Černobílé fototapety

Černobílá fototapeta vypadá velmi klasicky, a to i navzdory neobvyklým motivům a individu&aacu…

Přečtěte si více
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
-25%
origin-claim
1 - 20 z 196 Produkty

Černobílé fototapety

Barevná kombinace černé a bílé je absolutní klasikou, která nikdy nevyjde z módy. Bez ohledu na to, jakému stylu vybavení dáváte přednost, černobílou tapetu lze použít univerzálně a zaujme svou všestranností. Vyberte si mezi tmavou tapetou nebo většinou bílou tapetou - černobílá tapeta vytváří klasické prostředí s nádechem elegance a modernosti.

Fototapeta v černé a bílé je zvláště vhodná pro velmi moderní a jednoduché zařízení. Čistých a průhledných stylů lze dosáhnout především pomocí bílého a černého nábytku a skleněných prvků a doplňků z kovu. Dokonce i interiéry průmyslového stylu lze ideálně vylepšit klasickými nástěnnými fototapetami. Pokud se nechcete obejít bez barev, můžete vytvořit mimořádný celkový obrázek s barevnými akcenty v červené, žluté nebo zelené. Nemusí to být jen moderní, protože černobílá fotografická tapeta v kombinaci s nábytkem Chesterfield nebo historickým nábytkem může mít také elegantní vintage nádech.

Černobílé fototapety s námětem krajiny

Fototapeta s černými a bílými záběry zajišťuje uvolněnou a klidnou náladu. Zimní krajiny, lesní záběry a horské krajiny v černé a bílé svědčí o zvláštní klidu. Zastavte čas vkusnými fototapety a udělejte si čas, který potřebujete. Fototapeta v černé a bílé barvě s motivem krajiny také nabízí kontrasty mezi teplem a jasným obrazem barevné kompozice, jako je například fototapeta s pláží nebo západem slunce.

Černobílé fototapety – Květinový design a klasický elegance

Fototapety s květinami také zajišťují uklidňující a vznešené prostředí. V černé a bílé se zdá, že fototapeta s pampeliškami, růžemi nebo orchidejemi je méně rušivá a trochu jemnější než v jasných barvách. Květinové fototapety lze kombinovat zejména s moderním nábytkem. Zůstaňte věrni klasickému vzhledu nebo nastavte jedinečné akcenty s čerstvými květinami, barevným nábytkem a neobvyklými designovými předměty.

Černobílé fototapety s motivem velkých měst

Absolutní klasikou ve světě černé a bílé tapety je fototapeta s panoramatem nebo obrázky z velkých měst, jako je Londýn, New York nebo Paříž. Fototapeta v černé a bílé s výjevy z ulic Londýna s červenými dvoupatrovými autobusy a telefonní budky, Westminsterské opatství a Tower Bridge poskytují moderní britský vzhled. Na druhou stranu fotografické tapety s designem v New Yorku ukazují jasně žluté taxíky na rozdíl od jemných černobílých, zatímco fotografické tapety s motivem Paříže vyjadřují Eiffelovu věž v celé své kráse.

Klasická elegance a moderní design – To jsou černobílé fototapety

Pro mladé a moderní zařízení je k dispozici také černobílá fototapeta s geometrickými a abstraktními vzory. Mimořádně vypadá i fototapeta s designem šachovnice nebo optickými iluzemi. Různé fototapety v přírodní optice v černé a bílé mezitím kombinují přirozenost a dynamiku se stručností a jasností jedinečným způsobem. V našem internetovém obchodě najdete některé minimalistické nástěnné fototapety, jako například fototapeta s kamenným nebo mramorovým vzhledem.

Černobílé fototapety a jejich použití

Fototapety v černé a bílé nejen zaujme svou univerzálností díky univerzálně použitelné paletě barev, ale také proto, že je vhodná téměř pro každou místnost. Většina fototapet jsou netkané tapety. To má tu výhodu, že si můžete fototapety snadno nalepit na zeď. Kromě toho se netkaná fototapeta vyznačuje zvláštní robustností. Můžete tak také připojit moderní fototapety na zeď ve vlhkých místnostech, jako je kuchyně nebo koupelna, protože jsou vodotěsné, pro vzduch a páru propustné a rozměrově stabilní. Kromě toho jsou netkané fototapety nehořlavé a lze je snadno odstranit za sucha, pokud byste se v určitém okamžiku rozhodli pro jinou tapetu z našeho online obchodu. Některé fototapety z našeho online obchodu můžete dokonce navlhčit hadříkem.

FOTOTAPETY PŘÍRODA – NÁVRAT ZPĚT DO PŘÍRODY

Klasika mezi fotografickými tapetami a přesto pořád neokoukaná a stále populární. To jsou fotografické fototapety příroda. Bez ohledu na to, zda se chystáte na dovolenou u moře, dáváte přednost dovolené na horách nebo si užijete jezero a lesní krajinu - fototapety příroda svědčí o zvláštním klidu a zajišťují uvolněnou a harmonickou atmosféru. Autentické nástěnné fototapety zvýrazňují mosty, vodopády, majáky, duhy a další. Rozhodněte se pro fototapety se západem slunce a romantickým panoramatem a zažijte krásu Země ve svém domu či bytu.

