijte VÝHOD Z PRAKTICKÝCH SLUŽEB!

Objevte vaše nové kusové koberce v našem online obchodě a využijte výhod praktických kategorií a našich služeb. Ať už se jedná o luxusní hedvábný koberec, útulný chlupatý koberec do obývacího pokoje nebo vinylový koberec do kuchyně - v našem internetovém obchodě máte zaručeně nový koberec za nejlepší cenu! Máte dotazy, žádosti nebo návrhy? Zákaznický servis se můžete dostat v pracovní době telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře BRICOFLOR. Rádi vám poradíme ve všech aspektech koberců a těšíme se na vaše vyslechnutí!

Plus icon Přečtěte si více