SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Bavlněné koberce - teplo a pohodlí

Vaše nové bavlněné koberce přinesou kvalitu a pohodlí do každé místnosti ve va&s…

Přečtěte si více
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
1 - 20 z 51 Produkty

Najděte bavlněné koberce pro všechny věkové kategorie

Bavlněné koberce jsou doplňkem, který lze díky své kvalitě a struktuře umístit do jakékoli místnosti v domácnosti a perfektně se kombinuje s nábytkem a dekoračními prvky jakéhokoli stylu. Zakoupením nového bavlněného koberce si můžete vychutnat produkt přizpůsobený potřebám vašeho domova, jeho dekoraci a pohodlí, aniž byste zanedbávali záruku nákupu levného, ​​ale kvalitního koberce.

Například můžete najít širokou škálu – dětské bavlněné koberce, které jsou k dispozici v různých designech a tvarech, které každé dítě ocení pro svou strukturu. Navíc díky kvalitě bavlněných vláken si můžete být jisti robustním kobercem, který bude po mnoho let vypadat jako první den.

Mezi dostupnými tvary najdete vysoce kvalitní kulaté bavlněné koberce, obdélníkové koberce do předsíní a malých místností, stejně jako designy, které jsou vhodnější pro děti. Máme také nejklasičtější vzory, které se vyznačují tím, že přinášejí eleganci a jednoduchost jakémukoli stylu dekorace, jako jsou například severské bavlněné koberce, v šedých a bílých tónech, které poskytují teplé a příjemné klima. Vyberte si velikost, která se vám nejvíc líbí, například bavlněný koberec 200x300cm, koberec 160x230 cm nebo koberec 120x170cm.

Bavlněné koberce přírodního původu

Bavlna se po staletí používá k výrobě koberců a v současné době je jedním z nejpopulárnějších a nejžádanějších materiálů na trhu. Bavlněné koberce jsou vyrobeny ze 100% přírodních vláken, ručně a bez použití toxických barviv při jejich přípravě. Kromě toho je bavlna přírodního původu v kobercích, které si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě, vhodná pro alergiky, například na zvířecí chlupy nebo pro lidi citlivé na syntetická vlákna a prach.

Najdete je v různých typech podle místnosti, ať už se jedná o bavlněné koberce do obývacího pokoje nebo jiných místností, u BRICOFLOR najdete bavlněné koberce, který nejlépe odpovídá vašemu životnímu stylu a dekoraci.

V našem internetovém obchodě si můžete koupit nové bavlněné koberce v přírodních tónech, kusové koberce z etnické bavlny, bavlněné koberce do hal a v různých tvarech. Kontaktujte nás a doporučtíme vám ty nejlepší levné a kvalitní bavlněné koberce!

Omyvatelné bavlněné koberce

Pokud hledáte omyvatelné bavlněné koberce, musíte vědět, zda koberec, který vás zajímá, je 100% bavlna. Kromě toho musíte zajistit, aby koberec nebyl podložen jiným materiálem, teprve potom jsou bavlněné koberce omyvatelné.

Jednou praktickou výhodou nákupu kusové koberce s hlubokým výstřihem ze 100% bavlny je oboustranné použití. V závislosti na látce a vzoru vyrobeném v cukrovinkách nám otáčení koberce nabízí řadu možností dekorace, protože vzor na zadní straně vypadá obráceně a vytváří různé vzory.

Jak čistit bavlněné koberce?

Bavlněné koberce lze čistit jednoduchým vakuem na obou stranách. Může být také použit pro hluboké čištění, vlhký hadřík s teplou vodou a bílým octem. Jeho snadná údržba a nenasákavost vlasů nebo prachu činí bavlněné koberce ideálním doplňkem pro vaše podlahové krytiny, a to i pro místnosti s možností znečištění, jako je kuchyň nebo jídelna nebo dětské pokoje. Robusní povrch koberců také umožňuje jejich použití v místnostech s podlahovým vytápěním. Bavlněné koberce nevyžadují protiskluzovou podložku, protože díky své robustní vazbě přilnou na všechny typy podlah, dokonce i na hladké podlahy, jako jsou laminátové podlahy nebo dlaždice.

Kupte si nové bavlněné koberce online na BRICOFLOR!

Pokud hledáte svůj nové bavlněné koberce online, na BRICOFLOR e-shopu se rádi pokocháte a najdete ty nejlepší bavlněné koberce pro váš domov díky našim filtrům. Ušetřete čas filtrováním podle barvy, velikosti, stylu a mnohem více v našem online obchodě!

Navštivte naši kolekci bavlněných koberců a najděte výběr nejlepších bavlněné koberce. Levný online obchod s koberci, který vám nabízí záruku nejlepší ceny a rychlou dodací lhůtu! Máte dotazy, návrhy nebo jen potřebujete poradit? Pak nás prosím kontaktujte. Můžete to udělat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Plus icon Přečtěte si více