Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Kusové KOBERCE NA MÍRU – koberce podle vás

Chybí vám v pokoji to, co potřebuje? Kusové koberce můžou být dokonalým dekorativním prvkem, který vizuálně doplní vaše místnosti. Pokud se vám však nelíbí obvyklé rozměry, máme tu pro vás optimální řešení! U nás nemusíte vybírat koberec „0815“, můžete si vybrat velikost koberce, který vyhovuje vašemu pokoji podle vašeho individuálního životního stylu a vkusu. Objevte jedinečné výhody koberce a navrhněte si svého každodenního společníka na míru.

Dozvědět se více

Koberce na míru

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

NEDĚLEJTE KOMPROMISY - OBJEDNEJTE SI KOBEREC NA MÍRU

Neexistuje žádný koberec přesně podle vašich představ? Pak si jej můžete snadno vytvořit sami! V našem online obchodě BRICOFLOR máte nyní možnost nechat si vyrobit nový koberec na míru. Tímto způsobem nemusíte dělat žádné kompromisy a můžete si konečně dovybavit svůj vysněný domov! Využijte šanci vyplnit svůj prostor kobercem vyrobeným na míru.

Kromě různých barev a vzorů máme v nabídce také mnoho různých druhů koberců a materiálů, takže si můžete vybrat kusové koberce, které vyhovují vám a vašim čtyřem stěnám dle libosti. Kreativitě se meze nekladou! Změňte tvar, styl a samozřejmě rozměry a vytvořte kusové koberce, o kterých jste dlouho snili. Zde nemusí zůstat žádná podlaha holá! Koberce vyrobené na míru jsou vhodné zejména do místností, které se vymykají normám, a proto je obtížné je koberci vybavit. Využijte jedinečnost svého prostoru a dotvořte jej!

INDIVIDUÁLNÍ DESIGN – KUSOVÉ KOBERCE A JEJICH RŮZNORODOST PRO KAŽDÝ POKOJ

 kusové koberce si můžete objednat na míru v široké škále barev a vzorů. Čeká na Vás obzvláště široká škála barev. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro jednobarevné kusové koberce nebo vzorované kusové koberce. Vaše přání lze realizovat téměř neomezeně. Zvláště stojí za to podívat se na svůj stávající styl a tomu přizpůsobit i svůj kusový koberec. V pokojích s minimalistickým designem můžou kusové koberce ve vzrušující barvě sloužit jako vynikající poutač, který je vrcholem  Vašeho interiéru.

K dispozici je také vhodný jako doplněk pro rustikální styl interiéru. Zde jsou obzvláště vhodné jednoduché barvy, které uzemňují místnost a dodávají jí určitou strukturu. Například bílé kusové koberce, které do vašeho pokoje přináší nejen jas, ale také svěžest. Kusové koberce v měkké zelené barvě mohou pomoci zvýraznit dekorativní prvky a naplnit místnost útulností a pohodou. Využijte tuto příležitost a prohlédněte si naši širokou škálu barev, která vám zaručeně nabídne ten správný koberec na míru.

KUSOVÉ KOBERCE – ŽIVÉ STYLY

Kusové koberce se mohou výrazně lišit nejen svou barvou, ale také typem. Typ určuje styl vašeho koberce. Jednou z populárních klasik je například vintage kusové koberce, které se vyznačují zejména „starodávnou“ strukturou a barvou, která vypadá jako z jiné doby. Klasické kusové koberce jsou vhodné zejména pro jednodušší koncepty vybavení, které jemně uvolní zdrženlivý koberec. I moderní nábytek však může být kontrastován s vintage kobercem, který poté slouží jako jedinečný poutač.

Kdo dává přednost jednoduchému a modernímu designu, si může s jistotou vybrat moderní kusový koberec. Etnické kusové koberce jsou naopak vhodné pro neobvyklejší vzhled. Obvykle mají tvarově ražený vzor, ​​který se skládá z různých přímých a geometrických obrazců.

VYBERTE SI SPRÁVNĚ - KOBEREC VYROBENÝ NA MÍRU

Vaše pokoje se neshodují s normou, a tak nemůžete najít žádný rozměr, jež by se Vám hodil? Každý, kdo má šikmé nebo prostorné pokoje, do kterých by se běžně žádný koberec nehodil, má nyní možnost si jeden kusový koberec koupit. U nás nemusíte dodržovat obvyklé rozměry a své kusové koberce si můžete nechat snadno vyrobit na míru. Tímto způsobem má každý šanci vybavit se kobercem podle svého výběru a objednat si vynikající produkt!

Jednoduše změřte plochu, kterou by váš kusový koberec měl zabírat, a pošlete nám ji s vaší objednávkou. Tímto způsobem lze vyrobit kusové koberce s přesností na jeden centimetr, které se přizpůsobí Vašim požadavkům. Vyčnívejte z davu a vytvořte si tak  svůj vysněný interiér.

OBJEDNÁVEJTE KUSOVÉ KOBERCE JEDNODUŠE ONLINE NA ESHOPU BRICOFLOR

Objevte nové kusové koberce na našem online obchodě a využijte výhod našich služeb. Ať už se jedná o luxusní hedvábný koberec, útulný chlupatý koberec do obývacího pokoje nebo vinylový koberec do kuchyně - na našem internetovém obchodě zaručeně najdete Váš nový koberec za nejlepší cenu! Máte dotazy, žádosti nebo návrhy? Na náš zákaznický servis se můžete dovolat v pracovní době telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře BRICOFLOR. Rádi vám poradíme ve všech aspektech koberců a těšíme se na Vás!