Fototapety les

Cvrlikání ptáků, šustění větru a šustění listÍ - procházka v lese má obzvláště uklidňující účinek a přesně tento pocit můžete vytvořit fototapety s lesním motivem nebo stromy u vás doma. Husté vrcholky stromů vytvářejí druhou střechu, pod kterou se budete cítít chráněni a v bezpečí. Kromě toho se mohou vkusné fotografické tapety s přírodním motivem zdát velmi originální a mystické. Uklidňující fototapety les jsou ideální do čekáren nebo do terapeutických místností pro vytvoření harmonické a bezpečné atmosféry. Fototapeta les je velmi uklidňující v každé místnosti.

Fototapety moře

Fototapety moře jsou vysoce uklidňující. Nechte zvonit zvuk moře a šplouchajících vln ve vašich uších, pociťte písek mezi prsty na nohou a nechte se unést úžasnou atmosférou. Námořní dekory jsou k dispozici v pozoruhodnějším a exotičtějším vzhledu s palmami a bílým pískem a jsou o něco jednodušší, například fototapeta v domáckém vzhledu Baltského moře. Pokud se chcete ponořit trochu hlouběji do námořního tématu, můžete prozkoumat podmořský svět oceánu.

Fototapety zvířata

Pokud se vám líbí trochu živější a neobvyklejší vkus, doporučujeme fototapety s oblíbeným zvířetem. Atmosféra dané země a kontinentu vždy rezonuje se zvířecími motivy, takže můžete vytvořit sofistikovanou atmosféru. Vyberte například fototapeta s tygrem nebo slonem a nechte váš interiér oživit těmito tapetami. Fototapeta plameňáci, delfíni a dokonce jednorožci přinášejí do hry exotiku a malou představivost.

Fototapety květiny

Jste přítel květin? S fototapety květiny si můžete vychutnat květinové louky po celý rok a vytvořit svěží letní náladu. Máte na výběr různé druhy květin a rostlinných motivů a můžete tak splnit svůj sen o věčném létě. Fototapeta s levandulí poskytuje trochu francouzské kouzlo Provence, zatímco růže fototapeta poskytuje vkus domů a pampelišky vás k tomu, abyste se cítili jako na jaře celý rok.

Materiál fototapety

Protože většina fototapet jsou netkané tapety, instalace v kuchyni nebo koupelně není problém. Netkaná tapeta má tu výhodu, že je voděodolná, propustná pro vlhkost a páru. To zabraňuje tvorbě plísní a fototapeta zachovává svůj tvar, i když je vlhkost vzduchu vysoká. Fototapetu byste však neměli připevňovat do sprchového koutu.

Výběr fototapety

Pokud si vyberete fototapetu do kuchyni, budete čelit bohatému výběru motivů a obrázků. Zde najdete exotické vzory jako fototapeta pláže, ale také městské scenérie jako fototapety New Yorku, Paříže nebo Londýna. Kulturní vlivy jsou zde vítány a inspirují k pestré kuchyni. Orientální, středomořské nebo asijské motivy dávají celé místnosti jistý nádech té kukltury a proměňují kuchyni v místo, kde si můžete odpočinout a užívat si toho, co je prozatím jen funkční prostor.

Fototapeta do všech prostorů

Pokud chcete pouze uspořádat jednotlivé části interiéru, fototapety jsou úžasným doplňkem. Například můžete navrhnout malé rohy v určitém stylu, pokud zvolíte fototapety s rohy. A dokonce i šikmé stropy lze individuálně navrhnout pomocí 3D tapet. Díky speciální robustnosti a vysoké odolnosti proti světli, můžete fototapety připevnit na zimní zahradu a na chodbu.

V komerčních prostorech, jako jsou hotely, kavárny, bary a restaurace, lze s fototapetou bez velkého úsilí vytvořit atraktivní prostředí. Obzvláště vhodné jsou zde moderní vzhledy nebo ilustrativní vzory. Například fotografická tapeta s designem okna v baru může poskytnout příjemnou světelnou náladu.

FUNKČNOST A MATERIÁL FOTOTAPETY

Protože většina fototapet jsou netkané tapety, tapetování je zcela nekomplikované. Na začátku byste však měli zvážit, kam by měl být umístěn centrální motiv. Také byste si měli uvědomit, že tapety na fotografie mají různé velikosti a formáty. Kromě vodotěsných, vzduchotěsných a paropropustných a rozměrově stabilních netkaných tapet, které se také snadno nanášejí a lze je odstranit, najdete na fotografických tapetách také několik levných papírových tapet, u kterých je třeba dodržovat mírnou dobu namáčení asi pět až deset minut.

Jednoduché umístění fototapety v místnosti

Při výběru fototapety s velkým motivem byste měli nejprve určit polohu na zdi, kde by měl být střed fototapety. Odtud můžete pomocí vodováhy nakreslit pomocné linky doprava a doleva v šířce fototapety.

Smíchejte lepidlo podle příbalové informace a vyhněte se tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že vaše stěny jsou co nejhladší a suché a že zbarvení je jednotné, protože rozdíly se mohou později projevit na fototapě. Natřete lepidlo na zeď a nalepte tapetu na zeď pomocí válečku na tapety. Věnujte pozornost pokynům výrobce o tom, zda by se fototapeta měla lepit do tupého spoje nebo překrývat. Pokud je vaše zeď na tapetu příliš malá, můžete přebytek čistě odstranit kobercovým nožem. Měli byste rychle vytřít přebytečné lepidlo na tapetě a rýhy můžete vyhladit pomocí válečku. Fototapeta se snadno připevní na zeď.

KUPUJTE FOTOTAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více